sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
 
EAN: 8714789700052
100%
0.65 EUR
7.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tvrdé mydlo Delicate Care. almond&milk - jemná starostlivosť o Vašu pokožku. Dermatologicky testované.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia povrchov bez chlóru a alkoholu.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
4.56 EUR
45.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zamatovo hebký dotyk máte na dosah ruky! Doprajte pokožke svojich rúk výnimočnú starostlivosť a intenzívnu výživu po celých 24 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Krém na ruky Intensive Care.
AKCE
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 2504568
Kód dod.: 862184
EAN: 4005808680344
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preneste trblietavý hviezd do svojich vlasov. Vytvorte účes, ktorý drží a zároveň sa pyšní oslnivým leskom. Prvotriednu starostlivosť o vaše vlasy zabezpečí - NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.
Nivea Men Protect & Care pena na holenie, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pena na holenie, 200 ml
Kód: 09290
Kód dod.: 880040
EAN: 9005800394725
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie s aloe vera navyše pleť hydratuje a chráni ju pred vysušovaním. Zmäkčuje fúzy, uľahčuje holenie a zároveň chráni pred porezaním.
Nivea Men Protect & Care pánsky pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánsky pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 88812
EAN: 9005800395333
 
8.91 EUR
178.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoliehajte sa na zloženie s provitamínom B5 a aloe vera. Rýchlo sa vstrebáva, nelepí a nezanecháva mastný film. Vsaďte na okamžitú úľavu a hydratáciu.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
AKCE
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Kód: 73951
Kód dod.: 843085
EAN: 5900017102443
 
8.70 EUR
87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratuje a osviežuje, chráni pred vysušovaním. Nemastné zloženie sa rýchlo vstrebáva a zjemňuje pleť. Provitamín B5 pomáha k regenerácii pleti.
AKCE
Nivea Men Protect & Care balzam po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care balzam po holení, 100 ml
Kód: 1905717
Kód dod.: 843081
EAN: 5900017102429
 
8.70 EUR
87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s napätou tvárou, suchými šupinkami i začervenaním. Hydratačné zloženie s aloe vera a provitamínom B5 sa stará o pleť, okamžite ju upokojuje a regeneruje.
Linteo Baby Pure Organic jemná pena do kúpeľa, 250 ml
Linteo®
Linteo Baby Pure Organic jemná pena do kúpeľa, 250 ml
Kód: 2506661
Kód dod.: 910990
EAN: 8594158373601
 
4.13 EUR
16.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pena do kúpeľa pre citlivú detskú pokožku.
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2504656
Kód dod.: 863430
EAN: 4005808681396
 
6.09 EUR
40.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mennite a upravujte účes počas celého dňa! Nagelované vlasy už nemusia byť slepené a vyzerať neprirodzene. Doprajte im elastickú fixáciu bez tvrdnutia - NIVEA Gel na vlasy Care&Hold.
AKCE
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Resistin
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Kód: 2504453
Kód dod.: 303203
EAN: 8594019366711
100%
8.66 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze PVC pre diely karosérií, nadkolí, vnútorné priestory a ďalšie miesta, kde je potrebné dosiahnuť silnú ochrannú vrstvu
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
4.56 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný regeneračný účinok. Alantoín ošetruje popraskanú pokožku. Glycerín chráni ruky neviditeľným filmom. Ochranná filtračná složka zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky na rukách.
-1%Zľava
Go Wipes Baby Super Sensitive detské vlhčené obrúsky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive detské vlhčené obrúsky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vlhčené obrúsky s ryžovým mliekom šetrne čistí jemnú detskú pokožku a zanechávajú ju vláčnu a hydratovanú.
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne odstráni nečistoty, nezanecháva škvrny a zanechá krásnu vôňu typickú pre Felce Azzurra. Zloženie rešpektuje životné prostredie, pretože obsahuje originálne prírodné zložky. Dermatologicky testované. Dovoz Taliansko.
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Kód: 13158
Kód dod.: 860537
EAN: 4056800114078
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixácia 5, 400 ml
Wella®
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixácia 5, 400 ml
Kód: 2508653
Kód dod.: 860522
EAN: 4064666594118
 
6.74 EUR
44.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Shine & Hold je lak na vlasy s extra silnou fixáciou, ktorý zabezpečí dlhodobé pevné držanie aj tých najnáročnejších účesov.
AKCE
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
2.18 EUR
17.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasom výrazný trblietavý efekt. Je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy alebo karnevaly.
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 00216
EAN: 8594001778706
100%
2.47 EUR
16.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s liehovým základom a príjemnou vôňou lípy. Poskytuje pevnú fixáciu účesu a pomáha predchádzať predčasnému masteniu vlasov. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
Kód: 2507047
Kód dod.: 355520
EAN: 8590892121980
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
Kód: 2504772
Kód dod.: 401503
EAN: 8591235072792
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
Kód: 2504774
Kód dod.: 401515
EAN: 8591235072853
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
Kód: 2504784
Kód dod.: 401575
EAN: 8591235072990
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a otěruvzdornosťou. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.