sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gél 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
Ceys Super Epoxi Kov epoxidová hmota na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidová hmota na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
9.09 EUR
193.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra odolný, ľahko tvarovateľný, špeciálne určený na spájanie, tesnenie, vyplňovanie a obnovu všetkých typov kovov (železo, oceľ, meď, mosadz, bronz, hliník a všetky typy zliatin).
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
8.04 EUR
26.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pre extrémne odolný look po dobu 72h. Používa sa ako sprej, drží ako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážne účesy až do ďalšieho umytia.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zářivá manikúra s gélovým efektom bez námahy. Objavte kúzlo dokonale upravených nechtov s lakom esse
Essence lak na nechty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a žiarivý gélový vzhľad nechtov počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 22 PINK & PROUD a
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
8.04 EUR
20.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s extra silnou fixáciou (stupeň 5), ktorý vďaka inovatívnemu systému HAPTIQ vytvára mikroväzby posilňujúce štruktúru vlasov.
AKCE
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Bros
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Kód: 2104040
Kód dod.: 00208
EAN: 5904517321380
70%
4.17 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinný aerosolový prípravok poskytujúci ochranu pred bodavým hmyzom, účinne odpudzuje komáre, a to vrátane tropických komárov, na ktoré pôsobí až 8 hodín
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Kód: 2406822
Kód dod.: 773144
EAN: 5000204415230
 
10.43 EUR
51.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Kód: 2406820
 
EAN: 5000204363470
 
10.65 EUR
52.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou lesných plodov a čerstvých figov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ruky sú vašou vizitkou. Starajte sa o ne! Upokojujúce zloženie s aloe vera dlhodobo stará o suché ruky, zanecháva ich hebké a pripravené na pohladenie: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.83 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby aróma Vašej prekvapkávané kávy bolo ešte pestrejšie!
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Bella Baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca, 400 ml
TZMO - Bella Happy
Bella Baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca, 400 ml
Kód: 2601341
Kód dod.: 850028
EAN: 5900516653064
 
4.99 EUR
5 EUR
19.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bella baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca vďaka svojim výnimočne jemným čistiacim vlastnostiam udržuje prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky aj pri častom kúpaní.
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné vlasy, ktoré pôjdu ľahko rozčesať? Môžete ich mať aj vy. Za pár minút. Vsadte na intenzívnu výživu v jednom kroku - NIVEA Ošetrujúci šampón a kondicionér 2 v 1 Care Express.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 83611
EAN: 5900017106304
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel so upokojujúcim extraktom z aloe vera môžete použiť na tvár, telo aj vlasy. Užijte si príval sviežosti už v sprche. Pocit hydratovanej pokožky vám vydrží aj po osušení.
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
0.65 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené obrúsky Linteo Baby v balení 72 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom ex
AKCE
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s obsahom kofeínu.
AKCE
Varta Superlife, batéria C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, batéria C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
1.17 EUR
0.59EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkovo-uhlíková batéria je základným typom batérie. Nižšia kapacita batérie určuje použitie v menej náročných prístrojoch napr. hodiny, budíky, svietidlá a pod.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 25 ROCK ’N’ ROUGE v oh
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dokonale výraznú manikúru s essence lakom na nechty gel nail 45 DUSK till YAWN v int
AKCE
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
Kód: 2505256
Kód dod.: 401151
EAN: 8591235091458
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 340 šeříkově fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 340 šeříkově fialová, 3,2 kg
Kód: 2504778
Kód dod.: 401539
EAN: 8591235072914
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 610 pastelovo žltá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 610 pastelovo žltá, 3,2 kg
Kód: 2504786
Kód dod.: 401587
EAN: 8591235073072
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 200 safari béžová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 200 safari béžová, 3,2 kg
Kód: 2504773
Kód dod.: 401509
EAN: 8591235072815
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.