sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mandľový výživný denný a nočný krém zjemňuje, posilňuje a hlbokovo vyživuje suchú a veľmi suchú pleť.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502072
Kód dod.: 712291
EAN: 8591235101706
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kuchyne je praktický prostriedok pre rýchle a účinné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje mastnotu, škvrny a nečistoty z kuchynských povrchov.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
3.57 EUR
2.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojím jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a pena do kúpeľa Care & Relax vytvorí vo vani bohatú penu, ktorá vám ponúkne ideálne miesto na odpočinok. Extrakty zo slézu upokoja pokožku a ibištek sa postará o omamnú kvetinovú vôňu.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagónová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagónová, 50 ml
Kód: 2503739
Kód dod.: 875002
EAN: 9000101735253
100%
4.56 EUR
91.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná starajúca farba. Bez amoniaku! Stará sa o Vaše vlasy už počas farbenia a zároveň im dodáva žiarivý lesk. Pre prirodzene vyzerajúci farebný výsledok, žiarivé vlasy, až o 50 % viac lesku v porovnaní s nefarbenými vlasmi. Kryje prvé šediny.
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
AKCE
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
6.17 EUR
6.18 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max tablety na čistenie zubných náhrad pomáhajú odstrániť nečistoty a udržať náhrady čisté a svieže.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková batéria, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková batéria, 4 ks
Kód: 51004
Kód dod.: 961013
EAN: 7638900247893
 
2.18 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivé alkalické batérie vhodné pre každodenné použitie.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
AKCE
-1%Zľava
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Linteo®
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Kód: 2205790
Kód dod.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené ubrousky Linteo Baby v balení 120 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho.
Energizer Max AAA mikrotužková batéria, 4 ks + 4 ks zadarmo
Energizer®
Energizer Max AAA mikrotužková batéria, 4 ks + 4 ks zadarmo
Kód: 2305520
Kód dod.: 961014
EAN: 7638900438215
 
3.91 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné alkalické batérie s dlhodobým výkonom a s garanciou proti vytečeniu. Vhodná pre prenosnú elektroniku, herné konzoly, ovládače, meteostanice, svietidlá.
AKCE
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavá pokožka ako na červenom koberci? Stačí zvoliť správnu starostlivosť! Siahnete po jemnom zložení, vďaka ktorému zažiarite vy aj vaša pokožka - NIVEA Pečujúci sprchový gel Care & Diamond.
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Kód: 2500531
Kód dod.: 889034
EAN: 3574661786469
 
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použite ústnu vodu, ktorá pomáha predchádzať zubnému kazu, posilňuje zuby, ničí baktérie a osviežuje dych.
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
5.22 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček so 100 % prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5 a E poskytuje spoľahlivú ochranu a stará sa o jemnú detskú pokožku v plienkovej oblasti. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie bez mikroplastov a parabénov.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixácia 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zaručujúca maximálnu fixáciu po celý deň. Spoľahlivo pomáha udržať účes po dlhú dobu vďaka maximálnym fixačným vlastnostiam, dodáva vlasom žiarivý lesk, ľahko sa vyčesáva.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 13 EMERALD ENERGY
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixácia 4, 400 ml
Wella®
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixácia 4, 400 ml
Kód: 2508652
Kód dod.: 860520
EAN: 4064666594590
 
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex 2 Days Volume je lak na vlasy so silnou fixáciou, ktorý dodáva účesu dlhotrvajúci objem a pevné držanie až na 24 hodín.
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Kód: 2601703
Kód dod.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná elegancia a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 09 SOFT SPOKEN a do
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a hravý gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 07 FAIRY FLOSS a doprajte
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
4.08 EUR
32.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedná sa o lepidlo obzvlášť určené pre ručné a drobné kutilské práce v domácnosti so stromom, lepenkou, papierom… na lepenie týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.