sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601230
Kód dod.: 775321
EAN: 8595025841858
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance dodáva bielizni elegantnú kvetinovú vôňu jazmínu. Koncentrované zloženie zaisťuje dlhodobo trvajúcu sviežosť a intenzívne prevoňanie textílií.
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601229
Kód dod.: 775320
EAN: 8595025841834
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy prevoní prádlo jemnou kvetinovou vôňou magnólie. Koncentrované zloženie dodáva textíliám dlhodobo trvajúcu sviežosť a príjemnú vôňu.
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
ALPA®
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
Kód: 2602015
Kód dod.: 675622
EAN: 8595605201430
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na ošetrenie nechráněných miest pokožky rýchlym spôsobom roll-on, prostredníctvom ktorého nedochádza k priamemu kontaktu s pokožkou obsluhujúcich rúk.
AKCE
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Kód: 2602853
Kód dod.: 750341
EAN: 9000101850024
 
18.70 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Duo gél do umývačky kombinuje dve účinné gélové receptúry, ktoré pomáhajú odstraňovať pripálené zvyšky jedál a odolnú mastnotu a zanechávajú riad žiarivo čistý.
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
2.35 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vega je vysoko účinná umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku predovšetkým rúk.
-1%Zľava
Solvina Industry pilinová mycia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Industry pilinová mycia pasta na ruky, 450 g
Kód: 48485
Kód dod.: 791014
EAN: 85939370
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pilinová mycia pasta na ruky. Složky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov. Dôkladne odstraňuje rôzne druhy nečistôt. Obsahuje glycerín, ktorý priaznivo pôsobí na pokožku, zanecháva ju hebkú a sviežu. Vhodná pre časté pou
-1%Zľava
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou pre použitie v domácnosti i priemysle. Obsahuje jemné abrazívum a vyznačuje sa veľmi dobrým odmasťovacím účinkom.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje poteniu i zápachu vo všetkých situáciách.
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Kód: 85951
Kód dod.: 841045
EAN: 42283409
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu až na 48 hodin. Dopřejte si dlouhodobou svěžest a zahalte se jemnou vůní. Ochrana s jemným složením - NIVEA Kuličkový deodorant Fresh Comfort.
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 62462
Kód dod.: 842053
EAN: 42240709
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S unikátnou patentovanou technológiou, ktorá zabraňuje vzniku bielych stôp na čiernom oblečení a pomáha predchádzať vzniku žltých škvŕn.
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Kód: 2505624
Kód dod.: 842062
EAN: 9005800379685
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiadne prepotené kruhy na tričku, ani nepríjemný zápach. Iba svieži pocit a príjemná drevitá vôňa.
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508831
Kód dod.: 841019
EAN: 9005800390208
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant ponúka dvojitú starostlivosť – spoľahlivo chráni proti potu a zápachu až po dobu 72 hodín a súčasne podporuje jednotný tón pokožky podpazušia.
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2500850
Kód dod.: 837003
EAN: 59099260
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona guľôčkový antiperspirant Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Kód: 2501001
Kód dod.: 775347
EAN: 8700216708517
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Gold Orchid – vonné perličky pre dlhotrvajúcu a elegantnú vôňu prádla
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508833
Kód dod.: 842067
EAN: 9005800390161
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v praktickom kuličkovom prevedení ponúka 72 hodín účinnej ochrany proti poteniu, zápachu i nepríjemným pocitom, ako je prehriatie či svrbenie a zároveň sa šetrne stará o citlivú pokožku podpazušia.
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603111
Kód dod.: 837190
EAN: 5201314193500
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Red Code je pánsky antiperspirant roll-on, ktorý poskytuje účinnú ochranu proti poteniu a nepríjemnému telesnému pachu.
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 841052
EAN: 9000100935845
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ s guľkovým antiperspirantom Fa Fresh+Dry Green Tea s vôňou zeleného čaju.
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Kód: 2501002
Kód dod.: 775346
EAN: 8700216708418
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Spring Awakening – vonné perličky s vôňou jarného rána pre sviežosť až na 12 týždňov
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Kód: 2508878
Kód dod.: 774983
EAN: 8596048012829
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Flower Bouquet dodáva bielizni príjemnú kvetinovú vôňu počas prania. Stačí malé množstvo do pracieho cyklu pre sviežu a voňavú bielizeň.
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508142
Kód dod.: 841018
EAN: 9005800390215
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou o pokožku.
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Green Land dodáva prádlu príjemnú sviežu vôňu počas praní. Je vhodný ako doplnok k bežnému praciemu prostriedku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.