sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry DressBand lepiaci pás na šatné mole, 22 x 6cm, 1 kus
Kód: 2504750
Kód dod.: 675174
EAN: 8594021251111
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DressBand je jednostranný lepiaci feromonový prostriedok na signalizáciu výskytu šatných molov, ktorý sa skladá do tvaru trojuholníka.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 791026
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Kód: 35942
Kód dod.: 791018
EAN: 85923867
100%
1.96 EUR
4.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová mycia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
Solvina Solmix umývacia pasta, 10 kg
Zenit Solvina
Solvina Solmix umývacia pasta, 10 kg
Kód: 07837
Kód dod.: 791006
EAN: 8594004378606
80%
25.44 EUR
2.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová umývacia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov. Obsahuje látky, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku, zanechávajú ju jemnú a sviežu. Fantazijná parfumácia.
AKCE
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na krysy kovová pozink, 1 ks
Kód: 2507865
Kód dod.: 678222
EAN: 8594021251418
 
1.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolná a účinná pasca na potkany vyrobená z pevného, pozinkovaného kovu. Je určená na likvidáciu väčších hlodavcov, ako sú potkany alebo myši, a vďaka robustnej konštrukcii zvládne aj opakované použitie.
AKCE
Pasca na myši, klasická, 1 kus
Papírny Moudrý
Pasca na myši, klasická, 1 kus
Kód: 2502100
Kód dod.: 678218
EAN: 8591021250978
 
0.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická drevená sklapovacia pasca na myši, ktorú opatrite vhodnou návnadou, natiahnete a zabezpečíte, ako návnadu je možné použiť syr, salám, slaninu, oriešky aj sladko voňajúce potraviny.
-1%Zľava
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Zenit Solvina
Solvina Solsapon umývacia pasta v kelímku, 500 g
Kód: 07842
Kód dod.: 791008
EAN: 85923874
 
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývacia pasta na ruky s glycerínom a s účinným pomarančovým extraktom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
-1%Zľava
Ruto umývací piesok na ruky, 600 g
Tolman
Ruto umývací piesok na ruky, 600 g
Kód: 2503024
Kód dod.: 791042
EAN: 8594060940014
 
1.51 EUR
1.52 EUR
2.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vynikajúci umývací prostriedok na ľahko, stredne i veľmi silne znečistenú pokožku.
Orion pasca na mravce, 2 × 2 g
Orion®
Orion pasca na mravce, 2 × 2 g
Kód: 03218
Kód dod.: 675135
EAN: 8411660411365
 
3.26 EUR
815EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mravce priťahuje do Orion pasce, kde sa nachádza insekticídna látka. Po použití tejto látky sa vracajú do svojich úkrytov, kde hynú.
Formitox krieda na hubenie mravcov v domácnosti, 8 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox krieda na hubenie mravcov v domácnosti, 8 g
Kód: 1903209
Kód dod.: 674404
EAN: 8594021252088
 
2.08 EUR
260EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Formitox krieda na hubenie mravcov je rýchly, účinný kontaktný insekticídny prípravok vo forme bielej kriedy určený na hubenie mravcov.
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Biolit
Biolit Insekticídna nástraha na hubenie mravcov
Kód: 2204126
Kód dod.: 675123
EAN: 5000204252859
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit insekticídna nástraha na hubenie mravcov (Lasius niger) umožňuje nepřetržitú a účinnú kontrolu pomocou nástrahových staníc pre profesionálne a neprofesionálne použitie.
AKCE
Biom Mravenci EX prášok proti mravcom, 250 g
Biom
Biom Mravenci EX prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 2507770
Kód dod.: 674442
EAN: 8595078517250
 
3.79 EUR
15.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinná nástraha na mravce na vyhubenie celého hniezda.
Loxiran návnadová dóza proti mravcom, 1 ks
Neudorff®
Loxiran návnadová dóza proti mravcom, 1 ks
Kód: 2601253
Kód dod.: 675129
EAN: 4005240172506
 
5.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Loxiran návnadová dóza proti mravcom pomáha účinne obmedziť výskyt mravcov v domácnosti aj na terase. Návnada láka mravce, ktorí ju odnášajú do hniezda.
AKCE
Pasca na myši plastová 1 ks
Papírny Moudrý
Pasca na myši plastová 1 ks
Kód: 69126
Kód dod.: 678219
EAN: 8594021251074
70%
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plastová sklapovacia pasca na myši predstavuje novinku v našom sortimente. Pasca sa jednoducho natiahne, opatří sa vhodnou návnadou a je pripravená na odchyt.
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vytvarované obočie: Ostré britvy žiletiek na obočie od essence jemne odstraňujú chĺpky a odumret
AKCE
Bros Mucholapka na okno 4 kusy
Bros
Bros Mucholapka na okno 4 kusy
Kód: 56676
Kód dod.: 675706
EAN: 5904517021211
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okenní mucholapka s lepidlem bez obsahu chemických insekticidů.
Bros sprej proti vosám a sršňům, 300 ml
Bros
Bros sprej proti vosám a sršňům, 300 ml
Kód: 56673
Kód dod.: 675693
EAN: 5904517005396
98%
5.22 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej proti vosám a sršňům je aerosolový prípravok. Je určený na hubenie vos a sršňov a tiež na ničenie ich hniezd.
Orion Natural mucholapka 1 ks
Orion®
Orion Natural mucholapka 1 ks
Kód: 44910
Kód dod.: 675280
EAN: 8595059707014
90%
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion mucholapka je obojstranne lepiaci pás papiera opatrený lákadlami pre účinný odchyt muchy domácej a muchy vírilky.
Orion Natural Mololapka závesné pásky na potravinové moly 1 ks
Orion®
Orion Natural Mololapka závesné pásky na potravinové moly 1 ks
Kód: 52774
Kód dod.: 675138
EAN: 8595059707069
 
1 EUR
1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion mololapka pásová, je kombináciou účinku lepiacich vlastností povrchu pásu a účinnej látky feromónu, pásky je možné umiestniť do skriniek v tesnej blízkosti potravín rastlinného pôvodu.
AKCE
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
3.14 EUR
7.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na odstraňovanie námrazy zo skiel automobilov vo spreji, 400 ml
Solvina PRO gélový čistiaci gél na ruky, 5 kg
Zenit Solvina
Solvina PRO gélový čistiaci gél na ruky, 5 kg
Kód: 2501333
Kód dod.: 791009
EAN: 8594004378613
 
21.08 EUR
21.09 EUR
4.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderný prostriedok pre domácnosti, upratovacie firmy aj priemyselné podniky. Je vhodný aj do dávkovačov.
-1%Zľava
Papierňa Múdry Vetroband mucholapka okenná páska, 2 kusy
Papírny Moudrý
Papierňa Múdry Vetroband mucholapka okenná páska, 2 kusy
Kód: 2504749
Kód dod.: 675170
EAN: 8594021250923
 
0.86 EUR
0.87 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zaručujú účinný odchyt mušky domácej a octomilky obyčajnej. Mucholapka má na zadnej strane červený lepiaci pásik, ktorý slúži k uchyteniu lapača na sklo okna. Lapač je účinný na všetky druhy hmyzu, ktoré lietajú po okne.
-1%Zľava
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Papírny Moudrý FeroBand
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Kód: 64120
Kód dod.: 675172
EAN: 8594021250671
96%
0.77 EUR
0.78 EUR
0.77EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednostranně lepiaci papierový pás opatrený feromónom, ktorý zaručuje účinný odchyt samcov 4 druhov potravinových molov.
Raid háčik proti šatným molom s vôňou cédru, 2 ks
Raid®
Raid háčik proti šatným molom s vôňou cédru, 2 ks
Kód: 03106
Kód dod.: 675010
EAN: 4000290902844
 
3.91 EUR
1.96EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid vrecká proti molom je prostriedok proti molom šatným do skríň a zásuviek s esenciou cédrového dreva, zanecháva odevy príjemne prevonané. Pôsobí po dobu 4 mesiacov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.