sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
STR8 Wild Beat Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Str8
STR8 Wild Beat Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Kód: 2502039
Kód dod.: 797342
EAN: 5201314197430
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat je energizujúci sprchový gél určený pre mužov, ktorí majú radi výrazné a dynamické vône.
AKCE
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Kód: 2508123
Kód dod.: 795697
EAN: 9005800376783
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Nivea Men Total Relax 3v1 je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú rýchlu a účinnú starostlivosť v jednom kroku.
AKCE
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503560
Kód dod.: 481155
EAN: 8591522310033
 
12.57 EUR
4.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre chladicí systémy spaľovacích motorov, hlavne motorov celohliníkových. Je miešateľná a plne identická s originálnou chladicí kapalinou Škoda G 11
AKCE
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
5.22 EUR
1.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -40°C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
Fridex G plus, chladiaca kvapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladiaca kvapalina, 3 l
Kód: 2503206
Kód dod.: 481172
EAN: 8595026315204
 
14.56 EUR
14.57 EUR
4.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je schválený pre automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pre všetky typy celohliníkových motorov. Produkt je certifikovaný akreditovanou skúšobnou laboratóriou 1152.1.
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Lavon
LAVON strojní oplach nádobí, 15 kg
Kód: 2600398
Kód dod.: 735044
EAN: 8594187140533
 
54.35 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale zmäkčuje, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zabezpečuje rýchle schnutie.
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel Spicy Bergamot, 400 ml
Kód: 2600538
Kód dod.: 797137
EAN: 9000101720679
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Spicy Bergamot sprchový gel 2v1 pre telo i vlasy s vôňou inšpirovanou bergamotom.
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Kód: 2600940
Kód dod.: 795404
EAN: 8714789733104
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gél je inšpirovaný prírodou a obsahuje 100% prírodné éterické oleje, eukalyptový olej a extrakt z morskej soli pre osviežujúcu sprchu.
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Kód: 35942
Kód dod.: 791018
EAN: 85923867
100%
1.96 EUR
4.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová mycia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
Solvina Solmix umývacia pasta, 10 kg
Zenit Solvina
Solvina Solmix umývacia pasta, 10 kg
Kód: 07837
Kód dod.: 791006
EAN: 8594004378606
80%
25.44 EUR
2.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová umývacia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov. Obsahuje látky, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku, zanechávajú ju jemnú a sviežu. Fantazijná parfumácia.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 791026
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
AKCE
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Kód: 2507865
Kód dod.: 678222
EAN: 8594021251418
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolná a účinná pasca na potkany vyrobená z pevného, pozinkovaného kovu. Je určená na likvidáciu väčších hlodavcov, ako sú potkany alebo myši, a vďaka robustnej konštrukcii zvládne aj opakované použitie.
AKCE
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Kód: 41892
Kód dod.: 797020
EAN: 8718951511392
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s mořskými minerály a eukalyptem.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Kód: 85944
Kód dod.: 797071
EAN: 9005800243283
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Muži neradi strácajú čas. Preto sme špeciálne pre nich vytvorili sprchový gél, ktorý môžu použiť súčasne na telo, tvár aj vlasy. Navyše jeho zloženie s prírodnými aktívnymi zložkami uhlia pôsobí ako magnet na nečistoty.
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Henkel Somat
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Kód: 92714
Kód dod.: 747036
EAN: 9000101003789
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo Somat Rinser zajistí nepřekonatelný lesk a rychlé schnutí vašeho nádobí.
AKCE
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Diffusil
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Kód: 1801428
Kód dod.: 675570
EAN: 5000204918427
100%
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole vďaka novému zloženiu zanecháva príjemný pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje komáre a kliešťata. Pôsobí okamžite po aplikácii a repelentný účinok na pokožke trvá až 8 hodín od aplikácie alebo do umytia.
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Bros
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Kód: 1804144
Kód dod.: 678260
EAN: 5904517242609
96%
2.82 EUR
18.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačný prípravok vo forme pasty proti myším, krysám a iným hlodavcom, vysokú účinnosť prípravku zaručuje opožděné pôsobenie (4-5 dní po podaní), ktoré spôsobuje, že hlodavce nespojujú podanie prípravku s úmrtnosťou iných jedincov.
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
27.56 EUR
27.57 EUR
137.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mierí k silnému a sebavedomému mužovi, k
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907190
Kód dod.: 797337
EAN: 5201314149989
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, dřevitě-kapradinová pánská vůně, která jemně parfemovaný sprchový gel spojuje s pánskou toaletní vodou ze stejné řady.
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907189
Kód dod.: 797335
EAN: 5201314149897
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní klasická, kořenitě-dřevitá pánská vůně.
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Kód: 1911358
Kód dod.: 797194
EAN: 3838824142296
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Sport s osvěžující vůní zelených citrusů. LEPŠÍ PRO VÁS I PLANETU
AKCE
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2101007
Kód dod.: 797055
EAN: 9005800341644
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Začínate svoj deň šálkou kávy, aby ste prebudili svoj organizmus? Naštartujte rovnakým spôsobom aj svoju pokožku a vyskúšajte účinky kofeínu na vlastnej koži. Svieži pocit a energia vám vydrží po celý deň.
Protect Z zrní na hubenie hlodavcov, sáčok 150 g
Prost
Protect Z zrní na hubenie hlodavcov, sáčok 150 g
Kód: 2105161
Kód dod.: 678178
EAN: 8594015802169
100%
1.43 EUR
9.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rodenticídny prípravok na likvidáciu myši domácej a potkana obecnáv určený na používanie širokou verejnosťou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.