sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Papírny Moudrý
Ratastop mäkká návnada na hlodavce, 150 g
Kód: 2505220
Kód dod.: 678226
EAN: 8594021252828
 
2.52 EUR
16.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deratizačná požerová nástraha vo forme načervenalej mäkkej pasty s vôňou po ovocí pre hubenie hlodavcov ako sú potkan, myš domáca a krysa.
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
BALtech
BALTECH zimná náplň do ostrekovačov, -25 °C, 3 l
Kód: 2502234
Kód dod.: 481203
EAN: 8591235070125
 
4.48 EUR
1.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená čistiaca nemrznúca kvapalina do všetkých typov ostrekovačov motorových vozidiel v mrazuvzdornosti -25 °C. Chráni zariadenie ostrekovačov pred koróziou.
AKCE
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Lavon
LAVON strojné oplachovanie riadu, 10 kg
Kód: 2600399
Kód dod.: 735045
EAN: 8594187145439
 
35.88 EUR
3.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko koncentrovaný slabokyslý prostriedok pre všetky druhy profesionálnych umývačiek. Vhodný pre všetky druhy riadu a skla. Dokonale smáča, zabraňuje tvorbe minerálnych usadenín a zaisťuje rýchle schnutie.
AKCE
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Palmolive
Palmolive Sport sprchový gel pre mužov s pumpou, 750 ml
Kód: 2600878
Kód dod.: 795354
EAN: 8693495048712
 
4.78 EUR
6.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte sviežosť prírody s pánskym sprchovým gélom Palmolive Sport.
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601230
Kód dod.: 775321
EAN: 8595025841858
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfém na praní Jasmine Elegance dodáva bielizni elegantnú kvetinovú vôňu jazmínu. Koncentrované zloženie zaisťuje dlhodobo trvajúcu sviežosť a intenzívne prevoňanie textílií.
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Tomil® Azurit
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy, 45 dávok, 225 ml
Kód: 2601229
Kód dod.: 775320
EAN: 8595025841834
 
6.95 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Azurit parfum na pranie Magnolia Fantasy prevoní prádlo jemnou kvetinovou vôňou magnólie. Koncentrované zloženie dodáva textíliám dlhodobo trvajúcu sviežosť a príjemnú vôňu.
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
ALPA®
Alpa Gel Roll-on repelent, 50 ml
Kód: 2602015
Kód dod.: 675622
EAN: 8595605201430
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na ošetrenie nechráněných miest pokožky rýchlym spôsobom roll-on, prostredníctvom ktorého nedochádza k priamemu kontaktu s pokožkou obsluhujúcich rúk.
AKCE
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Henkel Somat
Somat Excellence Duo gél do umývačky riadu, 2 x 684ml, 76 dávok
Kód: 2602853
Kód dod.: 750341
EAN: 9000101850024
 
18.70 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Somat Excellence Duo gél do umývačky kombinuje dve účinné gélové receptúry, ktoré pomáhajú odstraňovať pripálené zvyšky jedál a odolnú mastnotu a zanechávajú riad žiarivo čistý.
Biolit Plus 007 sprej proti vosám a sršňom, 400 ml
Biolit
Biolit Plus 007 sprej proti vosám a sršňom, 400 ml
Kód: 32813
Kód dod.: 675110
EAN: 5000204918649
100%
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit Plus je vysoko účinný priestorový a povrchový sprej na ochranu proti vosám. Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialenosť.
Glanz Meister leštidlo do umývačky, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister leštidlo do umývačky, 920 ml
Kód: 2501528
Kód dod.: 761319
EAN: 4260418931525
 
3.04 EUR
3.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo do umývačky s novým 3x silnejším zložením účinne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a leští riady.
Jar Platinum tablety do umývačky, 34 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 34 ks
Kód: 2601053
Kód dod.: 750261
EAN: 8006530122023
 
10.87 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
Raid Family elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům, 30 nocí, 1+21 ml
Raid®
Raid Family elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům, 30 nocí, 1+21 ml
Kód: 2102254
Kód dod.: 675032
EAN: 5000204190205
 
12.18 EUR
580EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento prípravok je špeciálne vyrobený pre deti od 6 mesiacov. Balenie obsahuje jeden odpařovač a jednu náplň.
Raid Essentials elektrický odpařovač s náplní, 27 ml, 45 nocí
Raid®
Raid Essentials elektrický odpařovač s náplní, 27 ml, 45 nocí
Kód: 2401770
Kód dod.: 675029
EAN: 5000204328509
 
12.18 EUR
12.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odpařovač proti komárom s náplňou bez pridanej parfumácie.
Biolit Plus sprej proti pavúkom, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti pavúkom, 400 ml
Kód: 67897
Kód dod.: 675188
EAN: 5000204918670
90%
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny aerosólový prípravok, špecialista na hubenie pavúkov a iného lezúceho hmyzu. Bez parfemácie či zápachu.
AKCE
Bros Jablčko lapač octomilek náhradná náplň, 15 ml
Bros
Bros Jablčko lapač octomilek náhradná náplň, 15 ml
Kód: 79030
Kód dod.: 675717
EAN: 5904517049062
100%
2.04 EUR
136EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá náhradná náplň do lapača octomilek.
Bros Spirála proti lietajúcemu hmyzu, 10 ks
Bros
Bros Spirála proti lietajúcemu hmyzu, 10 ks
Kód: 56884
Kód dod.: 675714
EAN: 5904517005143
100%
2.82 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros Spirála proti lietajúcemu hmyzu na hubenie komárov vo vonkajších priestoroch, napr. na záhrade, terase alebo balkóne.
Orion Fragance, guličky proti moliam, levanduľa, 20 ks
Orion®
Orion Fragance, guličky proti moliam, levanduľa, 20 ks
Kód: 59109
Kód dod.: 48031557
EAN: 8411660035240
90%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balené guličky Orion totálna ochrana sú insekticídne prípravky, ktoré zabíjajú šatňové mole po dobu 4 mesiacov, aniž by došlo k ušpineniu odevov alebo rúk. Jedna gulička ochráni priestor cca 0,07 m³.
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Kód: 2504750
Kód dod.: 675174
EAN: 8594021251111
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DressBand je jednostranný lepiaci feromonový prostriedok na signalizáciu výskytu šatných molov, ktorý sa skladá do tvaru trojuholníka.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou proti poteniu a sviežou vôňou.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Kód: 2501602
Kód dod.: 834960
EAN: 8886467061684
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Hydra Essential – deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre hebkú a sviežu pokožku podpazušia.
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Kód: 2501601
Kód dod.: 834958
EAN: 8886467061677
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Double Invisible – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou bez bielych a žltých škvŕn.
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Stachema - Rebel
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Kód: 2501844
Kód dod.: 675555
EAN: 8595039305544
100%
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny prípravok je určený na hubenie čmelíkov v hydinárňach či kurínoch. Aplikuje sa ako postrek po dôkladnej mechanickej očiste na steny zariadení hál a kurínov, odporúča sa aplikovať prípravok pred každým naskladnením.
-1%Zľava
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Zenit Solvina
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Kód: 07842
Kód dod.: 791008
EAN: 85923874
 
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývacia pasta na ruky s glycerínom a s účinným pomarančovým extraktom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
-1%Zľava
Ruto umývací piesok na ruky, 600 g
Tolman
Ruto umývací piesok na ruky, 600 g
Kód: 2503024
Kód dod.: 791042
EAN: 8594060940014
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vynikajúci umývací prostriedok na ľahko, stredne i veľmi silne znečistenú pokožku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.