sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Palmolive sprchový gel a šampon Men Refreshing 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Refreshing 3v1, 250 ml
Kód: 2202878
Kód dod.: 61023716
EAN: 8718951511392
 
1.96 EUR
7.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s morskými minerálmi a eukalyptom.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 2305905
Kód dod.: 797170
EAN: 8720181313417
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkový komfort.
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 1620 ml, 90 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 1620 ml, 90 dávok
Kód: 2404531
Kód dod.: 750327
EAN: 9000101850529
 
21.30 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél na umývanie riadu zabezpečuje účinné čistenie a brilantný lesk aj pri nízkych teplotách na eco a krátke programy.
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Kód: 2500364
Kód dod.: 481284
EAN: 8595026319103
 
2.92 EUR
0.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmes do ostrekovačov je veľmi účinná čistiaca kvapalina určená do ostrekovačov skiel a svetlometov všetkých druhov vozidiel pre letný prevádzku.
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Kód: 2500869
Kód dod.: 797352
EAN: 5201314194460
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat sprchový gel pre mužov plné energie a štýlu
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
Kód: 2501339
Kód dod.: 750059
EAN: 5999109584311
 
11.30 EUR
6.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Power Gel Lemon je vysoko účinný čistiaci prostriedok do umývačky riadu, ktorý kombinuje silný čistiaci výkon s príjemnou sviežou vôňou citróna.
AKCE
Fridex Stabil, chladící kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladící kapalina, 1 l
Kód: 2502858
Kód dod.: 481110
EAN: 8595026310209
 
5.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Splňuje normu VW TL 774 B v požiadavkách na antikoróznu a nemrznúcu ochranu. Pre vozidlá Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Kód: 2505765
Kód dod.: 797139
EAN: 9000101709605
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJAVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Xtra Cool s osviežujúcou vôňou eukalyptu.
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Kód: 2508149
Kód dod.: 795690
EAN: 9005800378770
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3 v 1 na telo, tvár a vlasy obohatený o relaxačnú vôňu a levanduľový olej.
AKCE
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov pumpa, 750 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov pumpa, 750 ml
Kód: 2507924
Kód dod.: 795347
EAN: 8693495030243
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Palmolive For Men Refreshing čerpá inšpiráciu z prírody a je obohatený o 100% prírodné éterické oleje. Obsahuje eukalyptový olej a extrakt z morskej soli, ktoré zaisťujú dokonale osviežujúci zážitok pri každej sprche.
AKCE
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Kód: 2501529
Kód dod.: 761317
EAN: 4260418935554
 
9.56 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonné tablety All in 1 pre žiarivo čisté nádobie a ochranu umývačky.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
AKCE
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Kód: 2508123
Kód dod.: 795697
EAN: 9005800376783
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Nivea Men Total Relax 3v1 je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú rýchlu a účinnú starostlivosť v jednom kroku.
AKCE
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503560
Kód dod.: 481155
EAN: 8591522310033
 
12.57 EUR
4.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre chladicí systémy spaľovacích motorov, hlavne motorov celohliníkových. Je miešateľná a plne identická s originálnou chladicí kapalinou Škoda G 11
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
5.22 EUR
1.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -40°C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Kód: 2600398
Kód dod.: 735044
EAN: 8594187140533
 
54.35 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zmäkčuje, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Kód: 2600538
Kód dod.: 797137
EAN: 9000101720679
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Spicy Bergamot sprchový gel 2v1 pre telo i vlasy s vôňou inšpirovanou bergamotom.
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Kód: 2600940
Kód dod.: 795404
EAN: 8714789733104
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gél je inšpirovaný prírodou a obsahuje 100% prírodné éterické oleje, eukalyptový olej a extrakt z morskej soli pre osviežujúcu sprchu.
Somat leštidlo do umývačky Rinser, 750 ml
Henkel Somat
Somat leštidlo do umývačky Rinser, 750 ml
Kód: 06938
Kód dod.: 1414808
EAN: 9000100344098
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo Somat Rinser zabezpečí neprekonateľný lesk a rýchle schnutie vášho riadu.
Alpa Forte repelent, 90 ml
ALPA®
Alpa Forte repelent, 90 ml
Kód: 70557
Kód dod.: 02316
EAN: 8594001779413
 
5.22 EUR
58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpudzuje komáre, ovády, kliešte a ďalšie druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28% účinnej repelentnej látky - Diethyltoluamidu.
Alpa Repelent pre deti, 100 ml
ALPA®
Alpa Repelent pre deti, 100 ml
Kód: 98843
Kód dod.: 05788
EAN: 8595605201102
 
5.65 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok v spreji je určený pre deti od 1 roku. Obsahuje Insect Repellent 3535 – šetrnú látku s biocídnym účinkom.
AKCE
Ratimor Brodifacoum parafínové bloky nástraha na hlodavce, 300 g
Ratimor®
Ratimor Brodifacoum parafínové bloky nástraha na hlodavce, 300 g
Kód: 1803195
Kód dod.: 678203
EAN: 3830050607945
87%
5.18 EUR
17.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extrudované parafínové kostky s tvarovanými okraji, které umožňují hlodavcům okusování. Jsou výjimečně účinné, i když jsou vystavené vlhkosti nebo vysokým teplotám.
Bros parafínové bloky na myši, krysy a potkany, 100 g
Bros
Bros parafínové bloky na myši, krysy a potkany, 100 g
Kód: 1804145
Kód dod.: 0054
EAN: 5904517224803
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
21.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rodenticid formovaný do bloku proti myšiam, krysám a iným hlodavcom. Vysokú účinnosť prípravku zaručuje oneskorené pôsobenie /4-5 dní po podaní/, ktoré spôsobuje, že hlodavci nespojujú podanie prípravku s úmrtnosťou iných jedincov.
-1%Zľava
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Bros
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Kód: 1806229
Kód dod.: 1732
EAN: 5904517242647
 
1.73 EUR
1.74 EUR
14.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros Zrno na myši, krysy a potkany je prípravok v podobe zrna, ktorý účinne hubí myši, krysy a iné hlodavce.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.