sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Fridex G plus, chladiaca kvapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladiaca kvapalina, 3 l
Kód: 2503206
Kód dod.: 481172
EAN: 8595026315204
 
14.56 EUR
14.57 EUR
4.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je schválený pre automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pre všetky typy celohliníkových motorov. Produkt je certifikovaný akreditovanou skúšobnou laboratóriou 1152.1.
AKCE
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Kód: 2508123
Kód dod.: 795697
EAN: 9005800376783
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Nivea Men Total Relax 3v1 je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú rýchlu a účinnú starostlivosť v jednom kroku.
AKCE
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503560
Kód dod.: 481155
EAN: 8591522310033
 
12.57 EUR
4.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre chladicí systémy spaľovacích motorov, hlavne motorov celohliníkových. Je miešateľná a plne identická s originálnou chladicí kapalinou Škoda G 11
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
5.22 EUR
1.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -40°C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Kód: 2600398
Kód dod.: 735044
EAN: 8594187140533
 
54.35 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zmäkčuje, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Kód: 2600538
Kód dod.: 797137
EAN: 9000101720679
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Spicy Bergamot sprchový gel 2v1 pre telo i vlasy s vôňou inšpirovanou bergamotom.
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Kód: 2600940
Kód dod.: 795404
EAN: 8714789733104
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gél je inšpirovaný prírodou a obsahuje 100% prírodné éterické oleje, eukalyptový olej a extrakt z morskej soli pre osviežujúcu sprchu.
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa guľkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 1930210
EAN: 9000100935845
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežte svoje telo a myseľ s guľkovým antiperspirantom Fa Fresh+Dry Green Tea s vôňou zeleného čaju.
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2504829
Kód dod.: 841056
EAN: 9000100326193
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant s vôňou ružových ruží.
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochráni vašu pokožku pred potem až na 48 hodín, a navyše ju prevoní príjemnou sviežou vôňou mäty.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Kód: 2501002
Kód dod.: 775346
EAN: 8700216708418
 
5.65 EUR
28.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Spring Awakening – vonné perličky s vôňou jarného rána pre sviežosť až na 12 týždňov
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Green Land dodáva prádlu príjemnú sviežu vôňu počas praní. Je vhodný ako doplnok k bežnému praciemu prostriedku.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – guličkový deodorant s vôňou vodných kvetín a 48h ochranou
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Flower Bouquet, 250 ml
Kód: 2508878
Kód dod.: 774983
EAN: 8596048012829
 
11.53 EUR
46.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Twister parfém na praní Flower Bouquet dodáva bielizni príjemnú kvetinovú vôňu počas prania. Stačí malé množstvo do pracieho cyklu pre sviežu a voňavú bielizeň.
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Restore Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508142
Kód dod.: 841018
EAN: 9005800390215
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s jemnou starostlivosťou o pokožku.
Laguna Cavalier parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Cavalier parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602823
Kód dod.: 775351
EAN: 8594004371331
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Cavalier parfém na prádlo dodáva textíliám intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu, ktorá pretrváva aj po usušení prádla.
Laguna Hammam parfém na prádlo, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Hammam parfém na prádlo, 300 ml
Kód: 2602824
Kód dod.: 775352
EAN: 8594004371102
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna Hammam parfém na prádlo dodáva prádlu dlhodobú vôňu inšpirovanú orientálnymi hammam rituálmi.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
82.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte sviežu a vynikajúcu pánsku eleganciu s
AKCE
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Glanz Meister
Glanz Meister tablety do myčky All in 1 – 90 ks
Kód: 2501529
Kód dod.: 761317
EAN: 4260418935554
 
9.56 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonné tablety All in 1 pre žiarivo čisté nádobie a ochranu umývačky.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Kód: 35942
Kód dod.: 791018
EAN: 85923867
100%
1.96 EUR
4.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová mycia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.