sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Pasca na myši, klasická, 1 kus
Papírny Moudrý
Pasca na myši, klasická, 1 kus
Kód: 2502100
Kód dod.: 678218
EAN: 8591021250978
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická drevená sklapovacia pasca na myši, ktorú opatrite vhodnou návnadou, natiahnete a zabezpečíte, ako návnadu je možné použiť syr, salám, slaninu, oriešky aj sladko voňajúce potraviny.
Bros Spirála proti lietajúcemu hmyzu, 10 ks
Bros
Bros Spirála proti lietajúcemu hmyzu, 10 ks
Kód: 56884
Kód dod.: 675714
EAN: 5904517005143
100%
2.82 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros Spirála proti lietajúcemu hmyzu na hubenie komárov vo vonkajších priestoroch, napr. na záhrade, terase alebo balkóne.
Orion Fragance, guličky proti moliam, levanduľa, 20 ks
Orion®
Orion Fragance, guličky proti moliam, levanduľa, 20 ks
Kód: 59109
Kód dod.: 48031557
EAN: 8411660035240
90%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balené guličky Orion totálna ochrana sú insekticídne prípravky, ktoré zabíjajú šatňové mole po dobu 4 mesiacov, aniž by došlo k ušpineniu odevov alebo rúk. Jedna gulička ochráni priestor cca 0,07 m³.
Biolit Plus sprej proti pavúkom, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti pavúkom, 400 ml
Kód: 67897
Kód dod.: 675188
EAN: 5000204918670
90%
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny aerosólový prípravok, špecialista na hubenie pavúkov a iného lezúceho hmyzu. Bez parfemácie či zápachu.
AKCE
Bros Jablčko lapač octomilek náhradná náplň, 15 ml
Bros
Bros Jablčko lapač octomilek náhradná náplň, 15 ml
Kód: 79030
Kód dod.: 675717
EAN: 5904517049062
100%
2.04 EUR
136EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá náhradná náplň do lapača octomilek.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou proti poteniu a sviežou vôňou.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Kód: 2501602
Kód dod.: 834960
EAN: 8886467061684
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Hydra Essential – deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre hebkú a sviežu pokožku podpazušia.
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible dezodorant 50 ml
Kód: 2501601
Kód dod.: 834958
EAN: 8886467061677
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Double Invisible – antiperspirant roll-on s 48-hodinovou ochranou bez bielych a žltých škvŕn.
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Stachema - Rebel
Stachema Rebel Čmelíkostop prípravok na hubenie čmelíkov, 250 ml
Kód: 2501844
Kód dod.: 675555
EAN: 8595039305544
100%
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny prípravok je určený na hubenie čmelíkov v hydinárňach či kurínoch. Aplikuje sa ako postrek po dôkladnej mechanickej očiste na steny zariadení hál a kurínov, odporúča sa aplikovať prípravok pred každým naskladnením.
Raid Family elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům, 30 nocí, 1+21 ml
Raid®
Raid Family elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům, 30 nocí, 1+21 ml
Kód: 2102254
Kód dod.: 675032
EAN: 5000204190205
 
12.18 EUR
580EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento prípravok je špeciálne vyrobený pre deti od 6 mesiacov. Balenie obsahuje jeden odpařovač a jednu náplň.
Raid Essentials elektrický odpařovač s náplní, 27 ml, 45 nocí
Raid®
Raid Essentials elektrický odpařovač s náplní, 27 ml, 45 nocí
Kód: 2401770
Kód dod.: 675029
EAN: 5000204328509
 
12.18 EUR
12.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrický odpařovač proti komárom s náplňou bez pridanej parfumácie.
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Kód: 2504750
Kód dod.: 675174
EAN: 8594021251111
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DressBand je jednostranný lepiaci feromonový prostriedok na signalizáciu výskytu šatných molov, ktorý sa skladá do tvaru trojuholníka.
Biolit Plus 007 sprej proti vosám a sršňom, 400 ml
Biolit
Biolit Plus 007 sprej proti vosám a sršňom, 400 ml
Kód: 32813
Kód dod.: 675110
EAN: 5000204918649
100%
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit Plus je vysoko účinný priestorový a povrchový sprej na ochranu proti vosám. Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialenosť.
Glanz Meister leštidlo do umývačky, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister leštidlo do umývačky, 920 ml
Kód: 2501528
Kód dod.: 761319
EAN: 4260418931525
 
3.04 EUR
3.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštidlo do umývačky s novým 3x silnejším zložením účinne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a leští riady.
Jar Platinum tablety do umývačky, 34 ks
Jar
Jar Platinum tablety do umývačky, 34 ks
Kód: 2601053
Kód dod.: 750261
EAN: 8006530122023
 
10.87 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické kapsule uľahčujú dávkovanie umývacieho prostriedku.
-1%Zľava
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Zenit Solvina
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Kód: 07842
Kód dod.: 791008
EAN: 85923874
 
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývacia pasta na ruky s glycerínom a s účinným pomarančovým extraktom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
-1%Zľava
Ruto umývací piesok na ruky, 600 g
Tolman
Ruto umývací piesok na ruky, 600 g
Kód: 2503024
Kód dod.: 791042
EAN: 8594060940014
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vynikajúci umývací prostriedok na ľahko, stredne i veľmi silne znečistenú pokožku.
Orion Natural Mucholapka pásky na okna 4 ks
Orion®
Orion Natural Mucholapka pásky na okna 4 ks
Kód: 53145
Kód dod.: 42038023
EAN: 8595059707038
 
2.39 EUR
0.6EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné na muchy domáce, masařky domáce, vosy. S kvetinovým motívom je to estetická forma odchytu.
Orion Natural Mololapka proti potravinovým molům, 1 ks
Orion®
Orion Natural Mololapka proti potravinovým molům, 1 ks
Kód: 44911
Kód dod.: 675281
EAN: 8595059707045
98%
0.43 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mololapka slúži na hubenie potravinových molov. Samčeky molov sú lákaní a zachytení na lepivej časti pásky a tak diagnostikujú ich prítomnosť. Feromón je účinný minimálne 6 týždňov.
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Papírny Moudrý
Plácačka na muchy, rôzne farby, 1 ks
Kód: 21027
Kód dod.: 39249000007
EAN: 8591402125122
90%
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická plastová plácačka na hmyz v rôznych farbách podľa skladovej dostupnosti.
AKCE
Bros samolepky proti mociam, mucholapka, 2 ks
Bros
Bros samolepky proti mociam, mucholapka, 2 ks
Kód: 70785
Kód dod.: 675705
EAN: 5904517354500
100%
2.61 EUR
1.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna mucholapka určená na nalepenie na okno. Obsahuje aktívnu zložku bez zápachu, ktorá sa uvoľňuje do vzduchu a má veľmi horkú chuť, čo bráni náhodnému požitiu.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa zdobená hrejivými tónmi arganového oleja. Parfém prenikne hlboko do vlákien a prádlo tak zostane svieže a voňavé po veľmi dlhú dobu.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Kód: 2210195
Kód dod.: 795391
EAN: 8008970051963
 
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Byzantium daruje prádlu unikátnu intenzívnu dlhodobú vôňu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.