sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Lavon
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Kód: 2600399
Kód dod.: 735045
EAN: 8594187145439
 
35.88 EUR
3.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale smáča, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zaisťuje rýchle schnutie.
AKCE
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Palmolive
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Kód: 2600878
Kód dod.: 795354
EAN: 8693495048712
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte sviežosť prírody s pánskym sprchovým gélom Palmolive Sport.
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601230
Kód dod.: 775321
EAN: 8595025841858
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance dodáva bielizni elegantnú kvetinovú vôňu jazmínu. Koncentrované zloženie zaisťuje dlhodobo trvajúcu sviežosť a intenzívne prevoňanie textílií.
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601229
Kód dod.: 775320
EAN: 8595025841834
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy prevoní prádlo jemnou kvetinovou vôňou magnólie. Koncentrované zloženie dodáva textíliám dlhodobo trvajúcu sviežosť a príjemnú vôňu.
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
ALPA®
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
Kód: 2602015
Kód dod.: 675622
EAN: 8595605201430
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na ošetrenie nechráněných miest pokožky rýchlym spôsobom roll-on, prostredníctvom ktorého nedochádza k priamemu kontaktu s pokožkou obsluhujúcich rúk.
AKCE
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Kód: 2602853
Kód dod.: 750341
EAN: 9000101850024
 
18.70 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Duo gél do umývačky kombinuje dve účinné gélové receptúry, ktoré pomáhajú odstraňovať pripálené zvyšky jedál a odolnú mastnotu a zanechávajú riad žiarivo čistý.
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
2.35 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vega je vysoko účinná umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku predovšetkým rúk.
-1%Zľava
Solvina Industry pilinová mycia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Industry pilinová mycia pasta na ruky, 450 g
Kód: 48485
Kód dod.: 791014
EAN: 85939370
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pilinová mycia pasta na ruky. Složky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov. Dôkladne odstraňuje rôzne druhy nečistôt. Obsahuje glycerín, ktorý priaznivo pôsobí na pokožku, zanecháva ju hebkú a sviežu. Vhodná pre časté pou
-1%Zľava
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou pre použitie v domácnosti i priemysle. Obsahuje jemné abrazívum a vyznačuje sa veľmi dobrým odmasťovacím účinkom.
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
87.40 EUR
87.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou e
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Cool Fresh, 250 ml
Kód: 1709431
Kód dod.: 797175
EAN: 8710908317361
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bol vyvinutý špeciálne pre potreby mužskej pokožky, zaisťuje osviežujúce umytie a zanecháva pokožku citeľne zdravšiu a hydratovanú.
AKCE
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Astrid
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Kód: 1802798
Kód dod.: 675634
EAN: 8592297004295
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok pre deti určený na použitie na pokožku, jemne parfumovaný. Zaisťuje dlhodobú, spoľahlivú a účinnú ochranu proti kliešťom a komárom.
-1%Zľava
Bros obilné vločky proti myšiam, krysám a potkanom, 100 g
Bros
Bros obilné vločky proti myšiam, krysám a potkanom, 100 g
Kód: 1804146
Kód dod.: 678259
EAN: 5904517242708
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
17.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BROS obilné vločky na myši, krysy a potkany je rodenticid vo forme vločiek s obsahom účinnej látky Bromadiolon, antikoagulant zo skupiny derivátov hydrosykumarínu.
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 3v1 Sport Energy Boost, 400 ml
Kód: 1905104
Kód dod.: 797144
EAN: 9000100781374
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Sport Energy Boost s osviežujúcou vôňou guarany a ženšenu.
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 1905838
Kód dod.: 675610
EAN: 5000204754469
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pokožku proti komárom, tropickým komárom a kliešťom až 8 hodín, tygřím komárom až 6 hodín, ovádom až 5 hodín. Účinkuje tiež na oblečení, postrieknite košeľu, nohavice, ponožky.
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtra Cool sprchový gel, 250 ml
Kód: 57408
Kód dod.: 795581
EAN: 9000100544658
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte extra svieži zážitok počas sprchovania so sprchovým gélom Fa Men Xtra Cool. Vhodný pre telo i vlasy. Dlhodobá svieža vôňa a pocit ľadovej sviežosti. Chráni vašu pokožku pred vysušením.
AKCE
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 800 ml
Kód: 62615
Kód dod.: 747006
EAN: 5900627119664
100%
4.78 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše taniere, poháre i príbory budú žiarivo čisté. Vyskúšajte túto kombináciu a sami sa presvedčte o dokonalé čistote a ohromujúcom lesku.
Versace Eros Energy sprchový gél pre mužov 250 ml
Versace
Versace Eros Energy sprchový gél pre mužov 250 ml
Kód: 2501787
Kód dod.: 14514
EAN: 8011003901449
 
33.53 EUR
134.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchv
Protect Fresh Bait mäkké nástrahy k hubeniu hlodavcov v sáčkoch, 150 g
Prost
Protect Fresh Bait mäkké nástrahy k hubeniu hlodavcov v sáčkoch, 150 g
Kód: 2207957
Kód dod.: 678180
EAN: 8594015802190
100%
2.69 EUR
17.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rodenticídi prípravok vo forme mäkkej nástrahy v sáčkoch, ktoré prepúšťajú pre hlodavcov atraktívnu arómu.
AKCE
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
finish - Calgonit
Finish prášok do umývačky Power Powder Lemon, 1,2 kg
Kód: 2208972
Kód dod.: 745204
EAN: 5908252004935
100%
5.22 EUR
4.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok Finish poskytuje úchvatnú čistiacu silu a fantastický lesk. Dokonale odstráni odolné škvrny.
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Game Doypack sprchový gél pre mužov, 550 ml, prináša energizujúcu a sviežu starostlivosť o telo.
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Str8
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Kód: 2502038
Kód dod.: 797340
EAN: 5201314197409
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Red Code Doypack sprchový gel pre mužov, 550 ml, ponúka osviežujúcu a energizujúcu starostlivosť o telo.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Michael Kors Pour Homme sprchový gél pre mužov 200 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme sprchový gél pre mužov 200 ml
Kód: 2406331
Kód dod.: 14191
EAN: 850049716222
 
24.44 EUR
122.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenená citrusová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Nový deň, nová príležito
Solo Kunagone odpuzovač kun
Solo
Solo Kunagone odpuzovač kun
Kód: 2505445
Kód dod.: 485624
EAN: 8595025701664
 
4.56 EUR
4.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná ochrana proti kunám.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.