sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
5.22 EUR
1.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre dôkladné a hygienické umývanie rúk pri každodennom používaní. Antibakteriálne zloženie pomáha odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku sviežu a čistú.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2502863
Kód dod.: 246407
EAN: 8595073025873
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého aj tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2503038
Kód dod.: 246420
EAN: 8595073025927
 
19.09 EUR
25.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Essence mini lak na nechty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Kód: 2601995
Kód dod.: ES593818
EAN: 4059729593818
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pridajte svojim nechtom jemný a elegantný lesk s essence mini lakom na nechty PEARLY GLAZE 16. Tento
Essence mini lak na nechty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Kód: 2601999
Kód dod.: ES593825
EAN: 4059729593825
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom sladko elegantný vzhľad s essence mini lakom na nechty CHOCO CRUSH 17. Tento
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixácia 4, 250 ml
Kód: 2500989
Kód dod.: 860521
EAN: 4064666802329
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Frizz Control je lak na vlasy so silnou fixáciou, ktorý účinne zaisťuje kontrolu krepatenia a dodáva vlasom dlhodobé držanie bez stuhnutia.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietkové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
Kód: 2504798
Kód dod.: 401625
EAN: 8591235073737
 
23.26 EUR
23.27 EUR
5.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
6.52 EUR
58.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka Glade I Love You so sviežou vôňou. Obsahuje esenciálne oleje.
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra účinný odmasťovací prostriedok na podlahy, povrchy aj na riady s vôňou zeleného čaju a pomarančov.
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach a iných miestach v domácnosti.
AKCE
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Ošetrujúci sprchový gel Creme Care.
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 38 MINT TO CHILL v
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2505802
Kód dod.: 355522
EAN: 8590892122055
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
8.04 EUR
26.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pre extrémne odolný look po dobu 72h. Používa sa ako sprej, drží ako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážne účesy až do ďalšieho umytia.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 13 EMERALD ENERGY
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
Green Shield čistiace vlhčené obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield čistiace vlhčené obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
Kód: 56934
Kód dod.: 06408
EAN: 5060110220762
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené obrúsky Green Shield sú určené na drevo a lamináty. Odstraňujú nečistoty, prach a mastnotu
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvový toaletný papier, 19,3 m, 8 rolí
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvový toaletný papier, 19,3 m, 8 rolí
Kód: 87709
Kód dod.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
4.13 EUR
0.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
3vrstvový toaletný papier bez parfumácie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.