Nejprodávanější
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty od
Zoradiť od
Produktov
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Kód:
1709431
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
Bol vyvinutý špeciálne pre potreby mužskej pokožky, zaisťuje osviežujúce umytie a zanecháva pokožku citeľne zdravšiu a hydratovanú.
Kód:
1802798
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
Repelentný prípravok pre deti určený na použitie na pokožku, jemne parfumovaný. Zaisťuje dlhodobú, spoľahlivú a účinnú ochranu proti kliešťom a komárom.
Kód:
1804146
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
17.3EUR/1kg
Skladom
BROS obilné vločky na myši, krysy a potkany je rodenticid vo forme vločiek s obsahom účinnej látky Bromadiolon, antikoagulant zo skupiny derivátov hydrosykumarínu.
Kód:
1905104
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Sport Energy Boost s osviežujúcou vôňou guarany a ženšenu.
Kód:
1905838
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
Chráni pokožku proti komárom, tropickým komárom a kliešťom až 8 hodín, tygřím komárom až 6 hodín, ovádom až 5 hodín. Účinkuje tiež na oblečení, postrieknite košeľu, nohavice, ponožky.
Kód:
2502037
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
STR8 Game Doypack sprchový gél pre mužov, 550 ml, prináša energizujúcu a sviežu starostlivosť o telo.
Kód:
2502038
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov, 550 ml, ponúka osviežujúcu a energizujúcu starostlivosť o telo.
Kód:
2504193
3.91 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
Osvedčená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20°C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
Kód:
2505445
4.56 EUR
4.57 EUR
Skladom
Účinná ochrana proti kunám.
Kód:
2505696
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
Sprchový gel 2v1 pre telo a vlasy s vôňou červeného cédru a cíťte sa príťažlivo s touto silnou a dlhotrvajúcou vôňou založenou na drevitých tónoch červeného cédru a akordu vintage whiskey.
Kód:
2502859
5.47 EUR
5.48 EUR
Skladom
Je určený pre chladicí systémy spaľovacích motorov, hlavne motorov celohliníkových. Je miešateľná a plne identická s originálnou chladicou kvapalinou Škoda G 11
Kód:
2603144
8.70 EUR
9.81EUR/1l
Skladom
NIVEA MEN Active Clean 3 v 1 je pánsky sprchový gél s aktívnym uhlím vo veľkom 887ml balení s pumpičkou, ktorý dôkladne čistí telo, tvár i vlasy a zanecháva pokožku sviežu.
Kód:
16115
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
Povzbudzujúca receptúra s Ginkgo extraktom. Aktívne osvieženie pre telo a myseľ. Dermatologicky testovaná znášanlivosť s pokožkou. pH neutrálne k pleti.
Kód:
56665
73%
3.65 EUR
40.56EUR/1l
Skladom
Sprej poskytujúci ochranu pred bodavým hmyzom, účinne odpudzuje komáre, a to vrátane tropických komárov, na ktoré pôsobí až 8 hodín, na kliešte pôsobí až 4 hodiny.
Kód:
61657
100%
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
Finish na sklo a riady bez škvŕn, ktoré žiaria diamantovým leskom. Odstraňuje ako umývací prostriedok tak zbytky jedla z riadu
Kód:
06938
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
Leštidlo Somat Rinser zabezpečí neprekonateľný lesk a rýchle schnutie vášho riadu.
Kód:
70557
5.22 EUR
58EUR/1l
Skladom
Odpudzuje komáre, ovády, kliešte a ďalšie druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28% účinnej repelentnej látky - Diethyltoluamidu.
Kód:
2001840
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
Svěží hlavu tvoří mandarinka, citron a kadramom. V srdci se ukrývá kombinace bylin, melounu a máty. Kompozici uzavírá ambra, cedrové a santalové dřevo.
Kód:
2100963
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
STR8 FR34K nabízí smyslnou, orientálně kořeněnou vůni s dřevitými tóny, pro muže kteří v sobě skrývají rebela a nebojí se překračovat hranice.
Kód:
2105032
100%
2.39 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
Osvežujúca prírodná vôňa vďaka netradičnému spojeniu tých najexotickejších a najdivokejších ingrediencií. Kombinácia ľahkej uvoľňujúcej vône drvených mätových listov a upokojujúcich tónov cédrového dreva. Jemne čistí a zanecháva príjemný pocit sviežosti.
Kód:
2210312
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, svěží citrusová pánská vůně.
Kód:
2401774
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
Sprejový repelent je založený na chemickej báze. Poskytne vám ochranu proti kliešťom, komárom a iným druhom hmyzu, ktoré sa vyskytujú všade v prírode.
Kód:
98843
5.65 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
Prípravok v spreji je určený pre deti od 1 roku. Obsahuje Insect Repellent 3535 – šetrnú látku s biocídnym účinkom.
Kód:
1803195
87%
5.18 EUR
17.27EUR/1kg
Skladom
Extrudované parafínové kostky s tvarovanými okraji, které umožňují hlodavcům okusování. Jsou výjimečně účinné, i když jsou vystavené vlhkosti nebo vysokým teplotám.























