sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Always®
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Kód: 53250
Kód dod.: 916131
EAN: 4015400259459
100%
1.96 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always hygienické vložky poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu.
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kotex®
Kotex Maxi Night dámske vložky, 10 ks
Kód: 21485
Kód dod.: 916251
EAN: 5029053586090
98%
2.39 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre zvýšenú ochranu počas noci. Predĺžená vložka bezpečne chráni pred presiaknutím. Centrálné absorpčné jadro pomáha zachovať povrchovú vrstvu suchú.
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Melitta®
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Kód: 2506631
Kód dod.: 716400
EAN: 4006508200016
100%
1.96 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte aromatický a zvlášť vyvážený chuťový zážitok s kávovými filtrami Melitta® Original.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501548
Kód dod.: 712260
EAN: 8594187140144
 
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach aj iných miestach v domácnosti.
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Lavon
LAVON čistiaci krém Easy Clean, 5 kg
Kód: 2600394
Kód dod.: 735041
EAN: 8594187145088
 
6.95 EUR
1.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra jemný čistiaci krém s vápencem na všetky nenasiakavé povrchy. Ideálny aj na zaschnuté a usadené nečistoty.
AKCE
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzálny akrylový lak v spreji, bezfarebný mat, 400 ml
Kód: 2503463
Kód dod.: 127094
EAN: 4009506070032
 
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebný univerzálny lak sa aplikuje na kov a drevo. Vytvára lesklý, pololesklý alebo matný vzhľad, zvyšuje odolnosť krycích farieb.
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne odstráni nečistoty, nezanecháva škvrny a zanechá krásnu vôňu typickú pre Felce Azzurra. Zloženie rešpektuje životné prostredie, pretože obsahuje originálne prírodné zložky. Dermatologicky testované. Dovoz Taliansko.
-1%Zľava
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Bony
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
7.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sviečka s prídavkom oleja. Vyniká mimoriadne dlhou dobou horenia až 40 hodín.
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
5.22 EUR
1.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre dôkladné a hygienické umývanie rúk pri každodennom používaní. Antibakteriálne zloženie pomáha odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku sviežu a čistú.
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 00216
EAN: 8594001778706
100%
2.47 EUR
16.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s liehovým základom a príjemnou vôňou lípy. Poskytuje pevnú fixáciu účesu a pomáha predchádzať predčasnému masteniu vlasov. Vhodný pre všetky typy vlasov.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietkové, sadrokartónové a iné podklady.
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 38 MINT TO CHILL v
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Kód: 2601703
Kód dod.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná elegancia a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 09 SOFT SPOKEN a do
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a hravý gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 07 FAIRY FLOSS a doprajte
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 83611
EAN: 5900017106304
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel so upokojujúcim extraktom z aloe vera môžete použiť na tvár, telo aj vlasy. Užijte si príval sviežosti už v sprche. Pocit hydratovanej pokožky vám vydrží aj po osušení.
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
0.65 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené obrúsky Linteo Baby v balení 72 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom ex
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné vlasy, ktoré pôjdu ľahko rozčesať? Môžete ich mať aj vy. Za pár minút. Vsadte na intenzívnu výživu v jednom kroku - NIVEA Ošetrujúci šampón a kondicionér 2 v 1 Care Express.
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Kód: 2406822
Kód dod.: 773144
EAN: 5000204415230
 
10.43 EUR
51.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Kód: 2406820
 
EAN: 5000204363470
 
10.65 EUR
52.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou lesných plodov a čerstvých figov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
AKCE
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Bros
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Kód: 2104040
Kód dod.: 00208
EAN: 5904517321380
70%
4.17 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinný aerosolový prípravok poskytujúci ochranu pred bodavým hmyzom, účinne odpudzuje komáre, a to vrátane tropických komárov, na ktoré pôsobí až 8 hodín
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ruky sú vašou vizitkou. Starajte sa o ne! Upokojujúce zloženie s aloe vera dlhodobo stará o suché ruky, zanecháva ich hebké a pripravené na pohladenie: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.83 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby aróma Vašej prekvapkávané kávy bolo ešte pestrejšie!
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.