sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
finish - Calgonit
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
Kód: 2208972
Kód dod.: 745204
EAN: 5908252004935
100%
5.22 EUR
4.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok Finish poskytuje úchvatnú čistiacu silu a fantastický lesk. Dokonale odstráni odolné škvrny.
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Kód: 1709431
Kód dod.: 797175
EAN: 8710908317361
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bol vyvinutý špeciálne pre potreby mužskej pokožky, zaisťuje osviežujúce umytie a zanecháva pokožku citeľne zdravšiu a hydratovanú.
AKCE
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Astrid
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Kód: 1802798
Kód dod.: 675634
EAN: 8592297004295
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok pre deti určený na použitie na pokožku, jemne parfumovaný. Zaisťuje dlhodobú, spoľahlivú a účinnú ochranu proti kliešťom a komárom.
-1%Zľava
Bros obilné vločky proti myšiam, krysám a potkanom, 100 g
Bros
Bros obilné vločky proti myšiam, krysám a potkanom, 100 g
Kód: 1804146
Kód dod.: 678259
EAN: 5904517242708
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
17.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BROS obilné vločky na myši, krysy a potkany je rodenticid vo forme vločiek s obsahom účinnej látky Bromadiolon, antikoagulant zo skupiny derivátov hydrosykumarínu.
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Kód: 1905104
Kód dod.: 797144
EAN: 9000100781374
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Sport Energy Boost s osviežujúcou vôňou guarany a ženšenu.
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 1905838
Kód dod.: 675610
EAN: 5000204754469
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku proti komárom, tropickým komárom a kliešťom až 8 hodín, tygřím komárom až 6 hodín, ovádom až 5 hodín. Účinkuje tiež na oblečení, postrieknite košeľu, nohavice, ponožky.
Solo Kunagone odpuzovač kun
Solo
Solo Kunagone odpuzovač kun
Kód: 2505445
Kód dod.: 485624
EAN: 8595025701664
 
4.56 EUR
4.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná ochrana proti kunám.
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2504193
Kód dod.: 481221
EAN: 8595026318915
 
3.91 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20°C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Game Doypack sprchový gél pre mužov, 550 ml, prináša energizujúcu a sviežu starostlivosť o telo.
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Str8
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Kód: 2502038
Kód dod.: 797340
EAN: 5201314197409
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov, 550 ml, ponúka osviežujúcu a energizujúcu starostlivosť o telo.
Fa Men sprchový gel 2v1 Red Cedarwood, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Red Cedarwood, 400 ml
Kód: 2505696
Kód dod.: 797157
EAN: 9000101641073
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 2v1 pre telo a vlasy s vôňou červeného cédru a cíťte sa príťažlivo s touto silnou a dlhotrvajúcou vôňou založenou na drevitých tónoch červeného cédru a akordu vintage whiskey.
AKCE
Fridex G 48, chladicí kvapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kvapalina, 1 l
Kód: 2502859
Kód dod.: 481150
EAN: 8591522310019
 
5.47 EUR
5.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre chladicí systémy spaľovacích motorov, hlavne motorov celohliníkových. Je miešateľná a plne identická s originálnou chladicou kvapalinou Škoda G 11
NIVEA MEN sprchový gel Active Clean 3 v 1, 887 ml
Nivea®
NIVEA MEN sprchový gel Active Clean 3 v 1, 887 ml
Kód: 2603144
Kód dod.: 797032
EAN: 9005800404080
 
8.70 EUR
9.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Active Clean 3 v 1 je pánsky sprchový gél s aktívnym uhlím vo veľkom 887ml balení s pumpičkou, ktorý dôkladne čistí telo, tvár i vlasy a zanecháva pokožku sviežu.
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 48255
Kód dod.: 841040
EAN: 9005800379272
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Kuličkový antiperspirant Energy Fresh.
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick guličkový antiperspirant dezodorant roll-on 50 ml
Kód: 32959
Kód dod.: 842054
EAN: 42241980
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinně reguluje pocení a tělesný zápach. Zajistí okamžité osvěžení s chladivým efektem a povzbuzující vůní. Bez alkoholu.* Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15522
Kód dod.: 842050
EAN: 42242864
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín. Neobsahuje hliníkové soli a nezanecháva biele stopy na oblečení.
Adidas kuličkový antiperspirant pre ženy Fresh Endurance 50 ml
Adidas®
Adidas kuličkový antiperspirant pre ženy Fresh Endurance 50 ml
Kód: 2300902
Kód dod.: 905648
EAN: 3616303842154
 
2.61 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Fresh Endurance kuličkový antiperspirant spája až 72-hodinovú sviežosť s ľahkou a jemnou vôňou.
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15796
Kód dod.: 841047
EAN: 9000100219877
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant Sport Lemon Scent pre mužov chráni pred potom a s ním súvisiacim pachom až na 48 hodín.
Lenor Ruby Jasmine vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Ruby Jasmine vonné perličky, 195 g
Kód: 2501251
Kód dod.: 775349
EAN: 8700216708258
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Ruby Jasmine – vonné perličky pre dlhodobú a sofistikovanú vôňu prádla
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Kód: 2501252
Kód dod.: 775348
EAN: 8700216708661
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Unstoppables Fresh – vonné perličky pre dlhotrvajúcu a sviežu vôňu bielizne
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508830
Kód dod.: 841020
EAN: 9005800390185
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento roll‑on antiperspirant kombinuje dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou pre citlivú pokožku v podpazuší.
AKCE
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Bulldog
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Kód: 2600475
Kód dod.: 835321
EAN: 5060144647726
 
4.39 EUR
58.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus vám ponúka až 24-hodinovú ochranu proti potu a pachom a pomôže vám cítiť sa sviežo po celý deň.
Laguna Ayurveda parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Ayurveda parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602825
Kód dod.: 775353
EAN: 8594004371317
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Ayurveda parfém na prádlo zanecháva textílie dlhodobé svieže a príjemne prevonené.
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick antiperspirant gel Breath of Freshness, 65 g
Kód: 2600971
Kód dod.: 839078
EAN: 8718951119413
 
4.13 EUR
63.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant vám poskytne ochranu proti poteniu a pachu až na 48 hodín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.