sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
STR8 Original sprchový gél pre mužov, 250 ml
Str8
STR8 Original sprchový gél pre mužov, 250 ml
Kód: 1906186
Kód dod.: 797322
EAN: 5201314151807
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Str8 Original sprchový gél pre mužov je kombinácia mäty, bazalky, kardamónu a santalového dreva, ktoré dodávajú vôni eleganciu.
STR8 Red Code sprchový gel pre mužov, 250 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel pre mužov, 250 ml
Kód: 1907188
Kód dod.: 797320
EAN: 5201314047797
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Red Code - mužná, silná a príťažlivá vôňa.
AKCE
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Kód: 2500285
Kód dod.: 795169
EAN: 4005808628087
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu.
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
BALtech
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
Kód: 2502234
Kód dod.: 481203
EAN: 8591235070125
 
4.48 EUR
1.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -25 °C. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou.
AKCE
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
5.35 EUR
1.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvetlená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Papírny Moudrý
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Kód: 2505220
Kód dod.: 678226
EAN: 8594021252828
 
2.52 EUR
16.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačná požerová nástraha vo forme načervenalej mäkkej pasty s vôňou po ovocí pre hubenie hlodavcov ako sú potkan, myš domáca a krysa.
AKCE
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Lavon
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Kód: 2600399
Kód dod.: 735045
EAN: 8594187145439
 
35.88 EUR
3.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale smáča, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zaisťuje rýchle schnutie.
AKCE
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Palmolive
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Kód: 2600878
Kód dod.: 795354
EAN: 8693495048712
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte sviežosť prírody s pánskym sprchovým gélom Palmolive Sport.
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Kód: 85951
Kód dod.: 841045
EAN: 42283409
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu až na 48 hodin. Dopřejte si dlouhodobou svěžest a zahalte se jemnou vůní. Ochrana s jemným složením - NIVEA Kuličkový deodorant Fresh Comfort.
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 62462
Kód dod.: 842053
EAN: 42240709
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S unikátnou patentovanou technológiou, ktorá zabraňuje vzniku bielych stôp na čiernom oblečení a pomáha predchádzať vzniku žltých škvŕn.
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603111
Kód dod.: 837190
EAN: 5201314193500
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Red Code je pánsky antiperspirant roll-on, ktorý poskytuje účinnú ochranu proti poteniu a nepríjemnému telesnému pachu.
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Beat guličkový antiperspirant pánsky, 50 ml
Kód: 2505624
Kód dod.: 842062
EAN: 9005800379685
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiadne prepotené kruhy na tričku, ani nepríjemný zápach. Iba svieži pocit a príjemná drevitá vôňa.
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508831
Kód dod.: 841019
EAN: 9005800390208
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant ponúka dvojitú starostlivosť – spoľahlivo chráni proti potu a zápachu až po dobu 72 hodín a súčasne podporuje jednotný tón pokožky podpazušia.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje poteniu i zápachu vo všetkých situáciách.
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2500850
Kód dod.: 837003
EAN: 59099260
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona guľôčkový antiperspirant Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Kód: 2501001
Kód dod.: 775347
EAN: 8700216708517
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Gold Orchid – vonné perličky pre dlhotrvajúcu a elegantnú vôňu prádla
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Sensitive kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508833
Kód dod.: 842067
EAN: 9005800390161
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v praktickom kuličkovom prevedení ponúka 72 hodín účinnej ochrany proti poteniu, zápachu i nepríjemným pocitom, ako je prehriatie či svrbenie a zároveň sa šetrne stará o citlivú pokožku podpazušia.
AKCE
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Kód: 2501529
Kód dod.: 761317
EAN: 4260418935554
 
9.56 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonné tablety All in 1 pre žiarivo čisté nádobie a ochranu umývačky.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
AKCE
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Kód: 41892
Kód dod.: 253018
EAN: 8718951511392
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s mořskými minerály a eukalyptem.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Kód: 67359
Kód dod.: 80892
EAN: 4005808781416
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu. Sprchový gel je možné použiť na pleť, telo aj vlasy. Vhodné na každodennú starostlivosť.
Azurit parfém na praní Zlatá ľalia, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Zlatá ľalia, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601232
Kód dod.: 775323
EAN: 8595025841896
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfém na praní Zlatá ľalia dodáva bielizni dlhotrvajúcu kvetinovú vôňu inšpirovanú jemnými tónmi ľalie. Koncentrované zloženie prevoní textílie už pri malom dávkovaní a zanechá bielizeň sviežu po dlhú dobu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.