sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Benkor Nova horčica biela 50 g
Benkor
Benkor Nova horčica biela 50 g
Kód: 2501859
Kód dod.: 934938
EAN: 8595020340035
 
0.52 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela horčica mletá od značky Benkor je jemne pálivé korenie s nenápadnou vôňou a výraznou, ale nie príliš ostrou chuťou.
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
AKCE
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Kód: 75278
Kód dod.: 862188
EAN: 5900017052458
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste lesk diamantov do svojich vlasov! Doprajte si poriadny objem, ktorý drží a len tak nezmizne. Až 24-hodinový pružný účes vám zabezpečí - NIVEA Pena na vlasy Diamond Volume Care.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Kód: 2500055
Kód dod.: 761311
EAN: 4260418935608
 
5.22 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná starostlivosť pre vlnu a športové oblečenie – čistota, sviežosť a ochrana vlákien v každej kvapke.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.13 EUR
0.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
-1%Zľava
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič so sviežou parfumáciou účinne a ľahko odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
-1%Zľava
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a ľahko odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Musí toho toľko zastat, a predsa sú tak jemné. Vaše ruky! Starajte sa o ne a chráňte ich pred vysušovaním. Verte sile prírody: NIVEA Ochranný krém na ruky.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s extra silnou fixáciou (stupeň 5), ktorý vďaka inovatívnemu systému HAPTIQ vytvára mikroväzby posilňujúce štruktúru vlasov.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Kód: 2601952
Kód dod.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej manikúre profesionálny vzhľad s essence krycí lakom na nechty TOP GLOSS. Tento transp
Essence lak na nechty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Kód: 2601991
Kód dod.: ES585769
EAN: 4059729585769
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 36 OCEAN EYES v trblie
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Kód: 2601989
Kód dod.: ES585820
EAN: 4059729585820
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 42 DANCING GREEN v
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
18.22 EUR
30.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu pri všetkých typoch drevených podláh z tvrdého aj mäkkého dreva v interiéri.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Kód: 2504213
Kód dod.: 388212
EAN: 8591235042689
 
56.49 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Ceys Super Epoxi Kov epoxidová hmota na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidová hmota na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
9.09 EUR
193.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra odolný, ľahko tvarovateľný, špeciálne určený na spájanie, tesnenie, vyplňovanie a obnovu všetkých typov kovov (železo, oceľ, meď, mosadz, bronz, hliník a všetky typy zliatin).
AKCE
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s obsahom kofeínu.
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
 
EAN: 8714789700052
100%
0.65 EUR
7.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tvrdé mydlo Delicate Care. almond&milk - jemná starostlivosť o Vašu pokožku. Dermatologicky testované.
AKCE
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Max sprej repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 32043
Kód dod.: 675607
EAN: 5000204720884
 
3.91 EUR
39.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok v spreji zabezpečuje efektívnu ochranu pokožky proti komárom, muchám, kliešťom, blchám, mušničkám a ovádom.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia povrchov bez chlóru a alkoholu.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 2504568
Kód dod.: 862184
EAN: 4005808680344
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste trblietavý hviezd do svojich vlasov. Vytvorte účes, ktorý drží a zároveň sa pyšní oslnivým leskom. Prvotriednu starostlivosť o vaše vlasy zabezpečí - NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
4.56 EUR
45.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zamatovo hebký dotyk máte na dosah ruky! Doprajte pokožke svojich rúk výnimočnú starostlivosť a intenzívnu výživu po celých 24 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Krém na ruky Intensive Care.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.