sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 500 ml
Kód: 2500285
Kód dod.: 795169
EAN: 4005808628087
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu.
AKCE
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
5.35 EUR
1.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvetlená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Papírny Moudrý
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Kód: 2505220
Kód dod.: 678226
EAN: 8594021252828
 
2.52 EUR
16.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačná požerová nástraha vo forme načervenalej mäkkej pasty s vôňou po ovocí pre hubenie hlodavcov ako sú potkan, myš domáca a krysa.
AKCE
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Lavon
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Kód: 2600399
Kód dod.: 735045
EAN: 8594187145439
 
35.88 EUR
3.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale smáča, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zaisťuje rýchle schnutie.
AKCE
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Palmolive
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Kód: 2600878
Kód dod.: 795354
EAN: 8693495048712
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte sviežosť prírody s pánskym sprchovým gélom Palmolive Sport.
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601230
Kód dod.: 775321
EAN: 8595025841858
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance dodáva bielizni elegantnú kvetinovú vôňu jazmínu. Koncentrované zloženie zaisťuje dlhodobo trvajúcu sviežosť a intenzívne prevoňanie textílií.
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601229
Kód dod.: 775320
EAN: 8595025841834
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy prevoní prádlo jemnou kvetinovou vôňou magnólie. Koncentrované zloženie dodáva textíliám dlhodobo trvajúcu sviežosť a príjemnú vôňu.
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
ALPA®
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
Kód: 2602015
Kód dod.: 675622
EAN: 8595605201430
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na ošetrenie nechráněných miest pokožky rýchlym spôsobom roll-on, prostredníctvom ktorého nedochádza k priamemu kontaktu s pokožkou obsluhujúcich rúk.
AKCE
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Kód: 2602853
Kód dod.: 750341
EAN: 9000101850024
 
18.70 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Duo gél do umývačky kombinuje dve účinné gélové receptúry, ktoré pomáhajú odstraňovať pripálené zvyšky jedál a odolnú mastnotu a zanechávajú riad žiarivo čistý.
AKCE
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Kód: 41892
Kód dod.: 253018
EAN: 8718951511392
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s mořskými minerály a eukalyptem.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Kód: 85944
Kód dod.: 797071
EAN: 9005800243283
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Muži neradi strácajú čas. Preto sme špeciálne pre nich vytvorili sprchový gél, ktorý môžu použiť súčasne na telo, tvár aj vlasy. Navyše jeho zloženie s prírodnými aktívnymi zložkami uhlia pôsobí ako magnet na nečistoty.
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Henkel Somat
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Kód: 92714
Kód dod.: 2033979
EAN: 9000101003789
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo Somat Rinser zajistí nepřekonatelný lesk a rychlé schnutí vašeho nádobí.
AKCE
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Diffusil
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Kód: 1801428
Kód dod.: 675570
EAN: 5000204918427
100%
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole vďaka novému zloženiu zanecháva príjemný pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje komáre a kliešťata. Pôsobí okamžite po aplikácii a repelentný účinok na pokožke trvá až 8 hodín od aplikácie alebo do umytia.
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Bros
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Kód: 1804144
Kód dod.: 1639
EAN: 5904517242609
96%
2.82 EUR
18.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačný prípravok vo forme pasty proti myším, krysám a iným hlodavcom, vysokú účinnosť prípravku zaručuje opožděné pôsobenie (4-5 dní po podaní), ktoré spôsobuje, že hlodavce nespojujú podanie prípravku s úmrtnosťou iných jedincov.
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
27.56 EUR
27.57 EUR
137.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mierí k silnému a sebavedomému mužovi, k
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907190
Kód dod.: 797337
EAN: 5201314149989
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, dřevitě-kapradinová pánská vůně, která jemně parfemovaný sprchový gel spojuje s pánskou toaletní vodou ze stejné řady.
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907189
Kód dod.: 797335
EAN: 5201314149897
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní klasická, kořenitě-dřevitá pánská vůně.
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Kód: 1911358
Kód dod.: 9632
EAN: 3838824142296
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Sport s osvěžující vůní zelených citrusů. LEPŠÍ PRO VÁS I PLANETU
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet letná zmes do ostrekovačov, 5 l
Kód: 2500364
Kód dod.: 481284
EAN: 8595026319103
 
2.92 EUR
0.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmes do ostrekovačov je veľmi účinná čistiaca kvapalina určená do ostrekovačov skiel a svetlometov všetkých druhov vozidiel pre letný prevádzku.
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Kód: 2500869
Kód dod.: 797352
EAN: 5201314194460
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat sprchový gel pre mužov plné energie a štýlu
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Lemon gel do umývačky 2 x 900 ml
Kód: 2501339
Kód dod.: 750059
EAN: 5999109584311
 
11.30 EUR
6.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Finish Power Gel Lemon je vysoko účinný čistiaci prostriedok do umývačky riadu, ktorý kombinuje silný čistiaci výkon s príjemnou sviežou vôňou citróna.
Protect Z zrní na hubenie hlodavcov, sáčok 150 g
Prost
Protect Z zrní na hubenie hlodavcov, sáčok 150 g
Kód: 2105161
Kód dod.: 678178
EAN: 8594015802169
100%
1.43 EUR
9.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rodenticídny prípravok na likvidáciu myši domácej a potkana obecnáv určený na používanie širokou verejnosťou.
Hugo Boss No.6 Bottled sprchový gel pre mužov 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled sprchový gel pre mužov 200 ml
Kód: 2109512
 
EAN: 3616301642459
100%
27.39 EUR
27.40 EUR
136.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná - svieža vôňa uvedená na trh v roku 1998. Sebavedomá, zmyselná - emočná, výrazná - definuje
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.