sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 2,5 l
Kód: 2500596
Kód dod.: 249249
EAN: 8595073018196
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierkam mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierkam v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 750 ml
Kód: 2500603
Kód dod.: 248759
EAN: 8595073020274
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2500597
Kód dod.: 249263
EAN: 8595073018202
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné lazúrovacie nátěry mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátěry v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 4 l
Kód: 2500602
Kód dod.: 249289
EAN: 8595073019391
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 2,5 l
Kód: 2500592
Kód dod.: 249052
EAN: 8595073018172
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátieram mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátieram v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 540 smaragdovo zelená, 3,2 kg
Kód: 2504784
Kód dod.: 401575
EAN: 8591235072990
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a otěruvzdornosťou. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 310 levanduľovo fialová, 3,2 kg
Kód: 2504777
Kód dod.: 401533
EAN: 8591235072891
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krytosťou a odolnosťou voči oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 110 holubia šedá, 3,2 kg
Kód: 2504772
Kód dod.: 401503
EAN: 8591235072792
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 210 kávová hnedá, 3,2 kg
Kód: 2504774
Kód dod.: 401515
EAN: 8591235072853
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Kód: 2504102
Kód dod.: 860351
EAN: 9000100590068
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Strong 3v1 je profesionálny lak na vlasy, ktorý ponúka silnú fixáciu, dlhodobý účinok a zároveň starostlivosť o vlasy.
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Kód: 2505960
Kód dod.: 981395
EAN: 9000101725018
 
8.04 EUR
40.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Got Glossed je lak na vlasy, ktorý poskytuje silnú fixáciu a zároveň dodáva vlasom vysoký lesk.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojím nechtom výrazný a dlhotrvajúci vzhľad s essence gélovým lakom na nechty 34 Take Up S
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Kód: 2601986
Kód dod.: ES585714
EAN: 4059729585714
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
essence gel nail polish prináša elegantnú žiarivosť s efektom lesklej gélovej manikúry, ktorá vyzerá
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 13 EMERALD ENERGY
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zářivá manikúra s gélovým efektom bez námahy. Objavte kúzlo dokonale upravených nechtov s lakom esse
Essence lak na nechty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a žiarivý gélový vzhľad nechtov počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 22 PINK & PROUD a
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gél, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
16.74 EUR
0.33EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov vo drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov vo drevených materiáloch.
AKCE
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Kód: 2506082
Kód dod.: 914003
EAN: 8594008878683
 
5.87 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada Linteo Baby je hravá a zameraná na citlivú detskú pokožku. Obsahujú jemné mlieko s výťažkami z aloe vera.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Kód: 2501713
Kód dod.: 790068
EAN: 8594187140250
 
1.30 EUR
1.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karosérie, 500 g
Polykar
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karosérie, 500 g
Kód: 2504619
Kód dod.: 512333
EAN: 8594007012347
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny tmel určený na tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov karosérií a ocele. Vzhľadom na vysoký obsah hliníkového prášku má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť, ľahko sa brúsi.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
AKCE
Varta Superlife, batéria C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, batéria C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
1.17 EUR
0.59EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkovo-uhlíková batéria je základným typom batérie. Nižšia kapacita batérie určuje použitie v menej náročných prístrojoch napr. hodiny, budíky, svietidlá a pod.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale upravené nechty s čistým a elegantným vzhľadom. Vyskúšajte lak essence 33 JUST WHITE a dopr
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.