sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
67.49 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus BP A, biela, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
120.32 EUR
6.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výdatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryje trhlinky, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradná náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak na vlasy pre všetky typy vlasov.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňujúcou receptúrou s argininom posilňuje vlasy od korienkov a chráni je pred vonkajšími vplyvmi.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolom a vitamínom B3 aktívne o vlasy pečuje, nevysušuje ich a dodá im extrémne silnú, až 48h flexibilnú fixáciu.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVON kúpeľňa čistič Easy Clean , 750 ml
Lavon
LAVON kúpeľňa čistič Easy Clean , 750 ml
Kód: 2501547
Kód dod.: 712261
EAN: 8594187140137
 
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič kúpeľní, ktorý rýchlo a jednoducho odstráni hrdzu, vodný kameň a mydlové aj mastné nečistoty.
AKCE
Energizer Baterie Max Plus AA tužková baterie, 8+4 ks
Energizer®
Energizer Baterie Max Plus AA tužková baterie, 8+4 ks
Kód: 2505899
Kód dod.: 961026
EAN: 7638900437386
 
7.82 EUR
7.83 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batérie Energizer Maximum s technológiou PowerBoost majú medzi alkalickými batériami Energizer najdlhšiu výdrž, vďaka tomu, že vydržia o 54% dlhšie než štandardné alkalické batérie, poskytnú vám v čase použitia viac dlhodobé energie.
METYLAN Easy mix -  koncentrované lepidlo, 500g
Metylan
METYLAN Easy mix - koncentrované lepidlo, 500g
Kód: 2507655
Kód dod.: 500807
EAN: 9000101155693
 
13.87 EUR
27.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
METYLAN Easy mix – je univerzálne tekuté koncentrované lepidlo na všetky typy tapiet.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
Kód: 2507047
Kód dod.: 355520
EAN: 8590892121980
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Nivea Men Protect & Care pena na holenie, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pena na holenie, 200 ml
Kód: 09290
Kód dod.: 880040
EAN: 9005800394725
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie s aloe vera navyše pleť hydratuje a chráni ju pred vysušovaním. Zmäkčuje fúzy, uľahčuje holenie a zároveň chráni pred porezaním.
Nivea Men Protect & Care pánsky pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánsky pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 822501
EAN: 9005800395333
 
8.91 EUR
178.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoliehajte sa na zloženie s provitamínom B5 a aloe vera. Rýchlo sa vstrebáva, nelepí a nezanecháva mastný film. Vsaďte na okamžitú úľavu a hydratáciu.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
4.56 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný regeneračný účinok. Alantoín ošetruje popraskanú pokožku. Glycerín chráni ruky neviditeľným filmom. Ochranná filtračná složka zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky na rukách.
AKCE
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Kód: 73951
Kód dod.: 843085
EAN: 5900017102443
 
8.70 EUR
87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratuje a osviežuje, chráni pred vysušovaním. Nemastné zloženie sa rýchlo vstrebáva a zjemňuje pleť. Provitamín B5 pomáha k regenerácii pleti.
AKCE
Nivea Men Protect & Care balzam po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care balzam po holení, 100 ml
Kód: 1905717
Kód dod.: 843081
EAN: 5900017102429
 
8.70 EUR
87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s napätou tvárou, suchými šupinkami i začervenaním. Hydratačné zloženie s aloe vera a provitamínom B5 sa stará o pleť, okamžite ju upokojuje a regeneruje.
Linteo Baby Pure Organic jemná pena do kúpeľa, 250 ml
Linteo®
Linteo Baby Pure Organic jemná pena do kúpeľa, 250 ml
Kód: 2506661
Kód dod.: 910990
EAN: 8594158373601
 
4.13 EUR
16.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pena do kúpeľa pre citlivú detskú pokožku.
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2504656
Kód dod.: 863430
EAN: 4005808681396
 
6.09 EUR
40.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mennite a upravujte účes počas celého dňa! Nagelované vlasy už nemusia byť slepené a vyzerať neprirodzene. Doprajte im elastickú fixáciu bez tvrdnutia - NIVEA Gel na vlasy Care&Hold.
AKCE
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Resistin
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Kód: 2504453
Kód dod.: 303203
EAN: 8594019366711
100%
8.66 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze PVC pre diely karosérií, nadkolí, vnútorné priestory a ďalšie miesta, kde je potrebné dosiahnuť silnú ochrannú vrstvu
-1%Zľava
Go Wipes Baby Super Sensitive detské vlhčené obrúsky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive detské vlhčené obrúsky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vlhčené obrúsky s ryžovým mliekom šetrne čistí jemnú detskú pokožku a zanechávajú ju vláčnu a hydratovanú.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.