sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Kód: 2501601
Kód dod.: 834958
EAN: 8886467061677
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Double Invisible – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou bez bielych a žltých škvŕn.
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Stachema - Rebel
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Kód: 2501844
Kód dod.: 675555
EAN: 8595039305544
100%
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny prípravok je určený na hubenie čmelíkov v hydinárňach či kurínoch. Aplikuje sa ako postrek po dôkladnej mechanickej očiste na steny zariadení hál a kurínov, odporúča sa aplikovať prípravok pred každým naskladnením.
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vôňa čistého prádla 2 ks
Orion®
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vôňa čistého prádla 2 ks
Kód: 79082
Kód dod.: 675143
EAN: 8595059707663
100%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolíčky s funkciou osviežovača vzduchu pre vašu skriňu. Rada kolíčkov Orion Fragrance ponúka špeciálny výber vôní pre vašu skriňu kombinovanú s vysokou účinnosťou proti mole.
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Bros
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Kód: 79029
Kód dod.: 675716
EAN: 5904517049055
 
4.56 EUR
304EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pasca na monitorovanie prítomnosti octomilky obyčajnej. Hmyz je do pasce nalákaný atraktantom a vďaka špeciálnemu spracovaniu pasce zostáva vo vnútri.
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Orion®
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Kód: 1707100
Kód dod.: 675131
EAN: 8411660035295
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion guľôčky proti moliam chránia Vaše odevy po celú sezónu, aniž by došlo k ušpineniu odevov alebo rúk.
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Orion®
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Kód: 02997
Kód dod.: 675133
EAN: 8595059707106
96%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok proti šatovým moliam. Nová generácia kolíčkov proti moliam účinne chráni odevy.
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Raid®
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
5.22 EUR
1.74EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať STOP moliam a chráňte svoje potraviny pred týmito škodcami. Odpudzovač Raid obsahuje papierové prúžky s lepidlom, ktoré sa umiestnia do blízkosti potravín.
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Kód: 56669
Kód dod.: 675712
EAN: 5904517427457
100%
2.61 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň Bros je určená do elektrického odpařovača a poskytuje účinnú ochranu proti komárom, múchám a ďalšiemu lietajúcemu hmyzu.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Dry Men – dlhodobý roll-on deodorant pre sviežosť a ochranu po celý deň.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre citlivú pokožku podpazušia.
Orion pasca na mravce, 2 × 2 g
Orion®
Orion pasca na mravce, 2 × 2 g
Kód: 03218
Kód dod.: 675135
EAN: 8411660411365
 
3.26 EUR
815EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mravce priťahuje do Orion pasce, kde sa nachádza insekticídna látka. Po použití tejto látky sa vracajú do svojich úkrytov, kde hynú.
Formitox krieda na hubenie mravcov v domácnosti, 8 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox krieda na hubenie mravcov v domácnosti, 8 g
Kód: 1903209
Kód dod.: 674404
EAN: 8594021252088
 
2.08 EUR
260EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Formitox krieda na hubenie mravcov je rýchly, účinný kontaktný insekticídny prípravok vo forme bielej kriedy určený na hubenie mravcov.
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Biolit
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Kód: 2204126
Kód dod.: 675123
EAN: 5000204252859
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit insekticídna nástraha na hubenie mravcov (Lasius niger) umožňuje nepřetržitú a účinnú kontrolu pomocou nástrahových staníc pre profesionálne a neprofesionálne použitie.
AKCE
Biom Mravenci EX prášok proti mravcom, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
3.79 EUR
15.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná nástraha na mravce na vyhubenie celého hniezda.
Loxiran návnadová dóza proti mravcom, 1 ks
Neudorff®
Loxiran návnadová dóza proti mravcom, 1 ks
Kód: 2601253
Kód dod.: 675129
EAN: 4005240172506
 
5.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Loxiran návnadová dóza proti mravcom pomáha účinne obmedziť výskyt mravcov v domácnosti aj na terase. Návnada láka mravce, ktorí ju odnášajú do hniezda.
-1%Zľava
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Zenit Solvina
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Kód: 07842
Kód dod.: 791008
EAN: 85923874
 
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývacia pasta na ruky s glycerínom a s účinným pomarančovým extraktom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
-1%Zľava
Ruto umývací piesok na ruky, 600 g
Tolman
Ruto umývací piesok na ruky, 600 g
Kód: 2503024
Kód dod.: 791042
EAN: 8594060940014
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vynikajúci umývací prostriedok na ľahko, stredne i veľmi silne znečistenú pokožku.
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Papírny Moudrý
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Kód: 21027
Kód dod.: 674920
EAN: 8591402125122
90%
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická plastová plácačka na hmyz v rôznych farbách podľa skladovej dostupnosti.
AKCE
Bros samolepky proti mociam, mucholapka, 2 ks
Bros
Bros samolepky proti mociam, mucholapka, 2 ks
Kód: 70785
Kód dod.: 675705
EAN: 5904517354500
100%
2.61 EUR
1.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna mucholapka určená na nalepenie na okno. Obsahuje aktívnu zložku bez zápachu, ktorá sa uvoľňuje do vzduchu a má veľmi horkú chuť, čo bráni náhodnému požitiu.
Orion Natural Mucholapka pásky na okna 4 ks
Orion®
Orion Natural Mucholapka pásky na okna 4 ks
Kód: 53145
Kód dod.: 675282
EAN: 8595059707038
 
2.39 EUR
0.6EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné na muchy domáce, masařky domáce, vosy. S kvetinovým motívom je to estetická forma odchytu.
Orion Natural Mololapka proti potravinovým molům, 1 ks
Orion®
Orion Natural Mololapka proti potravinovým molům, 1 ks
Kód: 44911
Kód dod.: 675281
EAN: 8595059707045
98%
0.43 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mololapka slúži na hubenie potravinových molov. Samčeky molov sú lákaní a zachytení na lepivej časti pásky a tak diagnostikujú ich prítomnosť. Feromón je účinný minimálne 6 týždňov.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa zdobená hrejivými tónmi arganového oleja. Parfém prenikne hlboko do vlákien a prádlo tak zostane svieže a voňavé po veľmi dlhú dobu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.