sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bros granulát proti myšiam a potkanom, 140 g
Bros
Bros granulát proti myšiam a potkanom, 140 g
Kód: 1804143
Kód dod.: 678249
EAN: 5904517244092
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
15.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne balenie granulí do jednotlivých sáčkov bráni tomu, aby došlo k ovplyvneniu jedu okolitými pachmi. Vďaka tomu je táto návnada pre hlodavce atraktívnejšia. Navyše sáčok bráni náhodnému rozsypaniu produktu a bráni prístupu detí a domácich zvierat k návn
STR8 Original sprchový gél pre mužov, 250 ml
Str8
STR8 Original sprchový gél pre mužov, 250 ml
Kód: 1906186
Kód dod.: 797322
EAN: 5201314151807
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Str8 Original sprchový gél pre mužov je kombinácia mäty, bazalky, kardamónu a santalového dreva, ktoré dodávajú vôni eleganciu.
STR8 Red Code sprchový gel pre mužov, 250 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel pre mužov, 250 ml
Kód: 1907188
Kód dod.: 797320
EAN: 5201314047797
 
2.61 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Red Code - mužná, silná a príťažlivá vôňa.
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
BALtech
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
Kód: 2502234
Kód dod.: 481203
EAN: 8591235070125
 
4.48 EUR
1.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -25 °C. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou.
AKCE
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznúca zmes do ostrekovačov 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
5.35 EUR
1.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvetlená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chráni zariadenia ostrekovačov pred koróziou.
AKCE
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Palmolive
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Kód: 2600878
Kód dod.: 795354
EAN: 8693495048712
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte sviežosť prírody s pánskym sprchovým gélom Palmolive Sport.
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601230
Kód dod.: 775321
EAN: 8595025841858
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance dodáva bielizni elegantnú kvetinovú vôňu jazmínu. Koncentrované zloženie zaisťuje dlhodobo trvajúcu sviežosť a intenzívne prevoňanie textílií.
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601229
Kód dod.: 775320
EAN: 8595025841834
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy prevoní prádlo jemnou kvetinovou vôňou magnólie. Koncentrované zloženie dodáva textíliám dlhodobo trvajúcu sviežosť a príjemnú vôňu.
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
ALPA®
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
Kód: 2602015
Kód dod.: 675622
EAN: 8595605201430
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na ošetrenie nechráněných miest pokožky rýchlym spôsobom roll-on, prostredníctvom ktorého nedochádza k priamemu kontaktu s pokožkou obsluhujúcich rúk.
AKCE
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Lavon
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Kód: 2600399
Kód dod.: 735045
EAN: 8594187145439
 
35.88 EUR
3.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale smáča, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zaisťuje rýchle schnutie.
AKCE
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Kód: 2602853
Kód dod.: 750341
EAN: 9000101850024
 
18.70 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Duo gél do umývačky kombinuje dve účinné gélové receptúry, ktoré pomáhajú odstraňovať pripálené zvyšky jedál a odolnú mastnotu a zanechávajú riad žiarivo čistý.
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Papírny Moudrý
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Kód: 2505220
Kód dod.: 678226
EAN: 8594021252828
 
2.52 EUR
16.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačná požerová nástraha vo forme načervenalej mäkkej pasty s vôňou po ovocí pre hubenie hlodavcov ako sú potkan, myš domáca a krysa.
AKCE
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Kód: 41892
Kód dod.: 253018
EAN: 8718951511392
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s mořskými minerály a eukalyptem.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Kód: 67359
Kód dod.: 80892
EAN: 4005808781416
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu. Sprchový gel je možné použiť na pleť, telo aj vlasy. Vhodné na každodennú starostlivosť.
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Kód: 85944
Kód dod.: 797071
EAN: 9005800243283
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Muži neradi strácajú čas. Preto sme špeciálne pre nich vytvorili sprchový gél, ktorý môžu použiť súčasne na telo, tvár aj vlasy. Navyše jeho zloženie s prírodnými aktívnymi zložkami uhlia pôsobí ako magnet na nečistoty.
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Henkel Somat
Somat Rinser Lemon & Lime 3x Shine Action oplachovací prostriedok do umývačky riadu 750 ml
Kód: 92714
Kód dod.: 2033979
EAN: 9000101003789
 
5.44 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo Somat Rinser zajistí nepřekonatelný lesk a rychlé schnutí vašeho nádobí.
AKCE
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Diffusil
Diffusil Dry repelent na komáre a kliešťata 100 ml
Kód: 1801428
Kód dod.: 675570
EAN: 5000204918427
100%
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole vďaka novému zloženiu zanecháva príjemný pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje komáre a kliešťata. Pôsobí okamžite po aplikácii a repelentný účinok na pokožke trvá až 8 hodín od aplikácie alebo do umytia.
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Bros
Bros mäkká návnada proti myším, krysám a potkanom, 150 g
Kód: 1804144
Kód dod.: 1639
EAN: 5904517242609
96%
2.82 EUR
18.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačný prípravok vo forme pasty proti myším, krysám a iným hlodavcom, vysokú účinnosť prípravku zaručuje opožděné pôsobenie (4-5 dní po podaní), ktoré spôsobuje, že hlodavce nespojujú podanie prípravku s úmrtnosťou iných jedincov.
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
27.56 EUR
27.57 EUR
137.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mierí k silnému a sebavedomému mužovi, k
AKCE
Fridex Stabil, chladící kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladící kapalina, 1 l
Kód: 2502858
Kód dod.: 481110
EAN: 8595026310209
 
5.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Splňuje normu VW TL 774 B v požiadavkách na antikoróznu a nemrznúcu ochranu. Pre vozidlá Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Kód: 2505765
Kód dod.: 797139
EAN: 9000101709605
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJAVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Xtra Cool s osviežujúcou vôňou eukalyptu.
AKCE
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2101007
Kód dod.: 797055
EAN: 9005800341644
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Začínate svoj deň šálkou kávy, aby ste prebudili svoj organizmus? Naštartujte rovnakým spôsobom aj svoju pokožku a vyskúšajte účinky kofeínu na vlastnej koži. Svieži pocit a energia vám vydrží po celý deň.
Protect Z zrní na hubenie hlodavcov, sáčok 150 g
Prost
Protect Z zrní na hubenie hlodavcov, sáčok 150 g
Kód: 2105161
Kód dod.: 678178
EAN: 8594015802169
100%
1.43 EUR
9.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rodenticídny prípravok na likvidáciu myši domácej a potkana obecnáv určený na používanie širokou verejnosťou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.