sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Kód: 2501602
Kód dod.: 834960
EAN: 8886467061684
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Hydra Essential – deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre hebkú a sviežu pokožku podpazušia.
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Kód: 2501601
Kód dod.: 834958
EAN: 8886467061677
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Double Invisible – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou bez bielych a žltých škvŕn.
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Stachema - Rebel
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Kód: 2501844
Kód dod.: 675555
EAN: 8595039305544
100%
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny prípravok je určený na hubenie čmelíkov v hydinárňach či kurínoch. Aplikuje sa ako postrek po dôkladnej mechanickej očiste na steny zariadení hál a kurínov, odporúča sa aplikovať prípravok pred každým naskladnením.
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Kód: 2504750
Kód dod.: 675174
EAN: 8594021251111
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DressBand je jednostranný lepiaci feromonový prostriedok na signalizáciu výskytu šatných molov, ktorý sa skladá do tvaru trojuholníka.
Orion pasca na mravce, 2 × 2 g
Orion®
Orion pasca na mravce, 2 × 2 g
Kód: 03218
Kód dod.: 675135
EAN: 8411660411365
 
3.26 EUR
815EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mravce priťahuje do Orion pasce, kde sa nachádza insekticídna látka. Po použití tejto látky sa vracajú do svojich úkrytov, kde hynú.
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Biolit
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Kód: 2204126
Kód dod.: 675123
EAN: 5000204252859
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit insekticídna nástraha na hubenie mravcov (Lasius niger) umožňuje nepřetržitú a účinnú kontrolu pomocou nástrahových staníc pre profesionálne a neprofesionálne použitie.
Formitox krieda na hubenie mravcov v domácnosti, 8 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox krieda na hubenie mravcov v domácnosti, 8 g
Kód: 1903209
Kód dod.: 674404
EAN: 8594021252088
 
2.08 EUR
260EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Formitox krieda na hubenie mravcov je rýchly, účinný kontaktný insekticídny prípravok vo forme bielej kriedy určený na hubenie mravcov.
AKCE
Biom Mravenci EX prášok proti mravcom, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
3.79 EUR
15.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná nástraha na mravce na vyhubenie celého hniezda.
Loxiran návnadová dóza proti mravcom, 1 ks
Neudorff®
Loxiran návnadová dóza proti mravcom, 1 ks
Kód: 2601253
Kód dod.: 675129
EAN: 4005240172506
 
5.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Loxiran návnadová dóza proti mravcom pomáha účinne obmedziť výskyt mravcov v domácnosti aj na terase. Návnada láka mravce, ktorí ju odnášajú do hniezda.
Orion Natural Mucholapka pásky na okna 4 ks
Orion®
Orion Natural Mucholapka pásky na okna 4 ks
Kód: 53145
Kód dod.: 42038023
EAN: 8595059707038
 
2.39 EUR
0.6EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné na muchy domáce, masařky domáce, vosy. S kvetinovým motívom je to estetická forma odchytu.
Orion Natural Mololapka proti potravinovým molům, 1 ks
Orion®
Orion Natural Mololapka proti potravinovým molům, 1 ks
Kód: 44911
Kód dod.: 675281
EAN: 8595059707045
98%
0.43 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mololapka slúži na hubenie potravinových molov. Samčeky molov sú lákaní a zachytení na lepivej časti pásky a tak diagnostikujú ich prítomnosť. Feromón je účinný minimálne 6 týždňov.
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Papírny Moudrý
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Kód: 21027
Kód dod.: 39249000007
EAN: 8591402125122
90%
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická plastová plácačka na hmyz v rôznych farbách podľa skladovej dostupnosti.
AKCE
Bros samolepky proti mociam, mucholapka, 2 ks
Bros
Bros samolepky proti mociam, mucholapka, 2 ks
Kód: 70785
Kód dod.: 675705
EAN: 5904517354500
100%
2.61 EUR
1.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna mucholapka určená na nalepenie na okno. Obsahuje aktívnu zložku bez zápachu, ktorá sa uvoľňuje do vzduchu a má veľmi horkú chuť, čo bráni náhodnému požitiu.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa zdobená hrejivými tónmi arganového oleja. Parfém prenikne hlboko do vlákien a prádlo tak zostane svieže a voňavé po veľmi dlhú dobu.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Kód: 2210195
Kód dod.: 795391
EAN: 8008970051963
 
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Byzantium daruje prádlu unikátnu intenzívnu dlhodobú vôňu.
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Kód: 2601052
Kód dod.: 750260
EAN: 8006530121729
 
10.87 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
AKCE
Bros Elektrický odpařovač proti komárům náhradná náplň, 40 ml
Bros
Bros Elektrický odpařovač proti komárům náhradná náplň, 40 ml
Kód: 56668
Kód dod.: 675722
EAN: 5904517405493
100%
5.35 EUR
133.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá náhradná náplň do elektrického odpařovača. Dlhodobé pôsobenie až 60 nocí.
Raid Elektrický odparovač, suchý vankúšik 1+10 ks
Raid®
Raid Elektrický odparovač, suchý vankúšik 1+10 ks
Kód: 03134
Kód dod.: 675008
EAN: 5000204357912
 
6.95 EUR
0.7EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odparovač Raid so suchými vankúšikmi účinne chráni váš domov pred komármi a iným lietajúcim hmyzom.
Biolit Eco Lapač 4 druhov potravinových molov, 3 ks
Biolit
Biolit Eco Lapač 4 druhov potravinových molov, 3 ks
Kód: 48267
Kód dod.: 675247
EAN: 5000204921205
100%
4.99 EUR
5 EUR
1.66EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje kombináciu vnútorného lepiaceho povrchu a lákavej látky (feromónu), ktorá spoľahlivo láka samčekov potravinových molov.
Feroset Tetra lepový pás na potravinárske moly, 20 x 6 cm
Feroset Tetra
Feroset Tetra lepový pás na potravinárske moly, 20 x 6 cm
Kód: 02980
Kód dod.: 674902
EAN: 8594003330100
97%
0.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Feromónový prostriedok na signalizáciu a odchyt synantropných zavíjačov Pyralidae (tzv. múčne moli). Je účinný na zavíjače skladového, múčneho, paprikového a datlového.
Raid Family náhradná tekutá náplň proti komárom, 30 nocí, 21 ml
Raid®
Raid Family náhradná tekutá náplň proti komárom, 30 nocí, 21 ml
Kód: 2102255
Kód dod.: 675036
EAN: 5000204190236
 
10.43 EUR
496.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento prípravok je špeciálne vyrobený pre deti od 6 mesiacov. Balenie obsahuje náhradnú náplň Raid Family.
BALTECH rozmrazovač skiel a zámkov 500 ml
BALtech
BALTECH rozmrazovač skiel a zámkov 500 ml
Kód: 2506629
Kód dod.: 481635
EAN: 8591235093902
 
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabezpečuje odstránenie námrazy a snehu zo skiel automobilov, dokonale odstráni všetky nečistoty, zbaví sklo mastnoty a zanechá ho krištáľovo čisté, zabezpečuje skvelý výhľad.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.