sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú. Vyskúšajte - NIVEA Ošetrujúci sprchový gel Creme Care.
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzálny, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
3.91 EUR
0.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra účinný odmasťovací prostriedok na podlahy, povrchy aj na riady s vôňou zeleného čaju a pomarančov.
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyne čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny šetrný odmasťovač na všetky povrchy v kuchyniach a iných miestach v domácnosti.
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
6.52 EUR
58.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňavá sviečka Glade I Love You so sviežou vôňou. Obsahuje esenciálne oleje.
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okná a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne odstráni nečistoty, nezanecháva škvrny a zanechá krásnu vôňu typickú pre Felce Azzurra. Zloženie rešpektuje životné prostredie, pretože obsahuje originálne prírodné zložky. Dermatologicky testované. Dovoz Taliansko.
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Kód: 2505960
Kód dod.: 981395
EAN: 9000101725018
 
8.04 EUR
40.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Got Glossed je lak na vlasy, ktorý poskytuje silnú fixáciu a zároveň dodáva vlasom vysoký lesk.
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Kód: 2504102
Kód dod.: 860351
EAN: 9000100590068
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Strong 3v1 je profesionálny lak na vlasy, ktorý ponúka silnú fixáciu, dlhodobý účinok a zároveň starostlivosť o vlasy.
-1%Zľava
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Bony
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
7.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sviečka s prídavkom oleja. Vyniká mimoriadne dlhou dobou horenia až 40 hodín.
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
5.22 EUR
1.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre dôkladné a hygienické umývanie rúk pri každodennom používaní. Antibakteriálne zloženie pomáha odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku sviežu a čistú.
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 00216
EAN: 8594001778706
100%
2.47 EUR
16.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s liehovým základom a príjemnou vôňou lípy. Poskytuje pevnú fixáciu účesu a pomáha predchádzať predčasnému masteniu vlasov. Vhodný pre všetky typy vlasov.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietkové, sadrokartónové a iné podklady.
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
8.04 EUR
26.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pre extrémne odolný look po dobu 72h. Používa sa ako sprej, drží ako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážne účesy až do ďalšieho umytia.
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 38 MINT TO CHILL v
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 13 EMERALD ENERGY
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojím nechtom výrazný a dlhotrvajúci vzhľad s essence gélovým lakom na nechty 34 Take Up S
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Kód: 2601986
Kód dod.: ES585714
EAN: 4059729585714
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
essence gel nail polish prináša elegantnú žiarivosť s efektom lesklej gélovej manikúry, ktorá vyzerá
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale upravené nechty s čistým a elegantným vzhľadom. Vyskúšajte lak essence 33 JUST WHITE a dopr
AKCE
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Bros
Bros Max sprej proti komárom a kliešťom, 90 ml
Kód: 2104040
Kód dod.: 00208
EAN: 5904517321380
70%
4.17 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinný aerosolový prípravok poskytujúci ochranu pred bodavým hmyzom, účinne odpudzuje komáre, a to vrátane tropických komárov, na ktoré pôsobí až 8 hodín
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampón a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné vlasy, ktoré pôjdu ľahko rozčesať? Môžete ich mať aj vy. Za pár minút. Vsadte na intenzívnu výživu v jednom kroku - NIVEA Ošetrujúci šampón a kondicionér 2 v 1 Care Express.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 83611
EAN: 5900017106304
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel so upokojujúcim extraktom z aloe vera môžete použiť na tvár, telo aj vlasy. Užijte si príval sviežosti už v sprche. Pocit hydratovanej pokožky vám vydrží aj po osušení.
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené obrúsky s nechtíkom lekárskym, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
0.65 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené obrúsky Linteo Baby v balení 72 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom ex
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Pumpkin Spice Latte, 204 g
Kód: 2406822
Kód dod.: 773144
EAN: 5000204415230
 
10.43 EUR
51.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou čerstvo uvareného tekvicového latté. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Berry Festive Kiss, 204 g
Kód: 2406820
 
EAN: 5000204363470
 
10.65 EUR
52.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade s vôňou lesných plodov a čerstvých figov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.