sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 1000 biela, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
61.97 EUR
12.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0530 zelená, 700 g
Kód: 2503241
Kód dod.: 356448
EAN: 8591235011210
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a podobne. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0100 biela, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
8.66 EUR
12.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu atď.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci krém na ruky s výťažkom z aloe vera a alantom je určený pre starostlivosť o namáhanú pokožku rúk. Krém pokožku zjemňuje, zvlhčuje a podporuje jej regeneráciu. Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film.
Essence Magic All In One pleťový krém 30 ml
Essence
Essence Magic All In One pleťový krém 30 ml
Kód: 2202278
Kód dod.: ES362582
EAN: 4059729362582
 
3.91 EUR
130.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémp na tvár MAGIC All In One je multifunkčným beauty pomocníkom, ktorý by vám nemal chýbať. Krém o
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
9.13 EUR
182.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báza pod riasenku pre väčší objem a starostlivosť transparentná 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
16.62 EUR
1 662EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový vyživujúci balzam pre riasenky, ktorý je obohatený o minerály a výťažky z morských rias. Je
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchná farba na kov i drevo S2071, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
14 EUR
18.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na konečné vrchné nátery na kov i drevo vystavené priamym poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Nanáša sa zvyčajne v jednej až dvoch vrstvách na predom spracovaný podklad.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0530 svetlozelená, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0530 svetlozelená, 0,7 kg
Kód: 2503153
Kód dod.: 356240
EAN: 8594040502584
 
11.56 EUR
11.57 EUR
16.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
8.22 EUR
21.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Kód: 2603179
Kód dod.: 810582
EAN: 8592297017035
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 2 kg
Detecha®
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 2 kg
Kód: 2502720
Kód dod.: 302512
EAN: 8595002300651
 
24.75 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom hliníka určená k nátierom kovu, betónu a dreva. Natierané podklady chránia proti vode a poveternostným vplyvom. Obsahuje reflexný hliníkový pigment, ktorý zvyšuje ochranný bariérový účinok a má priaznivý vplyv na životnosť nátieru.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 400 ml
Kód: 2603183
Kód dod.: 810586
EAN: 8592297014928
 
3.91 EUR
9.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchná farba na drevo a kov, 0199 čierna, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
9.52 EUR
13.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie i vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové zvody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody teplej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 13 čierna, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 13 čierna, 2,8 kg
Kód: 2504941
Kód dod.: 355201
EAN: 8590892121263
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nechoďného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2502772
Kód dod.: 355174
EAN: 8590892112964
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 10 kg
Kód: 2502785
Kód dod.: 355202
EAN: 8590892112155
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
Kód: 2502768
Kód dod.: 355164
EAN: 8590892112308
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
Kód: 2502784
Kód dod.: 355200
EAN: 8590892113008
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 5 kg
Kód: 2502770
Kód dod.: 355167
EAN: 8590892112995
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 05 žltá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 05 žltá, 700 g
Kód: 2502759
Kód dod.: 355133
EAN: 8590892112254
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.