sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Original Protect & Care gél na holenie, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Original Protect & Care gél na holenie, 200 ml
Kód: 09277
Kód dod.: 880048
EAN: 9005800394732
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Redukuje vznik drobných porezaní, rankiek a napätie. Zabezpečí pohodlie pri pravidelnom holení. Obsahuje aloe vera a provitamín B5. Dermatologicky testované a schválené.
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzálny čistiaci prostriedok, 600 g
Zenit Real
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzálny čistiaci prostriedok, 600 g
Kód: 07539
Kód dod.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
3.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci krém s farebnými aktívnymi časticami proti mastnote a špine.
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mandľový výživný denný a nočný krém zjemňuje, posilňuje a hlbokovo vyživuje suchú a veľmi suchú pleť.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502072
Kód dod.: 712291
EAN: 8591235101706
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kuchyne je praktický prostriedok pre rýchle a účinné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje mastnotu, škvrny a nečistoty z kuchynských povrchov.
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
7.60 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoj domov jemnou a osviežujúcou vôňou Air Wick vanilka a santalové drevo. S dlhodobou účinnosťou až 60 dní, je tento osviežovač vzduchu ideálnou voľbou pre vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry vo vašom domove.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
3.57 EUR
2.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojím jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a pena do kúpeľa Care & Relax vytvorí vo vani bohatú penu, ktorá vám ponúkne ideálne miesto na odpočinok. Extrakty zo slézu upokoja pokožku a ibištek sa postará o omamnú kvetinovú vôňu.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagónová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagónová, 50 ml
Kód: 2503739
Kód dod.: 875002
EAN: 9000101735253
100%
4.56 EUR
91.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná starajúca farba. Bez amoniaku! Stará sa o Vaše vlasy už počas farbenia a zároveň im dodáva žiarivý lesk. Pre prirodzene vyzerajúci farebný výsledok, žiarivé vlasy, až o 50 % viac lesku v porovnaní s nefarbenými vlasmi. Kryje prvé šediny.
AKCE
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
6.17 EUR
6.18 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max tablety na čistenie zubných náhrad pomáhajú odstrániť nečistoty a udržať náhrady čisté a svieže.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 4 l
Kód: 2502794
Kód dod.: 249816
EAN: 8595073019438
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Varta Superlife, batéria C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, batéria C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
1.17 EUR
0.59EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkovo-uhlíková batéria je základným typom batérie. Nižšia kapacita batérie určuje použitie v menej náročných prístrojoch napr. hodiny, budíky, svietidlá a pod.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na drevo T021 orech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na drevo T021 orech, 750 ml
Kód: 2502845
Kód dod.: 246310
EAN: 8595073025552
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 750 ml
Kód: 2504484
Kód dod.: 246268
EAN: 8591235059663
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2503214
Kód dod.: 246307
EAN: 8595073025545
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 750 ml
Kód: 2503080
Kód dod.: 246340
EAN: 8595073025675
 
13.26 EUR
17.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 2,5 l
Kód: 2504483
Kód dod.: 246270
EAN: 8591235059670
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2502848
Kód dod.: 246320
EAN: 8595073025590
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 4,5 l
Kód: 2504479
Kód dod.: 246278
EAN: 8591235059717
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 750 ml
Kód: 2503068
Kód dod.: 246350
EAN: 8595073025712
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Kód: 2503003
Kód dod.: 246318
EAN: 8595073026689
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.