sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62615
Kód dod.: 747006
EAN: 5900627119664
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše taniere, poháre i príbory budú žiarivo čisté. Vyskúšajte túto kombináciu a sami sa presvedčte o dokonalé čistote a ohromujúcom lesku.
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Kód: 1709431
Kód dod.: 797175
EAN: 8710908317361
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bol vyvinutý špeciálne pre potreby mužskej pokožky, zaisťuje osviežujúce umytie a zanecháva pokožku citeľne zdravšiu a hydratovanú.
AKCE
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Astrid
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Kód: 1802798
Kód dod.: 675634
EAN: 8592297004295
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok pre deti určený na použitie na pokožku, jemne parfumovaný. Zaisťuje dlhodobú, spoľahlivú a účinnú ochranu proti kliešťom a komárom.
-1%Zľava
Bros obilné vločky proti myšiam, krysám a potkanom, 100 g
Bros
Bros obilné vločky proti myšiam, krysám a potkanom, 100 g
Kód: 1804146
Kód dod.: 678259
EAN: 5904517242708
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
17.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BROS obilné vločky na myši, krysy a potkany je rodenticid vo forme vločiek s obsahom účinnej látky Bromadiolon, antikoagulant zo skupiny derivátov hydrosykumarínu.
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Kód: 1905104
Kód dod.: 797144
EAN: 9000100781374
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Sport Energy Boost s osviežujúcou vôňou guarany a ženšenu.
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 1905838
Kód dod.: 675610
EAN: 5000204754469
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku proti komárom, tropickým komárom a kliešťom až 8 hodín, tygřím komárom až 6 hodín, ovádom až 5 hodín. Účinkuje tiež na oblečení, postrieknite košeľu, nohavice, ponožky.
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Kód: 57408
Kód dod.: 795581
EAN: 9000100544658
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte extra svieži zážitok počas sprchovania so sprchovým gélom Fa Men Xtra Cool. Vhodný pre telo i vlasy. Dlhodobá svieža vôňa a pocit ľadovej sviežosti. Chráni vašu pokožku pred vysušením.
Protect Fresh Bait mäkké nástrahy k hubeniu hlodavcov v sáčkoch, 150 g
Prost
Protect Fresh Bait mäkké nástrahy k hubeniu hlodavcov v sáčkoch, 150 g
Kód: 2207957
Kód dod.: 678180
EAN: 8594015802190
100%
2.69 EUR
17.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rodenticídi prípravok vo forme mäkkej nástrahy v sáčkoch, ktoré prepúšťajú pre hlodavcov atraktívnu arómu.
AKCE
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
finish - Calgonit
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
Kód: 2208972
Kód dod.: 745204
EAN: 5908252004935
100%
5.22 EUR
4.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok Finish poskytuje úchvatnú čistiacu silu a fantastický lesk. Dokonale odstráni odolné škvrny.
AKCE
Fridex G 48, chladicí kvapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kvapalina, 1 l
Kód: 2502859
Kód dod.: 481150
EAN: 8591522310019
 
5.47 EUR
5.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre chladicí systémy spaľovacích motorov, hlavne motorov celohliníkových. Je miešateľná a plne identická s originálnou chladicou kvapalinou Škoda G 11
Fa Men sprchový gel 2v1 Red Cedarwood, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Red Cedarwood, 400 ml
Kód: 2505696
Kód dod.: 797157
EAN: 9000101641073
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 2v1 pre telo a vlasy s vôňou červeného cédru a cíťte sa príťažlivo s touto silnou a dlhotrvajúcou vôňou založenou na drevitých tónoch červeného cédru a akordu vintage whiskey.
NIVEA MEN sprchový gel Active Clean 3 v 1, 887 ml
Nivea®
NIVEA MEN sprchový gel Active Clean 3 v 1, 887 ml
Kód: 2603144
Kód dod.: 797032
EAN: 9005800404080
 
8.70 EUR
9.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Active Clean 3 v 1 je pánsky sprchový gél s aktívnym uhlím vo veľkom 887ml balení s pumpičkou, ktorý dôkladne čistí telo, tvár i vlasy a zanecháva pokožku sviežu.
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 841052
EAN: 9000100935845
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ s guľkovým antiperspirantom Fa Fresh+Dry Green Tea s vôňou zeleného čaju.
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Kód: 2508878
Kód dod.: 774983
EAN: 8596048012829
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Flower Bouquet dodáva bielizni príjemnú kvetinovú vôňu počas prania. Stačí malé množstvo do pracieho cyklu pre sviežu a voňavú bielizeň.
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508142
Kód dod.: 841018
EAN: 9005800390215
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou o pokožku.
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Green Land dodáva prádlu príjemnú sviežu vôňu počas praní. Je vhodný ako doplnok k bežnému praciemu prostriedku.
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2504829
Kód dod.: 841056
EAN: 9000100326193
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant s vôňou ružových ruží.
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochráni vašu pokožku pred potem až na 48 hodín, a navyše ju prevoní príjemnou sviežou vôňou mäty.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Kód: 2501002
Kód dod.: 775346
EAN: 8700216708418
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Spring Awakening – vonné perličky s vôňou jarného rána pre sviežosť až na 12 týždňov
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – guličkový deodorant s vôňou vodných kvetín a 48h ochranou
Laguna Cavalier parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Cavalier parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602823
Kód dod.: 775351
EAN: 8594004371331
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Cavalier parfém na prádlo dodáva textíliám intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu, ktorá pretrváva aj po usušení prádla.
Laguna Hammam parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Hammam parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602824
Kód dod.: 775352
EAN: 8594004371102
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Hammam parfém na prádlo dodáva prádlu dlhodobú vôňu inšpirovanú orientálnymi hammam rituálmi.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.