sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bros Karbid granulovaný odpuzovač krtkov, 500 g
Bros
Bros Karbid granulovaný odpuzovač krtkov, 500 g
Kód: 63982
Kód dod.: 0235
EAN: 5904517027978
80%
5.44 EUR
10.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BROS KARBID čili Karbid vápenatý, ktorého farba je od svetlo fialovej cez hnedú až po tmavo šedú sa používa v acetylenových lampách.
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do umývačky riadu, 400 ml
Kód: 61658
Kód dod.: 747004
EAN: 8592326010396
100%
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše taniere, poháre aj príbory budú žiarivo čisté. Vyskúšajte túto kombináciu a sami sa presvedčte o dokonalé čistote a ohromujúcom lesku.
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
BALtech
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
Kód: 2502234
Kód dod.: 481203
EAN: 8591235070125
 
4.48 EUR
1.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -25 °C. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou.
AKCE
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Kód: 2500285
Kód dod.: 795169
EAN: 4005808628087
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu.
AKCE
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Bros
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Kód: 2104040
Kód dod.: 00208
EAN: 5904517321380
70%
4.17 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinný aerosolový prípravok poskytujúci ochranu pred bodavým hmyzom, účinne odpudzuje komáre, a to vrátane tropických komárov, na ktoré pôsobí až 8 hodín
Hugo Boss Boss Bottled Tonic sprchový gél pre mužov 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Boss Bottled Tonic sprchový gél pre mužov 200 ml
Kód: 2104378
 
EAN: 3616301642404
 
19.96 EUR
99.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako osviežujúca sprcha pre vaše zmysly pôsobí tento sprchový gél v odtieňoch svetlo modrej. Boss Bot
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
AKCE
Jelen leštidlo do umývačky 500ml
Jelen®
Jelen leštidlo do umývačky 500ml
Kód: 2400013
Kód dod.: 100255112
EAN: 8596422551128
60%
3.22 EUR
6.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné leštidlo do umývačky riadu, ktoré rozpúšťa usadené minerály, urýchľuje schnutie a leští vašich riad.
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 2× 540 ml, 60 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gel do umývačky riadu, 2× 540 ml, 60 dávok
Kód: 2404034
Kód dod.: 750325
EAN: 9000101819533
 
16.09 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývací prostriedok na riady rozpúšťa pripálené zvyšky jedla, odstraňuje usadenú mastnotu, nezanecháva zaschnuté kvapky vody a dodáva žiarivý lesk, a to aj na eco programy.
AKCE
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
5.35 EUR
1.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvetlená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Papírny Moudrý
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Kód: 2505220
Kód dod.: 678226
EAN: 8594021252828
 
2.52 EUR
16.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačná požerová nástraha vo forme načervenalej mäkkej pasty s vôňou po ovocí pre hubenie hlodavcov ako sú potkan, myš domáca a krysa.
AKCE
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Lavon
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Kód: 2600399
Kód dod.: 735045
EAN: 8594187145439
 
35.88 EUR
3.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale smáča, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zaisťuje rýchle schnutie.
AKCE
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Palmolive
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Kód: 2600878
Kód dod.: 795354
EAN: 8693495048712
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte sviežosť prírody s pánskym sprchovým gélom Palmolive Sport.
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601230
Kód dod.: 775321
EAN: 8595025841858
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance dodáva bielizni elegantnú kvetinovú vôňu jazmínu. Koncentrované zloženie zaisťuje dlhodobo trvajúcu sviežosť a intenzívne prevoňanie textílií.
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601229
Kód dod.: 775320
EAN: 8595025841834
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy prevoní prádlo jemnou kvetinovou vôňou magnólie. Koncentrované zloženie dodáva textíliám dlhodobo trvajúcu sviežosť a príjemnú vôňu.
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
ALPA®
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
Kód: 2602015
Kód dod.: 675622
EAN: 8595605201430
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na ošetrenie nechráněných miest pokožky rýchlym spôsobom roll-on, prostredníctvom ktorého nedochádza k priamemu kontaktu s pokožkou obsluhujúcich rúk.
AKCE
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Kód: 2602853
Kód dod.: 750341
EAN: 9000101850024
 
18.70 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Duo gél do umývačky kombinuje dve účinné gélové receptúry, ktoré pomáhajú odstraňovať pripálené zvyšky jedál a odolnú mastnotu a zanechávajú riad žiarivo čistý.
Somat leštidlo do umývačky Rinser, 750 ml
Henkel Somat
Somat leštidlo do umývačky Rinser, 750 ml
Kód: 06938
Kód dod.: 1414808
EAN: 9000100344098
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo Somat Rinser zabezpečí neprekonateľný lesk a rýchle schnutie vášho riadu.
Alpa Forte repelent, 90 ml
ALPA®
Alpa Forte repelent, 90 ml
Kód: 70557
Kód dod.: 02316
EAN: 8594001779413
 
5.22 EUR
58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpudzuje komáre, ovády, kliešte a ďalšie druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28% účinnej repelentnej látky - Diethyltoluamidu.
Alpa Repelent pre deti, 100 ml
ALPA®
Alpa Repelent pre deti, 100 ml
Kód: 98843
Kód dod.: 05788
EAN: 8595605201102
 
5.65 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok v spreji je určený pre deti od 1 roku. Obsahuje Insect Repellent 3535 – šetrnú látku s biocídnym účinkom.
AKCE
Ratimor Brodifacoum parafínové bloky nástraha na hlodavce, 300 g
Ratimor®
Ratimor Brodifacoum parafínové bloky nástraha na hlodavce, 300 g
Kód: 1803195
Kód dod.: 678203
EAN: 3830050607945
87%
5.18 EUR
17.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extrudované parafínové kostky s tvarovanými okraji, které umožňují hlodavcům okusování. Jsou výjimečně účinné, i když jsou vystavené vlhkosti nebo vysokým teplotám.
Bros parafínové bloky na myši, krysy a potkany, 100 g
Bros
Bros parafínové bloky na myši, krysy a potkany, 100 g
Kód: 1804145
Kód dod.: 0054
EAN: 5904517224803
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
21.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rodenticid formovaný do bloku proti myšiam, krysám a iným hlodavcom. Vysokú účinnosť prípravku zaručuje oneskorené pôsobenie /4-5 dní po podaní/, ktoré spôsobuje, že hlodavci nespojujú podanie prípravku s úmrtnosťou iných jedincov.
-1%Zľava
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Bros
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Kód: 1806229
Kód dod.: 1732
EAN: 5904517242647
 
1.73 EUR
1.74 EUR
14.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros Zrno na myši, krysy a potkany je prípravok v podobe zrna, ktorý účinne hubí myši, krysy a iné hlodavce.
AKCE
Ratimor Plus Bromadiolon nástraha na hlodavce, granule, 150 g
Ratimor®
Ratimor Plus Bromadiolon nástraha na hlodavce, granule, 150 g
Kód: 1810799
Kód dod.: 678193
EAN: 3830050609055
96%
2.30 EUR
15.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný rodenticid proti myšiam a potkanom, ktorý obsahuje aktívnu látku s najširším spektrom použitia a je kvôli špeciálnej zmesi obilnín pre hlodavce veľmi atraktívny.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.