sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 25 ROCK ’N’ ROUGE v oh
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dokonale výraznú manikúru s essence lakom na nechty gel nail 45 DUSK till YAWN v int
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
AKCE
Benkor Nova horčica biela 50 g
Benkor
Benkor Nova horčica biela 50 g
Kód: 2501859
Kód dod.: 934938
EAN: 8595020340035
 
0.52 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biela horčica mletá od značky Benkor je jemne pálivé korenie s nenápadnou vôňou a výraznou, ale nie príliš ostrou chuťou.
Ceys Super Epoxi Kov epoxidová hmota na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidová hmota na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
9.09 EUR
193.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra odolný, ľahko tvarovateľný, špeciálne určený na spájanie, tesnenie, vyplňovanie a obnovu všetkých typov kovov (železo, oceľ, meď, mosadz, bronz, hliník a všetky typy zliatin).
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
BALhome
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
1.08 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubky na riad s abrazívnou vrstvou v žltej farbe. Hubky na riad, PU, účinné umývanie tanierov a hrncov, so zelenou drôtenkou.
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
3.69 EUR
12.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umožňuje navrátiť dávno stratený lesk nábytku z dreva, dyhy alebo laminátu.
AKCE
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a ďasná účinne bojuje proti baktériám zubného plaku, ktoré môžu spôsobovať problémy s ďasnami a zápach z úst. Citlivé zuby si zaslúžia šetrnú starostlivosť, ktorá prinesie úľavu okamžite.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
4.34 EUR
2.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná kefka Ultra Soft má vysokú hustotu zväzkov s 5,1-krát viac vláknami než bežná kefka s kompaktnou hlavicou, tudíž je šetrná k ďasnám. Odstraňuje zubný plak, leští povrchové škvrny a pomáha chrániť pred kazmi.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aspen škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou
Neuvedeno
Aspen škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou
Kód: 2507857
Kód dod.: 484743
EAN: 8591522209825
 
2.25 EUR
2.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Škrabka na ľad s molitanovou rukoväťou Aspen je praktickým a cenovo dostupným nástrojom pre efektívne odstraňovanie námrazy a snehu z automobilových okien počas zimných mesiacov.
AKCE
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Ošetrujúci sprchový gel Creme Care.
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
6.52 EUR
58.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka Glade I Love You so sviežou vôňou. Obsahuje esenciálne oleje.
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra účinný odmasťovací prostriedok na podlahy, povrchy aj na riady s vôňou zeleného čaju a pomarančov.
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach a iných miestach v domácnosti.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
Kód: 2504798
Kód dod.: 401625
EAN: 8591235073737
 
23.26 EUR
23.27 EUR
5.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
8.04 EUR
26.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pre extrémne odolný look po dobu 72h. Používa sa ako sprej, drží ako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážne účesy až do ďalšieho umytia.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
Kód: 2507047
Kód dod.: 355520
EAN: 8590892121980
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501548
Kód dod.: 712260
EAN: 8594187140144
 
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach aj iných miestach v domácnosti.
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Always®
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Kód: 53250
Kód dod.: 916131
EAN: 4015400259459
100%
1.96 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always hygienické vložky poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu.
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kotex®
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kód: 21485
Kód dod.: 916251
EAN: 5029053586090
98%
2.39 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre zvýšenú ochranu počas noci. Predĺžená vložka bezpečne chráni pred presiaknutím. Centrálné absorpčné jadro pomáha zachovať povrchovú vrstvu suchú.
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Melitta®
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Kód: 2506631
Kód dod.: 716400
EAN: 4006508200016
100%
1.96 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte aromatický a zvlášť vyvážený chuťový zážitok s kávovými filtrami Melitta® Original.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.