sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 38 MINT TO CHILL v
AKCE
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry strieborný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
2.18 EUR
17.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasom výrazný trblietavý efekt. Je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy alebo karnevaly.
AKCE
Meridol Complete Care Soft zubná kefka
Meridol®
Meridol Complete Care Soft zubná kefka
Kód: 2600933
Kód dod.: 895044
EAN: 8718951485051
 
4.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná kefka Meridol Complete Care Soft poskytuje šetrné, ale dôkladné čistenie zubov aj ďasien a pomáha udržať zdravý úsmev.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 7035 svetlo šedá, 350 g
Kód: 2507047
Kód dod.: 355520
EAN: 8590892121980
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 797067
EAN: 5900017106304
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel so upokojujúcim extraktom z aloe vera môžete použiť na tvár, telo aj vlasy. Užijte si príval sviežosti už v sprche. Pocit hydratovanej pokožky vám vydrží aj po osušení.
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
0.65 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené obrúsky Linteo Baby v balení 72 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom ex
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné vlasy, ktoré pôjdu ľahko rozčesať? Môžete ich mať aj vy. Za pár minút. Vsadte na intenzívnu výživu v jednom kroku - NIVEA Ošetrujúci šampón a kondicionér 2 v 1 Care Express.
AKCE
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Bros
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Kód: 2104040
Kód dod.: 675692
EAN: 5904517321380
70%
4.17 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinný aerosolový prípravok poskytujúci ochranu pred bodavým hmyzom, účinne odpudzuje komáre, a to vrátane tropických komárov, na ktoré pôsobí až 8 hodín
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Kód: 2406822
Kód dod.: 773144
EAN: 5000204415230
 
10.43 EUR
51.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Kód: 2406820
Kód dod.: 773143
EAN: 5000204363470
 
10.65 EUR
52.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou lesných plodov a čerstvých figov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
AKCE
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtre 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
3.83 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aby aróma Vašej prekvapkávané kávy bolo ešte pestrejšie!
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ruky sú vašou vizitkou. Starajte sa o ne! Upokojujúce zloženie s aloe vera dlhodobo stará o suché ruky, zanecháva ich hebké a pripravené na pohladenie: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Bella Baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca, 400 ml
TZMO - Bella Happy
Bella Baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca, 400 ml
Kód: 2601341
Kód dod.: 850028
EAN: 5900516653064
 
4.99 EUR
5 EUR
19.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bella baby Happy pena do kúpeľa zjemňujúca vďaka svojim výnimočne jemným čistiacim vlastnostiam udržuje prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky aj pri častom kúpaní.
AKCE
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Kód: 2508196
Kód dod.: 862074
EAN: 9000101744163
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívny sprej Taft obsahuje Aloe Boost, ktoré dodáva vlasom silu a starostlivosť pre dlhodobú fixáciu a hladký povrch bez lepenia; aloe vera pre pocit hydratovaných vlasov a niacinamid pre posilnenie vlasov, čo pomáha chrániť účes pred vlhkosťou.
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Kód: 2601703
Kód dod.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná elegancia a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 09 SOFT SPOKEN a do
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a hravý gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 07 FAIRY FLOSS a doprajte
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojím nechtom výrazný a dlhotrvajúci vzhľad s essence gélovým lakom na nechty 34 Take Up S
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Kód: 2601986
Kód dod.: ES585714
EAN: 4059729585714
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
essence gel nail polish prináša elegantnú žiarivosť s efektom lesklej gélovej manikúry, ktorá vyzerá
AKCE
Energizer Baterie Max Plus AA tužková baterie, 8+4 ks
Energizer®
Energizer Baterie Max Plus AA tužková baterie, 8+4 ks
Kód: 2505899
Kód dod.: 961026
EAN: 7638900437386
 
7.82 EUR
7.83 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batérie Energizer Maximum s technológiou PowerBoost majú medzi alkalickými batériami Energizer najdlhšiu výdrž, vďaka tomu, že vydržia o 54% dlhšie než štandardné alkalické batérie, poskytnú vám v čase použitia viac dlhodobé energie.
LAVON kúpeľňa čistič Easy Clean , 750 ml
Lavon
LAVON kúpeľňa čistič Easy Clean , 750 ml
Kód: 2501547
Kód dod.: 712261
EAN: 8594187140137
 
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič kúpeľní, ktorý rýchlo a jednoducho odstráni hrdzu, vodný kameň a mydlové aj mastné nečistoty.
METYLAN Easy mix -  koncentrované lepidlo, 500g
Metylan
METYLAN Easy mix - koncentrované lepidlo, 500g
Kód: 2507655
Kód dod.: 500807
EAN: 9000101155693
 
13.87 EUR
27.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
METYLAN Easy mix – je univerzálne tekuté koncentrované lepidlo na všetky typy tapiet.
AKCE
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 2504658
Kód dod.: 860062
EAN: 9000100909778
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy pre ochranu vlasov pri vysúšaní.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.