sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 10 kg
Kód: 2502766
Kód dod.: 355148
EAN: 8590892112100
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, zdiva, papiera, kovu apod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Ryor Kolagen+ nočný krém v dávkovači, 50 ml
Ryor
Ryor Kolagen+ nočný krém v dávkovači, 50 ml
Kód: 2509080
Kód dod.: 822835
EAN: 8594218460418
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém je výživný, ale zároveň ľahký a napomáha správnej funkcii ochranné kožné bariéry. Upcyklovaný vegánsky kolagen získaný z islandských mikrořas funguje ako tzv. kolagen booster a zajišťuje stimuláciu tvorby kolagenu až o 40%.
RYOR výživný krém s prírodnými olejmi, 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s prírodnými olejmi, 50 ml
Kód: 08765
Kód dod.: 822659
EAN: 8594007977202
80%
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný, ľahko vstrebateľný krém s vysokým obsahom klíčkového, jojobového, karotenového a olivového oleja, ktoré sú prirodzenými zdrojmi vitamínu A, E a F.
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 5 kg
Kód: 2503379
Kód dod.: 356402
EAN: 8591235010282
 
56.05 EUR
11.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 700 g
Kód: 2503250
Kód dod.: 356510
EAN: 8591235011425
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Spokar Uni Modrý melír sada valček pre držiak 8 mm, 250 mm + držiak, mriežka, fólia, 2 × štetec
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír sada valček pre držiak 8 mm, 250 mm + držiak, mriežka, fólia, 2 × štetec
Kód: 2504694
Kód dod.: 540323
EAN: 8593534692176
 
13.43 EUR
13.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada valček, držák, mriežka, fólia, štetec Ergo Mix, zárohák č. 2. Sada valčeka pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodná na maľovanie hladkých a stredne hrubých ploch.
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
54.40 EUR
544EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024   Kolekcia toaletných vôd Oscar de la Rent
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1999 čierna, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1999 čierna, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
15.01 EUR
25.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný email má univerzálne použitie pre vrchné nátery kovov i dreva vystaveného poveternostným vplyvom a pre nátery v interiéroch. Vyznačuje sa rýchlym zaschnutím, výborným rozlivom.
Artdeco Eye Shadow Matt matné očné tiene 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné očné tiene 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87096
Kód dod.: 30.524
EAN: 4019674305249
 
7.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2504177
Kód dod.: 552355
EAN: 8591235041606
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držiak valčeka pre valčeky 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom od 100 mm až 150 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických holí.
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Kód: 2504644
Kód dod.: 822539
EAN: 9005800397498
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dajte zbohom nedokonalostiam pleti! BB krém sjednocuje tón pleti a zjemňuje viditeľné póry. Vsaďte na citlivú starostlivosť - NIVEA Denný BB krém OF 15 – tmavší odstín.
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
3.04 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vhodný na biele aj farebné prádlo. Neflek účinne odstraňuje škvrny od atramentu, piva, vína, čokolády, kávy, šťavy, ovocia, trávy, rtěnky, riasenky a očných tieňov, krvi, hlienov a pod.
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJEVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým krémom Fa Aloe Vera s inšpiratívnou vôňou aloe vera.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.91 EUR
9.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Artdeco Mineral Eye Styler minerálna tužka na oči 54 Mineral Dark Grey 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler minerálna tužka na oči 54 Mineral Dark Grey 0,4 g
Kód: 87055
Kód dod.: 336.54
EAN: 4052136001396
 
11.87 EUR
2 967.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perfektná alternatíva pre citlivé oči, ktoré sa ľahko podráždia, presná kontúra pre trvanlivé a pres
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
3.26 EUR
6.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstráni zašlé škvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, riasenky i krvi.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
61.97 EUR
12.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.