sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pre mužov 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon a Sage antiperspirant pre mužov 150 ml
Kód: 2602955
Kód dod.: 837137
EAN: 8720181819643
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon & Sage je antiperspirant v spreji pre mužov, ktorý poskytuje až 72hodinovú ochranu proti poceniu a telesnému zápachu.
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol a Blue Levander deodorant pre mužov 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol a Blue Levander deodorant pre mužov 150 ml
Kód: 2602954
Kód dod.: 837136
EAN: 8720181819704
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol & Blue Lavender je deodorant vo spreji pre mužov, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a intenzívny pocit sviežosti.
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant deodorant sprej pre mužov 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant deodorant sprej pre mužov 200 ml
Kód: 2100983
Kód dod.: 837117
EAN: 9005800282695
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nový pánský antiperspirant Nivea MEN Black & White Original předchází vzniku bílých stop na černém oblečení a žlutých skvrn na bílém oblečení.
Indulona kúzelné mydlo pre deti, 280 ml
Indulona®
Indulona kúzelné mydlo pre deti, 280 ml
Kód: 2509136
Kód dod.: 820023
EAN: 8592297013426
 
3.04 EUR
10.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona kúzelné mydlo pre deti je hypoalergénne tekuté mydlo, ktoré pri umývaní mení farbu. Premieňa umývanie rúk na zábavný zážitok.
AKCE
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Astrid
Astrid repelent sprej pre deti, 150 ml
Kód: 1802798
Kód dod.: 675634
EAN: 8592297004295
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelentný prípravok pre deti určený na použitie na pokožku, jemne parfumovaný. Zaisťuje dlhodobú, spoľahlivú a účinnú ochranu proti kliešťom a komárom.
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603111
Kód dod.: 837190
EAN: 5201314193500
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Red Code je pánsky antiperspirant roll-on, ktorý poskytuje účinnú ochranu proti poteniu a nepríjemnému telesnému pachu.
Laguna Zima pre zazimovanie bazénov, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Zima pre zazimovanie bazénov, 1 l
Kód: 2503165
Kód dod.: 676259
EAN: 8595039301027
 
10.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok v tekutej forme je určené pre zazimovanie bazénov. Pôsobí proti tvorbe rias, baktérií a proti usadzovaniu tvrdosti vo vode v bazéne.
Fixinela Perfekt pre univerzálne utierky, 30 ks
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt pre univerzálne utierky, 30 ks
Kód: 2101597
Kód dod.: 709730
EAN: 8585003992139
 
1.96 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierky sú určené na čistenie plastových, keramických a sklenených povrchov, povrchov z nerezovej ocele, plastového a čalúneného nábytku.
AKCE
Lactacyd Femina pre intimnú hygienu, 300 ml
Lactacyd®
Lactacyd Femina pre intimnú hygienu, 300 ml
Kód: 2105221
Kód dod.: 800022
EAN: 8004283158061
100%
3.47 EUR
11.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Emulzia pre intimnú hygienu, ktorá poskytuje vašim intimným partiám každodennú potrebnú ochranu.
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907190
Kód dod.: 797337
EAN: 5201314149989
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, dřevitě-kapradinová pánská vůně, která jemně parfemovaný sprchový gel spojuje s pánskou toaletní vodou ze stejné řady.
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907189
Kód dod.: 797335
EAN: 5201314149897
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní klasická, kořenitě-dřevitá pánská vůně.
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602953
Kód dod.: 837133
EAN: 8720181819810
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Eucalyptus & Coconut Water je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a príjemný pocit sviežosti.
AKCE
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Kód: 2508123
Kód dod.: 795697
EAN: 9005800376783
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Nivea Men Total Relax 3v1 je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú rýchlu a účinnú starostlivosť v jednom kroku.
Supermal Plus bílý pre vnútorné nátery, 15 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pre vnútorné nátery, 15 kg
Kód: 2501850
Kód dod.: 400082
EAN: 8591235098358
 
20.65 EUR
20.66 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Plus je kvalitná vodou riediteľná interiérová maliarska farba určená pre biele nátery stien a stropov.
AKCE
Parodontax Whitening zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Whitening zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2601446
Kód dod.: 885402
EAN: 5054563206275
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Whitening zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a belší vzhľad zubov.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
Fa Sport Energy Boost 3v1 sprchový gel pre mužov 750 ml
Henkel Fa
Fa Sport Energy Boost 3v1 sprchový gel pre mužov 750 ml
Kód: 2602692
Kód dod.: 797125
EAN: 9000101609394
 
4.56 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Sport Energy Boost je osviežujúci sprchový gel 3v1 určený pre telo, vlasy aj tvár. Vďaka technológii CoolFresh poskytuje pocit intenzívnej sviežosti a hĺbkového čistenia po každom použití.
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
71.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Woodová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
AKCE
Coraga fixačný krém pre svieži dych, 40 g
Corega
Coraga fixačný krém pre svieži dych, 40 g
Kód: 61737
Kód dod.: 900017
EAN: 5054563214157
 
4.34 EUR
108.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Svieži Extra Silný – fixačný krém pre pevné držanie zubnej náhrady.
Merkur Biocolor prací prášok pre farebné, 600 g
Merkur
Merkur Biocolor prací prášok pre farebné, 600 g
Kód: 06472
Kód dod.: 755011
EAN: 8592613576956
100%
1.30 EUR
0.11EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Merkur biocolor na farebné prádlo spoľahlivo odstráni škvrny bielkovinovej povahy, aniž by po sebe zanechal vyblednuté farby.
Chilly gel pre intimnú hygienu Fresh, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu Fresh, 200 ml
Kód: 78800
Kód dod.: 800032
EAN: 8002410031805
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly Gel, vďaka prírodnému mentolu: Má osviežujúce a protizápachové účinky. Podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy slizníc, nevyhnutnej pre obranu intimných partií.
AKCE
Persil Sensitive prací gel pre citlivú pokožku, 100 praní
Henkel Persil
Persil Sensitive prací gel pre citlivú pokožku, 100 praní
Kód: 2400928
Kód dod.: 764948
EAN: 9000101565713
 
21.73 EUR
21.74 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gel kombinuje účinnosť prírodného mydla s vylepšenou úrovňou starostlivosti a ochrany citlivej pokožky, takže je skvelým pracím prostriedkom pre deti alebo alergikov. Šetrí energiu vďaka praniu pri nízkych teplotách už od 20 °C.
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Dove®
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Kód: 2501026
Kód dod.: 839021
EAN: 59099741
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh je spoľahlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Paco Rabanne
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 68598
 
EAN: 3349666007990
 
25.44 EUR
339.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fougére - svieža vôňa, vôňa uvedená na trh v roku 2010. Veľmi exkluzívna pánska vôňa sladšieho razen
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.