sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Kód: 2501650
Kód dod.: 837161
EAN: 4012400502561
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zaži silu 5 v 1 s Dalli Men Sport 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Kód: 2501753
Kód dod.: 837162
EAN: 4012400502608
 
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažij silu 5 v 1 s Dalli Women Invisible 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
Nivea Black & White Invisible Clear tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2404109
Kód dod.: 839169
EAN: 9005800401249
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant Invisible For Black & White Clear s atraktívnou ľahkou vôňou poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu bez bielych stôp a žltých škvŕn na oblečení.
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Kód: 1911093
Kód dod.: 839071
EAN: 8718951253995
100%
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant-deodorant pre účinnú a dlhodobú ochranu proti nepríjemnému zápachu a poteniu.
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Kód: 2600879
Kód dod.: 839064
EAN: 8718951646346
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lady Speed Stick Derma+Care Aloe – sviežosť a ochrana, ktorým môžete dôverovať!
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Kód: 2600929
Kód dod.: 839080
EAN: 8718951646827
 
3.91 EUR
97.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant pre ženy ponúka dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu aj zápachu.
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Kód: 2600928
Kód dod.: 839079
EAN: 7290004078942
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant pre ženy poskytuje dôveryhodnú ochranu pred potením a pachom. Zanecháva pocit čistoty a sviežosti. Bez bielych a žltých stôp na oblečení.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1806641
Kód dod.: 842057
EAN: 42332466
 
4.34 EUR
868EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant nezanecháva stopy na svetlom ani tmavom oblečení a príjemne voní. Bez alkoholu.
AKCE
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
4.34 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel vhodný predovšetkým na pranie detskej bielizne a ľudí s citlivou pokožkou.
Lady Speed Stick Pro 5v1 antiperspirant gel, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Pro 5v1 antiperspirant gel, 65 g
Kód: 82925
Kód dod.: 839075
EAN: 8714789966403
98%
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant obsahuje častice, ktoré sa uvoľňujú postupne a bojujú proti potu a zápachu. Používajte denne pre nonstop ochranu, 24 hodín, 7 dní v týždni.
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Whitewater tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15611
Kód dod.: 840160
EAN: 8700216162180
100%
4.78 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa po dobu až 7 hodín. Osobitá vôňa povzbudzuje a osviežuje. Každého zaručene udrží v pohode a s príjemným pocitom sviežosti.
Nivea Men deodorant Cool Kick, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Cool Kick, 50 ml
Kód: 2210096
Kód dod.: 840126
EAN: 9005800352213
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvrdý deodorant NIVEA Men Cool Kick je kozmetický prípravok, ktorý mužov spoľahlivo ochráni pred zápachom potu po dobu až 48 hodín.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300876
Kód dod.: 840128
EAN: 9005800352244
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoznajte inovovaný, skutočne účinný antiperspirant v novom modernom dizajne so sviežou mužnou vôňou, ktorý chráni proti poteniu aj zápachu až po 48 hodín.
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300874
Kód dod.: 839166
EAN: 9005800352312
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte inovovaný antiperspirant so sviežou kvetinovou vôňou, ktorý pred potem a zápachom chráni až 48 hodín a stará sa o pokožku podpazušia.
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2400756
Kód dod.: 840140
EAN: 9005800400785
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najsilnejší tuhý antiperspirant od značky Nivea.
Nivea Men antiperspirant Derma Dry Control tuhý, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Derma Dry Control tuhý, 50 ml
Kód: 2400781
Kód dod.: 840141
EAN: 9005800369792
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najsilnejší tuhý antiperspirant od značky Nivea.
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Cotton tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500314
Kód dod.: 834924
EAN: 59004776
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Istota sviežosti s vôňou čistoty – Rexona Cotton ťa udrží v suchu, aj keď ide do tuhého.
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Kód: 2501023
Kód dod.: 839036
EAN: 59099659
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Classic Fresh je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Uhorka&Zelený čaj 50ml
Kód: 2501019
Kód dod.: 839032
EAN: 59099574
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Uhorka&Zelený čaj tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Hruška & Aloe Vera 50ml
Kód: 2501034
Kód dod.: 839035
EAN: 59099628
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Hruška & Aloe Vera je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501212
Kód dod.: 834925
EAN: 59004783
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501593
Kód dod.: 834949
EAN: 8886467040382
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deo sprej s dlhotrvajúcim účinkom.
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Deep, 50 ml
Kód: 2506877
Kód dod.: 840125
EAN: 9005800352268
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete sa celý deň cítiť ako by ste práve vyšli z takže? Používajte antiperspirant pre mužov Nivea Men Deep Black Carbon, ktorý vás ochráni pred vznikom potu a telesného zápachu až na 48 hodín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.