sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 5015 modrá, 350 g
Kód: 2505798
Kód dod.: 355514
EAN: 8590892122024
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
Kód: 2507051
Kód dod.: 355524
EAN: 8590892122048
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
AKCE
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Kód: 75278
Kód dod.: 862188
EAN: 5900017052458
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste lesk diamantov do svojich vlasov! Doprajte si poriadny objem, ktorý drží a len tak nezmizne. Až 24-hodinový pružný účes vám zabezpečí - NIVEA Pena na vlasy Diamond Volume Care.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Kód: 2500055
Kód dod.: 761311
EAN: 4260418935608
 
5.22 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná starostlivosť pre vlnu a športové oblečenie – čistota, sviežosť a ochrana vlákien v každej kvapke.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
-1%Zľava
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič so sviežou parfumáciou účinne a ľahko odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
-1%Zľava
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a ľahko odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Musí toho toľko zastat, a predsa sú tak jemné. Vaše ruky! Starajte sa o ne a chráňte ich pred vysušovaním. Verte sile prírody: NIVEA Ochranný krém na ruky.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
SIDOLUX okná a zrkadlá Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čisté a priesvitné okná s osviežujúcou vôňou citróna! Vďaka nano technológii okná umyté týmto prostriedkom zostanú čisté dvakrát dlhšie, ako pri použití iného produktu. Nezanecháva šmuhy a má príjemnú vôňu.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gel nail lakom 16 CHILI TOGETHER v žiarivom kl
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 28 FLASHY FUCHSIA vo v
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na štýlovú a dlhotrvajúcu manikúru s essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento
Essence lak na nechty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Kód: 2601952
Kód dod.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej manikúre profesionálny vzhľad s essence krycí lakom na nechty TOP GLOSS. Tento transp
Essence lak na nechty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Kód: 2601991
Kód dod.: ES585769
EAN: 4059729585769
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 36 OCEAN EYES v trblie
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Kód: 2601989
Kód dod.: ES585820
EAN: 4059729585820
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 42 DANCING GREEN v
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje bohatú zmes prírodných výťažkov, medzi ktorými sú mäta, šalvia, myrha a eukalyptus, známe pre ich osviežujúce vlastnosti.
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Probazen
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Kód: 33717
 
EAN: 8594019361167
100%
12.57 EUR
12.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tablety s obsahom 80 % aktívneho chlóru, zabezpečujúce dezinfekciu, vyvločkovanie nečistôt pri zakalení vody a likvidáciu rias.
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Kód: 2507194
Kód dod.: 777024
EAN: 9000101590272
 
5.22 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlem a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Resistin Car je roztok vápenatého mydla oxidovaného parafínu s prídavkom asfaltu a inhibítora korózie v zmesi nasledujúcich organických rozpúšťadiel.
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
3.91 EUR
39.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém na telo a tvár je určený na každodenné ošetrenie detskej pokožky tela a tváre.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.