sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bros Zelená sila Tekutý prípravok proti potravinovým moliam, 500 ml
Bros
Bros Zelená sila Tekutý prípravok proti potravinovým moliam, 500 ml
Kód: 1902563
Kód dod.: 675694
EAN: 5904517262959
 
4.56 EUR
9.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok proti moliam založený na prírodných zložkách.
AKCE
Bros Elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní, 40 ml
Bros
Bros Elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní, 40 ml
Kód: 56667
Kód dod.: 675721
EAN: 5904517405417
 
7.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odpařovač zabezpečuje účinnú ochranu proti komárom, ktoré svetlo priťahuje. Dlhodobé pôsobenie až 60 nocí, aj pri otvorených oknách.
AKCE
Bros proti molom sprej 150 ml
Bros
Bros proti molom sprej 150 ml
Kód: 59289
Kód dod.: 675763
EAN: 5904517021976
98%
2.92 EUR
19.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros sprej proti molom je účinný prípravok určený na hubenie šatňových molov, ich vajíčok a lariev.
Raid insekticídna špirála proti komárom, 10 ks
Raid®
Raid insekticídna špirála proti komárom, 10 ks
Kód: 2507162
Kód dod.: 675013
EAN: 5000204402988
 
3.47 EUR
0.35EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná ochrana proti komárom pomocou špirál Raid – ideálne pre vonkajšie použitie. Každá špirála poskytuje dlhodobú ochranu pred obtiažnym hmyzom.​
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vôňa čistého prádla 2 ks
Orion®
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vôňa čistého prádla 2 ks
Kód: 79082
Kód dod.: 675143
EAN: 8595059707663
100%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolíčky s funkciou osviežovača vzduchu pre vašu skriňu. Rada kolíčkov Orion Fragrance ponúka špeciálny výber vôní pre vašu skriňu kombinovanú s vysokou účinnosťou proti mole.
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Bros
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Kód: 79029
Kód dod.: 675716
EAN: 5904517049055
 
4.56 EUR
304EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pasca na monitorovanie prítomnosti octomilky obyčajnej. Hmyz je do pasce nalákaný atraktantom a vďaka špeciálnemu spracovaniu pasce zostáva vo vnútri.
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Orion®
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Kód: 1707100
Kód dod.: 675131
EAN: 8411660035295
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion guľôčky proti moliam chránia Vaše odevy po celú sezónu, aniž by došlo k ušpineniu odevov alebo rúk.
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Orion®
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Kód: 02997
Kód dod.: 675133
EAN: 8595059707106
96%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok proti šatovým moliam. Nová generácia kolíčkov proti moliam účinne chráni odevy.
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Raid®
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
5.22 EUR
1.74EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať STOP moliam a chráňte svoje potraviny pred týmito škodcami. Odpudzovač Raid obsahuje papierové prúžky s lepidlom, ktoré sa umiestnia do blízkosti potravín.
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Kód: 56669
Kód dod.: 675712
EAN: 5904517427457
100%
2.61 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň Bros je určená do elektrického odpařovača a poskytuje účinnú ochranu proti komárom, múchám a ďalšiemu lietajúcemu hmyzu.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Dry Men – dlhodobý roll-on deodorant pre sviežosť a ochranu po celý deň.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre citlivú pokožku podpazušia.
Orion pasca na mravce, 2 × 2 g
Orion®
Orion pasca na mravce, 2 × 2 g
Kód: 03218
Kód dod.: 675135
EAN: 8411660411365
 
3.26 EUR
815EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mravce priťahuje do Orion pasce, kde sa nachádza insekticídna látka. Po použití tejto látky sa vracajú do svojich úkrytov, kde hynú.
Formitox krieda na hubenie mravcov v domácnosti, 8 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox krieda na hubenie mravcov v domácnosti, 8 g
Kód: 1903209
Kód dod.: 674404
EAN: 8594021252088
 
2.08 EUR
260EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Formitox krieda na hubenie mravcov je rýchly, účinný kontaktný insekticídny prípravok vo forme bielej kriedy určený na hubenie mravcov.
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Biolit
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Kód: 2204126
Kód dod.: 675123
EAN: 5000204252859
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit insekticídna nástraha na hubenie mravcov (Lasius niger) umožňuje nepřetržitú a účinnú kontrolu pomocou nástrahových staníc pre profesionálne a neprofesionálne použitie.
AKCE
Biom Mravenci EX prášok proti mravcom, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
3.79 EUR
15.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná nástraha na mravce na vyhubenie celého hniezda.
Loxiran návnadová dóza proti mravcom, 1 ks
Neudorff®
Loxiran návnadová dóza proti mravcom, 1 ks
Kód: 2601253
Kód dod.: 675129
EAN: 4005240172506
 
5.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Loxiran návnadová dóza proti mravcom pomáha účinne obmedziť výskyt mravcov v domácnosti aj na terase. Návnada láka mravce, ktorí ju odnášajú do hniezda.
AKCE
Pasca na myši plastová 1 ks
Papírny Moudrý
Pasca na myši plastová 1 ks
Kód: 69126
Kód dod.: 678219
EAN: 8594021251074
70%
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plastová sklapovacia pasca na myši predstavuje novinku v našom sortimente. Pasca sa jednoducho natiahne, opatří sa vhodnou návnadou a je pripravená na odchyt.
AKCE
Bros Mucholapka na okno 4 kusy
Bros
Bros Mucholapka na okno 4 kusy
Kód: 56676
Kód dod.: 675706
EAN: 5904517021211
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okenní mucholapka s lepidlem bez obsahu chemických insekticidů.
Bros sprej proti vosám a sršňům, 300 ml
Bros
Bros sprej proti vosám a sršňům, 300 ml
Kód: 56673
Kód dod.: 675693
EAN: 5904517005396
98%
5.22 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej proti vosám a sršňům je aerosolový prípravok. Je určený na hubenie vos a sršňov a tiež na ničenie ich hniezd.
Orion Natural mucholapka 1 ks
Orion®
Orion Natural mucholapka 1 ks
Kód: 44910
Kód dod.: 675280
EAN: 8595059707014
90%
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion mucholapka je obojstranne lepiaci pás papiera opatrený lákadlami pre účinný odchyt muchy domácej a muchy vírilky.
Orion Natural Mololapka závesné pásky na potravinové moly 1 ks
Orion®
Orion Natural Mololapka závesné pásky na potravinové moly 1 ks
Kód: 52774
Kód dod.: 675138
EAN: 8595059707069
 
1 EUR
1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion mololapka pásová, je kombináciou účinku lepiacich vlastností povrchu pásu a účinnej látky feromónu, pásky je možné umiestniť do skriniek v tesnej blízkosti potravín rastlinného pôvodu.
AKCE
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
3.14 EUR
7.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na odstraňovanie námrazy zo skiel automobilov vo spreji, 400 ml
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.