sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Kód: 2500598
Kód dod.: 249266
EAN: 8595073020250
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Kód: 2500601
Kód dod.: 249281
EAN: 8595073020267
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditeľná fixácia, bez pocitu slepenia a bez zaťaženia!
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixácia 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixácia 5, 300 ml
Kód: 92923
Kód dod.: 860358
EAN: 9000100988537
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 h kontrola účesu s mega silnou fixáciou pre odolný styling. 100 % posilnené vlasy. Vlasy neslepuje, nezanecháva zbytky a ľahko sa vyčesáva. Pomáha chrániť vlasy pred vzdušnou vlhkosťou a UV žiarením.
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Studio 2000 System
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Kód: 2302873
Kód dod.: 860038
EAN: 5012334007681
100%
2.82 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s obsahom provitamínu B5 a jedinečnou receptúrou vyvinutou podľa najnovších vedeckých poznatkov.
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
BALhome
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
1.08 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubky na riad s abrazívnou vrstvou v žltej farbe. Hubky na riad, PU, účinné umývanie tanierov a hrncov, so zelenou drôtenkou.
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
3.69 EUR
12.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umožňuje navrátiť dávno stratený lesk nábytku z dreva, dyhy alebo laminátu.
AKCE
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a ďasná účinne bojuje proti baktériám zubného plaku, ktoré môžu spôsobovať problémy s ďasnami a zápach z úst. Citlivé zuby si zaslúžia šetrnú starostlivosť, ktorá prinesie úľavu okamžite.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
4.34 EUR
2.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná kefka Ultra Soft má vysokú hustotu zväzkov s 5,1-krát viac vláknami než bežná kefka s kompaktnou hlavicou, tudíž je šetrná k ďasnám. Odstraňuje zubný plak, leští povrchové škvrny a pomáha chrániť pred kazmi.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2503038
Kód dod.: 246420
EAN: 8595073025927
 
19.09 EUR
25.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2502863
Kód dod.: 246407
EAN: 8595073025873
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého aj tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixácia 4, 400 ml
Wella®
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixácia 4, 400 ml
Kód: 2508652
Kód dod.: 860520
EAN: 4064666594590
 
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex 2 Days Volume je lak na vlasy so silnou fixáciou, ktorý dodáva účesu dlhotrvajúci objem a pevné držanie až na 24 hodín.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
4.08 EUR
32.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedná sa o lepidlo obzvlášť určené pre ručné a drobné kutilské práce v domácnosti so stromom, lepenkou, papierom… na lepenie týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Kód: 2504477
Kód dod.: 246282
EAN: 8591235059731
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrami a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Kód: 2503134
Kód dod.: 246353
EAN: 8595073026733
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 750 ml
Kód: 2503066
Kód dod.: 246360
EAN: 8595073025750
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 4,5 l
Kód: 2503005
Kód dod.: 246323
EAN: 8595073026696
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr, 2,5 l
Kód: 2503209
Kód dod.: 246327
EAN: 8595073025620
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Druchema Hydrovosk mořidlo na drevo a podlahy, svetlý dub, 1 l
Detecha®
Druchema Hydrovosk mořidlo na drevo a podlahy, svetlý dub, 1 l
Kód: 2502737
Kód dod.: 331250
EAN: 8594825009031
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrovosk je určený na povrchovú úpravu prírodného dreva v interiéroch. Používa sa na ošetrovanie parketových alebo drevených podláh, na moření obkladov, trámov alebo iných výrobkov zo dreva.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 750 ml
Kód: 2503032
Kód dod.: 246400
EAN: 8595073025842
 
19.09 EUR
25.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená na dlhodobé ochranné farebné transparentné nátery mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéri.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.