sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
2.35 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vega je vysoko účinná umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku predovšetkým rúk.
-1%Zľava
Solvina Industry pilinová mycia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Industry pilinová mycia pasta na ruky, 450 g
Kód: 48485
Kód dod.: 791014
EAN: 85939370
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pilinová mycia pasta na ruky. Složky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov. Dôkladne odstraňuje rôzne druhy nečistôt. Obsahuje glycerín, ktorý priaznivo pôsobí na pokožku, zanecháva ju hebkú a sviežu. Vhodná pre časté pou
-1%Zľava
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Zenit Solvina
Solvina PRO abrazívna umývacia pasta na ruky, 450 g
Kód: 44486
Kód dod.: 791025
EAN: 8594004374929
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou pre použitie v domácnosti i priemysle. Obsahuje jemné abrazívum a vyznačuje sa veľmi dobrým odmasťovacím účinkom.
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 841052
EAN: 9000100935845
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ s guľkovým antiperspirantom Fa Fresh+Dry Green Tea s vôňou zeleného čaju.
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Kód: 2508878
Kód dod.: 774983
EAN: 8596048012829
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Flower Bouquet dodáva bielizni príjemnú kvetinovú vôňu počas prania. Stačí malé množstvo do pracieho cyklu pre sviežu a voňavú bielizeň.
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508142
Kód dod.: 841018
EAN: 9005800390215
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou o pokožku.
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2504829
Kód dod.: 841056
EAN: 9000100326193
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant s vôňou ružových ruží.
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochráni vašu pokožku pred potem až na 48 hodín, a navyše ju prevoní príjemnou sviežou vôňou mäty.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Kód: 2501002
Kód dod.: 775346
EAN: 8700216708418
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Spring Awakening – vonné perličky s vôňou jarného rána pre sviežosť až na 12 týždňov
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Green Land dodáva prádlu príjemnú sviežu vôňu počas praní. Je vhodný ako doplnok k bežnému praciemu prostriedku.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – guličkový deodorant s vôňou vodných kvetín a 48h ochranou
Laguna Cavalier parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Cavalier parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602823
Kód dod.: 775351
EAN: 8594004371331
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Cavalier parfém na prádlo dodáva textíliám intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu, ktorá pretrváva aj po usušení prádla.
Laguna Hammam parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Hammam parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602824
Kód dod.: 775352
EAN: 8594004371102
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Hammam parfém na prádlo dodáva prádlu dlhodobú vôňu inšpirovanú orientálnymi hammam rituálmi.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
82.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte sviežu a vynikajúcu pánsku eleganciu s
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gél, 250 ml
Kód: 52283
Kód dod.: 797063
EAN: 4005808775163
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľadové osvieženie pre telo, tvár i vlasy. Vďaka mentolu okamžite chladí. Prináša príval energie aj po náročnom dni. Zbaví vaše telo aj myseľ únavy.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 58868
 
EAN: 8720181313417
95%
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkové pohodlie.
Bros Karbid granulovaný odpuzovač krtkov, 500 g
Bros
Bros Karbid granulovaný odpuzovač krtkov, 500 g
Kód: 63982
Kód dod.: 675690
EAN: 5904517027978
80%
5.44 EUR
10.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BROS KARBID čili Karbid vápenatý, ktorého farba je od svetlo fialovej cez hnedú až po tmavo šedú sa používa v acetylenových lampách.
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 400 ml
Kód: 61658
Kód dod.: 747004
EAN: 8592326010396
100%
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše taniere, poháre aj príbory budú žiarivo čisté. Vyskúšajte túto kombináciu a sami sa presvedčte o dokonalé čistote a ohromujúcom lesku.
AKCE
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 32043
Kód dod.: 675607
EAN: 5000204720884
 
3.91 EUR
39.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok v spreji zabezpečuje efektívnu ochranu pokožky proti komárom, muchám, kliešťom, blchám, mušničkám a ovádom.
Alpa Repelent odpudzuje bodavý hmyz aj kliešte, 90 ml
ALPA®
Alpa Repelent odpudzuje bodavý hmyz aj kliešte, 90 ml
Kód: 79047
Kód dod.: 675620
EAN: 8595605201454
100%
4.78 EUR
53.11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinnou látkou repelentu je diethyltoluamid, ktorý odpudzuje bodavý hmyz aj kliešte. Prípravok sa aplikuje na nechráněné miesta kože.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 797067
EAN: 5900017106304
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel so upokojujúcim extraktom z aloe vera môžete použiť na tvár, telo aj vlasy. Užijte si príval sviežosti už v sprche. Pocit hydratovanej pokožky vám vydrží aj po osušení.
AKCE
Ratimor Brodifacoum mäkká nástraha na hlodavce, 150 g
Ratimor®
Ratimor Brodifacoum mäkká nástraha na hlodavce, 150 g
Kód: 1803538
Kód dod.: 678201
EAN: 3830050607884
88%
3.17 EUR
21.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najlepšie stráviteľná rodenticídna nástraha je pre hlodavce najpritažlivejšia a je preukázateľne najúčinnejšou formou rodenticídov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.