sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2503214
Kód dod.: 246307
EAN: 8595073025545
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 4,5 l
Kód: 2504479
Kód dod.: 246278
EAN: 8591235059717
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 750 ml
Kód: 2503068
Kód dod.: 246350
EAN: 8595073025712
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Kód: 2503003
Kód dod.: 246318
EAN: 8595073026689
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2502848
Kód dod.: 246320
EAN: 8595073025590
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 750 ml
Kód: 2503080
Kód dod.: 246340
EAN: 8595073025675
 
13.26 EUR
17.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 2,5 l
Kód: 2504483
Kód dod.: 246270
EAN: 8591235059670
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a žiarivý vzhľad nechtov s gélovým efektom počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 41 HELLO YE
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slnečný a energický gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 15 ORANGE U CUTE a d
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2503039
Kód dod.: 246422
EAN: 8595073025934
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i pre nátery v interiéri.
Sinepox s2300 dvousložková základná farba na kov a oceľ, biela + tvrdidlo, 1,18 kg
Stachema
Sinepox s2300 dvousložková základná farba na kov a oceľ, biela + tvrdidlo, 1,18 kg
Kód: 2504913
Kód dod.: 251102
EAN: 8594162724543
 
27.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvosložková epoxidová základná farba s obsahom antikorózneho pigmentu určená pre základné nátery oceľových a iných kovových povrchov.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zaručujúca maximálnu fixáciu po celý deň. Spoľahlivo pomáha udržať účes po dlhú dobu vďaka maximálnym fixačným vlastnostiam, dodáva vlasom žiarivý lesk, ľahko sa vyčesáva.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
Kód: 2504772
Kód dod.: 401503
EAN: 8591235072792
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
Kód: 2504774
Kód dod.: 401515
EAN: 8591235072853
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
Kód: 2504784
Kód dod.: 401575
EAN: 8591235072990
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a otěruvzdornosťou. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
Kód: 2504777
Kód dod.: 401533
EAN: 8591235072891
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krytosťou a odolnosťou voči oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l
Kód: 2500596
Kód dod.: 249249
EAN: 8595073018196
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierkam mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierkam v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 750 ml
Kód: 2500603
Kód dod.: 248759
EAN: 8595073020274
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.