sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Pronto Extra Care krém na nábytok leštidlo proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytok leštidlo proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na všetky druhy ošetreného i neupraveného dreva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk, ktorý konzervuje a chráni drevo.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 40 prania, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 40 prania, 880 ml
Kód: 2404529
Kód dod.: 775161
EAN: 9000101590531
 
3.26 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aviváž s hypoalergénnym zložením poskytuje úžasnú hebkosť s jemnou vôňou, ktorú si môže vychutnať celá rodina.
AKCE
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Kód: 2501382
Kód dod.: 761221
EAN: 4008455584812
 
7.17 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color je prací prostriedok ľahký ako pierko, ktorý urobí vaše pranie ešte pohodlnejšie.
Nivea Men Original Protect & Care gél na holenie, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Original Protect & Care gél na holenie, 200 ml
Kód: 09277
Kód dod.: 880048
EAN: 9005800394732
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Redukuje vznik drobných porezaní, rankiek a napätie. Zabezpečí pohodlie pri pravidelnom holení. Obsahuje aloe vera a provitamín B5. Dermatologicky testované a schválené.
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzálny čistiaci prostriedok, 600 g
Zenit Real
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzálny čistiaci prostriedok, 600 g
Kód: 07539
Kód dod.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
3.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci krém s farebnými aktívnymi časticami proti mastnote a špine.
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mandľový výživný denný a nočný krém zjemňuje, posilňuje a hlbokovo vyživuje suchú a veľmi suchú pleť.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
7.60 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoj domov jemnou a osviežujúcou vôňou Air Wick vanilka a santalové drevo. S dlhodobou účinnosťou až 60 dní, je tento osviežovač vzduchu ideálnou voľbou pre vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry vo vašom domove.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502072
Kód dod.: 712291
EAN: 8591235101706
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kuchyne je praktický prostriedok pre rýchle a účinné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje mastnotu, škvrny a nečistoty z kuchynských povrchov.
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a pena do kúpeľa Care & Relax vytvorí vo vani bohatú penu, ktorá vám ponúkne ideálne miesto na odpočinok. Extrakty zo slézu upokoja pokožku a ibištek sa postará o omamnú kvetinovú vôňu.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
3.57 EUR
2.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojím jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagónová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagónová, 50 ml
Kód: 2503739
Kód dod.: 875002
EAN: 9000101735253
100%
4.56 EUR
91.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná starajúca farba. Bez amoniaku! Stará sa o Vaše vlasy už počas farbenia a zároveň im dodáva žiarivý lesk. Pre prirodzene vyzerajúci farebný výsledok, žiarivé vlasy, až o 50 % viac lesku v porovnaní s nefarbenými vlasmi. Kryje prvé šediny.
AKCE
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
6.17 EUR
6.18 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max tablety na čistenie zubných náhrad pomáhajú odstrániť nečistoty a udržať náhrady čisté a svieže.
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Kód: 13158
Kód dod.: 860537
EAN: 4056800114078
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixácia 5, 400 ml
Wella®
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixácia 5, 400 ml
Kód: 2508653
Kód dod.: 860522
EAN: 4064666594118
 
6.74 EUR
44.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Shine & Hold je lak na vlasy s extra silnou fixáciou, ktorý zabezpečí dlhodobé pevné držanie aj tých najnáročnejších účesov.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 9 l
Kód: 2502747
Kód dod.: 249301
EAN: 8595073017342
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 9 l
Kód: 2502742
Kód dod.: 249254
EAN: 8595073017304
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 9 l
Kód: 2503028
Kód dod.: 248767
EAN: 8595073018257
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranárskym lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Kód: 2503223
Kód dod.: 249822
EAN: 8595073018325
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2502848
Kód dod.: 246320
EAN: 8595073025590
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na drevo T021 orech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na drevo T021 orech, 750 ml
Kód: 2502845
Kód dod.: 246310
EAN: 8595073025552
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 750 ml
Kód: 2503080
Kód dod.: 246340
EAN: 8595073025675
 
13.26 EUR
17.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.