sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2502021
Kód dod.: 860139
EAN: 4005808260188
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Posilňuje vlasy po celej ich dĺžke. Zaisťuje až 24hodinovú fixáciu účesu. Starostlivo sa stará o vlasy a nevysušuje ich. Chráni vlasy a ľahko sa vyčesáva.
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 860181
EAN: 8594001778706
100%
2.47 EUR
16.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s liehovým základom a príjemnou vôňou lípy. Poskytuje pevnú fixáciu účesu a pomáha predchádzať predčasnému masteniu vlasov. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Biopol Laksil Polomat univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
20.09 EUR
28.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 25 ROCK ’N’ ROUGE v oh
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dokonale výraznú manikúru s essence lakom na nechty gel nail 45 DUSK till YAWN v int
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 6018 Zelenožltá, 350 g
Kód: 2507051
Kód dod.: 355524
EAN: 8590892122048
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojím nechtom výrazný a dlhotrvajúci vzhľad s essence gélovým lakom na nechty 34 Take Up S
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Kód: 2601986
Kód dod.: ES585714
EAN: 4059729585714
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
essence gel nail polish prináša elegantnú žiarivosť s efektom lesklej gélovej manikúry, ktorá vyzerá
AKCE
Nivea Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Kód: 70011
Kód dod.: 862182
EAN: 4005808261369
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Závidíte celebritám objemné a krásne nadýchané účesy? Už nemusíte! S kvalitnou penou na vlasy vytvoríte parádny účes aj doma. Pre bohatý objem: NIVEA Pena na vlasy Volume Care.
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1905653
Kód dod.: 837275
EAN: 5201314068594
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Live True pre mužov. Nechajte sa uchvátiť jeho nespútanou vôňou, ktorej srdce tvoria jazmín, geránium, tymián a levanduľa.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 795250
EAN: 9005800223063
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú.
Nivea Floral Love Osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Floral Love Osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Kód: 2506091
Kód dod.: 794962
EAN: 9005800378800
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gél s vôňou orientálnych kvetín.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 350 g
Kód: 2507043
Kód dod.: 355516
EAN: 8590892122017
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Biopol Laksil Lesk univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Lesk univerzálny bezfarebný lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502694
Kód dod.: 243296
EAN: 8590518331076
 
19.35 EUR
27.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určené na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov vo drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov vo drevených materiáloch.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Kód: 2501713
Kód dod.: 790068
EAN: 8594187140250
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Kód: 2506082
Kód dod.: 914003
EAN: 8594008878683
 
5.87 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada Linteo Baby je hravá a zameraná na citlivú detskú pokožku. Obsahujú jemné mlieko s výťažkami z aloe vera.
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karosérie, 500 g
Polykar
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karosérie, 500 g
Kód: 2504619
Kód dod.: 512333
EAN: 8594007012347
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny tmel určený na tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov karosérií a ocele. Vzhľadom na vysoký obsah hliníkového prášku má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť, ľahko sa brúsi.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zářivá manikúra s gélovým efektom bez námahy. Objavte kúzlo dokonale upravených nechtov s lakom esse
Essence lak na nechty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a žiarivý gélový vzhľad nechtov počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 22 PINK & PROUD a
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra účinný odmasťovací prostriedok na podlahy, povrchy aj na riady s vôňou zeleného čaju a pomarančov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.