sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
8.66 EUR
12.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu atď.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503241
Kód dod.: 356448
EAN: 8591235011210
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a podobne. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
61.97 EUR
12.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Kód: 2503246
Kód dod.: 356484
EAN: 8591235011005
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, múra, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Kód: 2503235
Kód dod.: 356406
EAN: 8591235011142
 
8.04 EUR
11.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držiak maliarskeho valčeka, dĺžka 27 cm, priemer 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2504177
Kód dod.: 552355
EAN: 8591235041606
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držiak valčeka pre valčeky 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom od 100 mm až 150 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických holí.
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gel, 250 ml
Kód: 1905588
Kód dod.: 84573
EAN: 9005800317045
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte sa do jemnej peny aj sviežej vône. Zloženie s aloe vera pokožku hýčka a mení každú sprchu na malý relaxačný rituál - NIVEA Starostlivý sprchový gel pre pocit hydratovanej pokožky.
RYOR tradičný mandľový krém ultramastný, 50 ml
Ryor
RYOR tradičný mandľový krém ultramastný, 50 ml
Kód: 08785
Kód dod.: 822684
EAN: 8594007977219
100%
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko mastný, výživný krém s vysokým podielom prírodného oleja.
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
3.04 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vhodný na biele aj farebné prádlo. Neflek účinne odstraňuje škvrny od atramentu, piva, vína, čokolády, kávy, šťavy, ovocia, trávy, rtěnky, riasenky a očných tieňov, krvi, hlienov a pod.
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Jogurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJEVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým krémom Fa Aloe Vera s inšpiratívnou vôňou aloe vera.
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
14 EUR
18.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na konečné vrchné nátery na kov i drevo vystavené priamym poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Nanáša sa zvyčajne v jednej až dvoch vrstvách na predom spracovaný podklad.
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gél, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe starostlivý sprchový gél, 750 ml
Kód: 2507271
Kód dod.: 794967
EAN: 4005900648181
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte sa do jemnej peny aj sviežej vône. Zloženie s aloe vera pokožku hýčka a mení každú sprchu na malý relaxačný rituál - NIVEA Starostlivý sprchový gél pre pocit hydratovanej pokožky.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.91 EUR
9.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampón proti lupinám, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
5.65 EUR
14.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditeľných lupín z pokožky hlavy už počas niekoľkých dní a dlhodobo zabraňuje ich opätovnému výskytu. Citrusová esencia dodáva vlasom väčšiu vitalitu.
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
3.26 EUR
6.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstráni zašlé škvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, riasenky i krvi.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501324
 
EAN: 8054754407280
 
138.55 EUR
1 385.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Coccolino Wonder Wash tekutý prací prípravok pre rýchle pranie 37 dávok 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash tekutý prací prípravok pre rýchle pranie 37 dávok 1,48l
Kód: 2501674
Kód dod.: 775384
EAN: 8720181676437
 
9.35 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prvý prací gél špeciálne vytvorený pre rýchle pracie cykly. Užívajte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minút!
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
9.52 EUR
13.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci krém na ruky s výťažkom z aloe vera a alantom je určený pre starostlivosť o namáhanú pokožku rúk. Krém pokožku zjemňuje, zvlhčuje a podporuje jej regeneráciu. Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film.
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 700 g
Kód: 2502771
Kód dod.: 355170
EAN: 8590892112278
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.