sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič so sviežou parfumáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501698
Kód dod.: 706525
EAN: 8594187140151
100%
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný odmasťovač na odstránenie nečistôt, mastnoty, sadzí a pripálenín na grily, rúry a kamná.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
I na pokožke rúk je vidieť váš vek. Predchádzajte prvým príznakom jej starnutia vďaka koenzýmu Q10 a kombinácii UVA a UVB filtrov - NIVEA Omladzujúci krém na ruky Q10 plus.
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
10.65 EUR
52.21EUR/1g
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade Decor s vôňou vanilkových kvetov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvorí v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia.
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom poskytuje intenzívnu starostlivosť pre suché a poškodené vlasy. Pomáha zlepšiť hladkosť, znížiť lámavosť a uľahčiť rozčesávanie.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobú a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 25 ROCK ’N’ ROUGE v oh
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dokonale výraznú manikúru s essence lakom na nechty gel nail 45 DUSK till YAWN v int
AKCE
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 44495
Kód dod.: 860054
EAN: 9000100336376
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s obsahom keratínu. Receptúra s vlasom podobným tekutým keratínom posilňuje vlas a dodáva mu dlhodobú fixáciu bez zlepených vlasov.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zářivá manikúra s gélovým efektom bez námahy. Objavte kúzlo dokonale upravených nechtov s lakom esse
Essence lak na nechty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a žiarivý gélový vzhľad nechtov počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 22 PINK & PROUD a
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
AKCE
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Kód: 2506082
Kód dod.: 914003
EAN: 8594008878683
 
5.87 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada Linteo Baby je hravá a zameraná na citlivú detskú pokožku. Obsahujú jemné mlieko s výťažkami z aloe vera.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov vo drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov vo drevených materiáloch.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Kód: 2501713
Kód dod.: 790068
EAN: 8594187140250
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karosérie, 500 g
Polykar
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karosérie, 500 g
Kód: 2504619
Kód dod.: 512333
EAN: 8594007012347
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny tmel určený na tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov karosérií a ocele. Vzhľadom na vysoký obsah hliníkového prášku má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť, ľahko sa brúsi.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Kód: 2601703
Kód dod.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná elegancia a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 09 SOFT SPOKEN a do
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a hravý gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 07 FAIRY FLOSS a doprajte
AKCE
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková batéria, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková batéria, 4 ks
Kód: 51004
Kód dod.: 961013
EAN: 7638900247893
 
2.18 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivé alkalické batérie vhodné pre každodenné použitie.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
AKCE
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavá pokožka ako na červenom koberci? Stačí zvoliť správnu starostlivosť! Siahnete po jemnom zložení, vďaka ktorému zažiarite vy aj vaša pokožka - NIVEA Pečujúci sprchový gel Care & Diamond.
AKCE
-1%Zľava
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Linteo®
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Kód: 2205790
Kód dod.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené ubrousky Linteo Baby v balení 120 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.