sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal lesk akrylátový vrchný farba na drevo a kov, Ral 9003 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchný farba na drevo a kov, Ral 9003 biela, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre vrchné lesklé nátery dreva a kovových konštrukcií s výbornou odolnosťou na poveternosť. Je zvlášť vhodný pre nátery okien a dverí a telies ústredného kúrenia.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0230 hnedá gaštan, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0230 hnedá gaštan, 700 g
Kód: 2503238
Kód dod.: 356430
EAN: 8591235010589
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501009
Kód dod.: 835063
EAN: 8720181565830
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů Antiperspirant vo spreji predstavuje ideálnu voľbu pre ženy hľadajúce dlhodobú ochranu proti poteniu a zároveň šetrnú starostlivosť o pokožku podpažia.​
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
9.13 EUR
182.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Artdeco Eye Shadow Matt matné očné tiene 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné očné tiene 524 Dark Grey Mocha 0,8 g
Kód: 87096
Kód dod.: 30.524
EAN: 4019674305249
 
7.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
16.62 EUR
1 662EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový vyživujúci balzam pre riasenky, ktorý je obohatený o minerály a výťažky z morských rias. Je
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
Nivea Svieži hydratačný krém Soft 500ml
Nivea®
Nivea Svieži hydratačný krém Soft 500ml
Kód: 2507386
Kód dod.: 821105
EAN: 9005800380643
 
11.53 EUR
23.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Soft Svieži hydratačný krém - 48h hydratácia & rýchle vstrebávanie. Pre každodenné použitie.
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1999 čierna, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1999 čierna, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
15.01 EUR
25.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný email má univerzálne použitie pre vrchné nátery kovov i dreva vystaveného poveternostným vplyvom a pre nátery v interiéroch. Vyznačuje sa rýchlym zaschnutím, výborným rozlivom.
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 10 palisandr, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 10 palisandr, 10 kg
Kód: 2502769
Kód dod.: 355166
EAN: 8590892112148
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Kód: 2503235
Kód dod.: 356406
EAN: 8591235011142
 
8.04 EUR
11.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Kód: 2503246
Kód dod.: 356484
EAN: 8591235011005
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, múra, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
14 EUR
18.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na konečné vrchné nátery na kov i drevo vystavené priamym poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Nanáša sa zvyčajne v jednej až dvoch vrstvách na predom spracovaný podklad.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0250 palisandr, 700 g
Kód: 2501896
Kód dod.: 356439
EAN: 8591235039832
 
9.09 EUR
12.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
61.97 EUR
12.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0199 čierna, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0199 čierna, 700 g
Kód: 2503236
Kód dod.: 356418
EAN: 8591235010329
 
8.04 EUR
11.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0603 slonovina, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0603 slonovina, 700 g
Kód: 2503256
Kód dod.: 356564
EAN: 8591235011753
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0815 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0815 červená, 700 g
Kód: 2503247
Kód dod.: 356490
EAN: 8591235010398
 
11.53 EUR
16.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
8.66 EUR
12.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu atď.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503241
Kód dod.: 356448
EAN: 8591235011210
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a podobne. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.