sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Velvet Classic 2vrstvové papierové vreckovky, 100 ks
Velvet
Velvet Classic 2vrstvové papierové vreckovky, 100 ks
Kód: 2103618
Kód dod.: 910107
EAN: 5901478007353
100%
0.82 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické vreckovky Velvet sú mimoriadne mäkké a jemné výrobky. Zo 100% celulózy 2-vrstvé v modernom dizajne. 100 ks v krabičke.
Frosch Eko sprej na koberce a čalounění, 500 ml
Frosch®
Frosch Eko sprej na koberce a čalounění, 500 ml
Kód: 2602628
Kód dod.: 706512
EAN: 4001499965715
 
4.78 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrný ale účinný sprej na koberce a čalounění, ktorý odstraňuje aj odolné škvrny od červeného vína, koly, kávy, čaju, omáčok, mastnoty, oleja alebo make-upu.
AKCE
Velvet Balsam 3-vrstvové papierové vreckovky, 60 ks
Velvet
Velvet Balsam 3-vrstvové papierové vreckovky, 60 ks
Kód: 2103896
Kód dod.: 910106
EAN: 5901478004901
 
0.95 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické vreckovky Velvet sú mimoriadne mäkké a jemné výrobky. Zo 100% celulózy 3-vrstvé v modernom dizajne. 60 ks v krabičke.
AKCE
Velvet Turbo papierové kuchynské utierky 3 vrstvé 340 útržkov 75,82 m 1 rolka
Velvet
Velvet Turbo papierové kuchynské utierky 3 vrstvé 340 útržkov 75,82 m 1 rolka
Kód: 2302726
Kód dod.: 908018
EAN: 5901478002730
100%
4.13 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonné a extra savé. Kuchynské utierky Velvet Turbo sú ideálne pre náročné úklidové práce v domácnosti aj profesionálnom prevádzke.
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 30 g
Druchema Herkules®
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 30 g
Kód: 04657
Kód dod.: 500526
EAN: 8594825000427
100%
1.51 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne disperzné lepidlo pre domácnosť, školy, kanceláriu a domácu dielňu.
-1%Zľava
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Kód: 2507866
Kód dod.: 916053
EAN: 4052199723716
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Kód: 2507873
Kód dod.: 916057
EAN: 4052199724003
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
Kód: 2503270
Kód dod.: 370107
EAN: 8591235019926
 
2.78 EUR
3.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omítok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
AKCE
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Kód: 48446
Kód dod.: 480537
EAN: 8594825000458
100%
4.34 EUR
36.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštenka umožňuje účinne vyčistiť aj zašlé povrchy chromovaných a niklovaných predmetov, súčiastok z nerezu, mosadze, hliníka a iných.
Zewa ECO Comfort 3vrstvový toaletný papier, 16 rolí, 19,3 m rola
Zewa
Zewa ECO Comfort 3vrstvový toaletný papier, 16 rolí, 19,3 m rola
Kód: 2600495
Kód dod.: 928953
EAN: 7322542229224
 
7.17 EUR
0.02EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
E
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Kód: 2600183
Kód dod.: 920003
EAN: 4052199266367
 
2.82 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tampóny Ria sú istou a spoľahlivou ochranou pre všetky dni menštruácie. Úzka, zaoblená špička a hladký povrch umožňujú jednoduché zavedenie a odstránenie tampónu.
Druchema Silichrom pasta na čistenie a leštenie kovov a chrómu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čistenie a leštenie kovov a chrómu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 711020
EAN: 8594825001523
100%
2.47 EUR
27.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silichrom umožňuje účinne vyčistiť a vyleštiť zašlé povrchy kovových predmetov chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosadze a pod. Zanecháva konzervačný film, ktorý chráni ošetrené plochy proti nepriaznivým vplyvom atmosféry.
AKCE
Carlson utierka proti zahmlievaniu okien, 1 kus
Carlson
Carlson utierka proti zahmlievaniu okien, 1 kus
Kód: 2504991
Kód dod.: 484511
EAN: 8591522333858
 
1.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson utierka proti zahmlievaniu okien je praktický pomocník pre udržanie skiel a okien bez hmly a kondenzácie. Stačí ju jednoducho pretrieť sklenený povrch a vytvoriť ochrannú vrstvu, ktorá bráni zahmlievaniu.
AKCE
Velvet Turbo Duo papierové utierky 3vrstvé, 165 útržkov, 36,3 m v role, 2 role
Velvet
Velvet Turbo Duo papierové utierky 3vrstvé, 165 útržkov, 36,3 m v role, 2 role
Kód: 2602789
Kód dod.: 908074
EAN: 5901478013149
80%
4.13 EUR
2.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Velvet Turbo Duo sú extra pevné a vysoko savé papierové utierky určené na každodenné použitie v kuchyni aj celej domácnosti.
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
Kód: 2503271
Kód dod.: 370164
EAN: 8591235019940
 
15.01 EUR
3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky apod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Duvilax BD-20 prísada do stavebných zmesí, 1 kg
Den Braven
Duvilax BD-20 prísada do stavebných zmesí, 1 kg
Kód: 2503224
Kód dod.: 500575
EAN: 8586002762112
 
7.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako prísada do stavebných zmesí znižuje nasiakavost a zlepšuje paropriepustnosť vodných pár a mechanickú odolnosť
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Always®
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Kód: 2501802
Kód dod.: 716867
EAN: 4015400759119
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Super sú extra savé dámske hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu počas silnejších menštruačných dní.
Tidy Home Petra hadr na podlahu modrý 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Tidy Home
Tidy Home Petra hadr na podlahu modrý 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Kód: 2601376
Kód dod.: 588334
EAN: 0710497223010
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modrý hadr na podlahu Tidy Home Petra o rozmeroch 60 × 70 cm a gramáži 180 g – univerzálny čistiaci hadr určený na mokrý i suchý úklid podláh a ďalších hladkých povrchov v domácnosti.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62588
Kód dod.: 501146
EAN: 5997272383137
 
14.75 EUR
18.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmôt. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
AKCE
Velvet Boost papierové utierky trojvrstvové 300 útržkov, 39,3 m 1 rolka
Velvet
Velvet Boost papierové utierky trojvrstvové 300 útržkov, 39,3 m 1 rolka
Kód: 2202200
Kód dod.: 908019
EAN: 5901478008701
97%
2.30 EUR
0.77EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné, savé a odolné. Papierové utierky Velvet Boost sú skvelou voľbou pre každodenné upratovanie i hygienu v domácnosti či kancelárii.
Zewa ECO Comfort 3-vrstvý toaletný papier,8 rolí, 19,3 m rolka
Zewa
Zewa ECO Comfort 3-vrstvý toaletný papier,8 rolí, 19,3 m rolka
Kód: 2502063
Kód dod.: 928952
EAN: 7322542227022
 
3.69 EUR
0.46EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ekologicky vyrobený toaletný papier zo 100 % recyklovaného papiera.
Vileda Colors XL mikrohadríky, 4 ks
Vileda®
Vileda Colors XL mikrohadríky, 4 ks
Kód: 2506639
Kód dod.: 588696
EAN: 4023103147232
 
4.34 EUR
1.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne mikrohadříky veľkosti XL pre rôzne použitie v domácnosti.
AKCE
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 800 g
Kód: 2503268
Kód dod.: 369509
EAN: 8591235019797
 
3.38 EUR
3.39 EUR
4.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
PATTEX One For All High Tack univerzálne montážne lepidlo biele, 440 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All High Tack univerzálne montážne lepidlo biele, 440 g
Kód: 2505415
Kód dod.: 501990
EAN: 9000101141146
 
8.04 EUR
18.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednosložkové biele univerzálne montážne lepidlo môžete použiť v interiéri aj exteriéri.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.