sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Kód: 2500531
Kód dod.: 889034
EAN: 3574661786469
 
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použite ústnu vodu, ktorá pomáha predchádzať zubnému kazu, posilňuje zuby, ničí baktérie a osviežuje dych.
AKCE
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavá pokožka ako na červenom koberci? Stačí zvoliť správnu starostlivosť! Siahnete po jemnom zložení, vďaka ktorému zažiarite vy aj vaša pokožka - NIVEA Pečujúci sprchový gel Care & Diamond.
AKCE
-1%Zľava
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Linteo®
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Kód: 2205790
Kód dod.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené ubrousky Linteo Baby v balení 120 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho.
Energizer Max AAA mikrotužková batéria, 4 ks + 4 ks zadarmo
Energizer®
Energizer Max AAA mikrotužková batéria, 4 ks + 4 ks zadarmo
Kód: 2305520
Kód dod.: 961014
EAN: 7638900438215
 
3.91 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné alkalické batérie s dlhodobým výkonom a s garanciou proti vytečeniu. Vhodná pre prenosnú elektroniku, herné konzoly, ovládače, meteostanice, svietidlá.
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
5.22 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček so 100 % prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5 a E poskytuje spoľahlivú ochranu a stará sa o jemnú detskú pokožku v plienkovej oblasti. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie bez mikroplastov a parabénov.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a žiarivý vzhľad nechtov s gélovým efektom počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 41 HELLO YE
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a energický gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 15 ORANGE U CUTE a d
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zaručujúca maximálnu fixáciu po celý deň. Spoľahlivo pomáha udržať účes po dlhú dobu vďaka maximálnym fixačným vlastnostiam, dodáva vlasom žiarivý lesk, ľahko sa vyčesáva.
Nivea Men Protect & Care pena na holenie, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pena na holenie, 200 ml
Kód: 09290
Kód dod.: 880040
EAN: 9005800394725
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie s aloe vera navyše pleť hydratuje a chráni ju pred vysušovaním. Zmäkčuje fúzy, uľahčuje holenie a zároveň chráni pred porezaním.
Nivea Men Protect & Care pánsky pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánsky pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 822501
EAN: 9005800395333
 
8.91 EUR
178.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoliehajte sa na zloženie s provitamínom B5 a aloe vera. Rýchlo sa vstrebáva, nelepí a nezanecháva mastný film. Vsaďte na okamžitú úľavu a hydratáciu.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
4.56 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný regeneračný účinok. Alantoín ošetruje popraskanú pokožku. Glycerín chráni ruky neviditeľným filmom. Ochranná filtračná složka zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky na rukách.
AKCE
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Kód: 73951
Kód dod.: 843085
EAN: 5900017102443
 
8.70 EUR
87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratuje a osviežuje, chráni pred vysušovaním. Nemastné zloženie sa rýchlo vstrebáva a zjemňuje pleť. Provitamín B5 pomáha k regenerácii pleti.
AKCE
Nivea Men Protect & Care balzam po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care balzam po holení, 100 ml
Kód: 1905717
Kód dod.: 843081
EAN: 5900017102429
 
8.70 EUR
87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s napätou tvárou, suchými šupinkami i začervenaním. Hydratačné zloženie s aloe vera a provitamínom B5 sa stará o pleť, okamžite ju upokojuje a regeneruje.
Linteo Baby Pure Organic jemná pena do kúpeľa, 250 ml
Linteo®
Linteo Baby Pure Organic jemná pena do kúpeľa, 250 ml
Kód: 2506661
Kód dod.: 910990
EAN: 8594158373601
 
4.13 EUR
16.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pena do kúpeľa pre citlivú detskú pokožku.
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2504656
Kód dod.: 863430
EAN: 4005808681396
 
6.09 EUR
40.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mennite a upravujte účes počas celého dňa! Nagelované vlasy už nemusia byť slepené a vyzerať neprirodzene. Doprajte im elastickú fixáciu bez tvrdnutia - NIVEA Gel na vlasy Care&Hold.
AKCE
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Resistin
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Kód: 2504453
Kód dod.: 303203
EAN: 8594019366711
100%
8.66 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze PVC pre diely karosérií, nadkolí, vnútorné priestory a ďalšie miesta, kde je potrebné dosiahnuť silnú ochrannú vrstvu
-1%Zľava
Go Wipes Baby Super Sensitive detské vlhčené obrúsky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive detské vlhčené obrúsky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vlhčené obrúsky s ryžovým mliekom šetrne čistí jemnú detskú pokožku a zanechávajú ju vláčnu a hydratovanú.
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixácia 4, 400 ml
Wella®
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixácia 4, 400 ml
Kód: 2508652
Kód dod.: 860520
EAN: 4064666594590
 
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex 2 Days Volume je lak na vlasy so silnou fixáciou, ktorý dodáva účesu dlhotrvajúci objem a pevné držanie až na 24 hodín.
AKCE
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
2.18 EUR
17.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasom výrazný trblietavý efekt. Je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy alebo karnevaly.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
Kód: 2507047
Kód dod.: 355520
EAN: 8590892121980
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.