sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Kód: 2601989
Kód dod.: ES585820
EAN: 4059729585820
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 42 DANCING GREEN v
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
18.22 EUR
30.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu pri všetkých typoch drevených podláh z tvrdého aj mäkkého dreva v interiéri.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Kód: 2504213
Kód dod.: 388212
EAN: 8591235042689
 
56.49 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gel nail lakom 16 CHILI TOGETHER v žiarivom kl
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 28 FLASHY FUCHSIA vo v
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Veľká čerešňa, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na štýlovú a dlhotrvajúcu manikúru s essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA KOVY 2v1 antikorózna rýchloschnúca farba, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503753
Kód dod.: 354177
EAN: 8592474002489
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Samozákladujúca antikorózna vodou riediteľná farba na všetky kovy. Povrchové úpravy kovových konštrukcií, striech, klampiarskych prvkov aj na čerstvý pozink, odkvapov, parapetov, garážových brán, plotov.
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pre mega silné zafixovanie s technológiou FixControl™ vám zabezpečí spoľahlivý účes, ktorý vydrží.
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Volumen, fixácia 3, 400 ml
Kód: 2506731
Kód dod.: 860086
EAN: 4015100810660
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Taft Volume s úrovňou fixácie 3 prináša ideálnu rovnováhu medzi objemom a pružným držaním bez ztuhnutia.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a žiarivý vzhľad nechtov s gélovým efektom počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 41 HELLO YE
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a energický gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 15 ORANGE U CUTE a d
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje bohatú zmes prírodných výťažkov, medzi ktorými sú mäta, šalvia, myrha a eukalyptus, známe pre ich osviežujúce vlastnosti.
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Probazen
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Kód: 33717
 
EAN: 8594019361167
100%
12.57 EUR
12.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tablety s obsahom 80 % aktívneho chlóru, zabezpečujúce dezinfekciu, vyvločkovanie nečistôt pri zakalení vody a likvidáciu rias.
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 76 praní, 1672 ml
Kód: 2507194
Kód dod.: 777024
EAN: 9000101590272
 
5.22 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlem a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Magnólie, náplň, 1 l
Kód: 2501714
Kód dod.: 790066
EAN: 8594187140052
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
9.09 EUR
9.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Resistin Car je roztok vápenatého mydla oxidovaného parafínu s prídavkom asfaltu a inhibítora korózie v zmesi nasledujúcich organických rozpúšťadiel.
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na telo a tvár, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
3.91 EUR
39.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém na telo a tvár je určený na každodenné ošetrenie detskej pokožky tela a tváre.
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Kód: 2603110
Kód dod.: 777129
EAN: 9000101858235
 
3.91 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž na 50 praní, ktorá dodáva prádlu príjemnú hebkosť a dlhotrvajúcu kvetinovú vôňu.
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Kód: 2603203
Kód dod.: 777167
EAN: 9000101858440
 
8.25 EUR
8.26 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž s kvetinovou vôňou, ktorá dodáva prádlu príjemnú hebkosť a vo veľkom balení 2,772 l vystačí až na 126 praní.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Kód: 2601713
Kód dod.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivé a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 21 BUBBLE RUSH a doprajte s
Essence mini lak na nechty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Kód: 2601996
Kód dod.: ES585363
EAN: 4059729585363
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dotknite sa vašej manikúry originálnym a hravým efektom s essence mini lakom na nechty GLOW IN THE D
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zaručujúca maximálnu fixáciu po celý deň. Spoľahlivo pomáha udržať účes po dlhú dobu vďaka maximálnym fixačným vlastnostiam, dodáva vlasom žiarivý lesk, ľahko sa vyčesáva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.