sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Live True sprchový gél pre mužov 400 ml
Kód: 2210312
Kód dod.: 797334
EAN: 5201314149934
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, svěží citrusová pánská vůně.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Kód: 2100986
Kód dod.: 88675
EAN: 9005800280684
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
Laguna Zima pre zazimovanie bazénov, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Zima pre zazimovanie bazénov, 1 l
Kód: 2503165
Kód dod.: 676259
EAN: 8595039301027
 
10.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok v tekutej forme je určené pre zazimovanie bazénov. Pôsobí proti tvorbe rias, baktérií a proti usadzovaniu tvrdosti vo vode v bazéne.
Fixinela Perfekt pre univerzálne utierky, 30 ks
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt pre univerzálne utierky, 30 ks
Kód: 2101597
Kód dod.: 9213
EAN: 8585003992139
 
1.96 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierky sú určené na čistenie plastových, keramických a sklenených povrchov, povrchov z nerezovej ocele, plastového a čalúneného nábytku.
AKCE
Lactacyd Femina pre intimnú hygienu, 300 ml
Lactacyd®
Lactacyd Femina pre intimnú hygienu, 300 ml
Kód: 2105221
Kód dod.: 800022
EAN: 8004283158061
100%
3.47 EUR
11.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Emulzia pre intimnú hygienu, ktorá poskytuje vašim intimným partiám každodennú potrebnú ochranu.
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Ahead sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907190
Kód dod.: 797337
EAN: 5201314149989
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, dřevitě-kapradinová pánská vůně, která jemně parfemovaný sprchový gel spojuje s pánskou toaletní vodou ze stejné řady.
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Str8
Str8 Original sprchový gel pre mužov 400 ml
Kód: 1907189
Kód dod.: 797335
EAN: 5201314149897
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní klasická, kořenitě-dřevitá pánská vůně.
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort guličkový dezodorant roll-on pre ženy 60 ml
Kód: 85951
Kód dod.: 841045
EAN: 42283409
100%
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu až na 48 hodin. Dopřejte si dlouhodobou svěžest a zahalte se jemnou vůní. Ochrana s jemným složením - NIVEA Kuličkový deodorant Fresh Comfort.
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Game je pánsky antiperspirant roll-on určený na každodenné použitie.
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502111
Kód dod.: LC020C01
EAN: 3386460166928
 
56.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Eau De Lacoste L.12.12 Blanc je
Alpa Repelent pre deti, 100 ml
ALPA®
Alpa Repelent pre deti, 100 ml
Kód: 98843
Kód dod.: 05788
EAN: 8595605201102
 
5.65 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok v spreji je určený pre deti od 1 roku. Obsahuje Insect Repellent 3535 – šetrnú látku s biocídnym účinkom.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
3.04 EUR
15.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre rovné vlasy!
Chejn Myšák s hovädzím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s hovädzím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2505844
Kód dod.: 976303
EAN: 8594048100089
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva - kompletné krmivo, s hovädzím mäsom. Je vhodný ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, 1,2 kg
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, 1,2 kg
Kód: 2503119
Kód dod.: 500545
EAN: 8595087130013
 
11.35 EUR
9.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná tenkovrstvá lepidlo pastovitej konzistencie. Používa sa na lepenie keramických obkladov a dlaždíc, podhľadov a obkladových dosiek a líšt z penového polystyrénu a polyuretanu, dreva, PVC a gumových podlahovín, sadrových odlievkov a obkladov a podobne.
AKCE
Barry masová konzerva s hovädzím pre psy, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s hovädzím pre psy, 850 g
Kód: 2504974
Kód dod.: 976104
EAN: 8594048100508
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná masová konzerva pre psy s hovädzím, pivovarskými kvasnicami pre lepšiu srsť a meduňkou pre bezproblémové trávenie a dobrú náladu. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
AKCE
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505843
Kód dod.: 976302
EAN: 8594048100539
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná a chutná mäsová konzerva pre psov so zverinou. Ovsené vločky dodajú živiny a vlákninu. Pŕhľava pôsobí pozitívne na čistenie krvi a dobrú srsť a rozmarín je prírodné antiparazitikum.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 52150910
EAN: 8594825005156
97%
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
STR8 Wild Beat Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Str8
STR8 Wild Beat Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Kód: 2502039
Kód dod.: 797342
EAN: 5201314197430
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat je energizujúci sprchový gél určený pre mužov, ktorí majú radi výrazné a dynamické vône.
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing sprchový gel 3v1 pre mužov 500 ml
Kód: 2600940
Kód dod.: 795404
EAN: 8714789733104
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gél je inšpirovaný prírodou a obsahuje 100% prírodné éterické oleje, eukalyptový olej a extrakt z morskej soli pre osviežujúcu sprchu.
AKCE
Coraga fixačný krém pre svieži dych, 40 g
Corega
Coraga fixačný krém pre svieži dych, 40 g
Kód: 61737
Kód dod.: 900017
EAN: 5054563214157
 
4.34 EUR
108.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Svieži Extra Silný – fixačný krém pre pevné držanie zubnej náhrady.
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pre ženy 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, darčeková sada pre ženy
Michael Kors
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pre ženy 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2309124
Kód dod.: 13734
EAN: 850049716475
 
79.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sladká gurmánska orientálne-kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2016 Predstavte si exotic
Fa Sport Energy Boost 3v1 sprchový gel pre mužov 750 ml
Henkel Fa
Fa Sport Energy Boost 3v1 sprchový gel pre mužov 750 ml
Kód: 2602692
Kód dod.: 797125
EAN: 9000101609394
 
4.56 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Men Sport Energy Boost je osviežujúci sprchový gel 3v1 určený pre telo, vlasy aj tvár. Vďaka technológii CoolFresh poskytuje pocit intenzívnej sviežosti a hĺbkového čistenia po každom použití.
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
71.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Woodová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.