sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Kód: 14018
Kód dod.: 885014
EAN: 5900300056101
100%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tomu zubná pasta Signal Cavity Protection pomáha bojovať s prvými neznateľnými známkami zubného kazu a chrániť vaše zuby aj medzi jednotlivými čistiaci.
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Kód: 14029
Kód dod.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie zubnej pasty Signal Daily White Family Care s obsahom bikarbonátu sodného citlivo pomáha znovu objaviť prírodnú belosť zubov vašej rodiny.
AKCE
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Kód: 29274
Kód dod.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
1.17 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vlhčené ubrousky s ošetrujúcim mliekom a extraktom z mesiaca lekárskeho. Čistí, osviežuje a chráni detskú pokožku pred tvorbou opruzenín. Udržujú prirodzené PH pokožky.
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínska voda, 250 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínska voda, 250 ml
Kód: 10854
Kód dod.: 843129
EAN: 85911123
99%
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s lákavou sladko bylinno-korenistou vôňou s machovým podtónom. Dodá dlhodobú sviežosť vašej pokožke a navodzuje sviatočný pocit.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Kód: 45625
Kód dod.: 795052
EAN: 8595025809469
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z lotosového mlieka, ktorý pokožku zvláčňuje, a vitamínom E so upokojujúcimi účinkami.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 795050
EAN: 8595025809445
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Kód: 2501623
Kód dod.: 717417
EAN: 8594187145453
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
1.30 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadí mazanie na masáž kĺbov, chrbta a svalov s konopím, kaštanom a syntetickým jedom chřestýšovca.
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Červostop®
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Kód: 2503016
Kód dod.: 676111
EAN: 8590281201743
80%
14.44 EUR
2.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chemický prípravok na preventívnu impregnáciu dreva pred napadnutím drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík) a na sanáciu napadnutého dreva.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom uľahčuje rozčesávanie suchých a poškodených vlasov. Pomáha znižovať lámavosť vlasov a zanecháva ich jemné a hladké bez zaťaženia.
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte aj naozaj suchým rukám intenzívnu starostlivosť. Vďaka olivovému oleju budú opäť hebké a jemné. Pre ruky príjemné na dotyk a pekné na pohľad: NIVEA Hydratačný krém na ruky.
Essence 01 Fairy Frost lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nechty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
2.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Fairy Frost lak na nechty 01 Fairy Frost dodá tvojej manikúre nádych elegance a čistoty. Per
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nechty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoje nechty s lakom Essence 05 Fairy Shimmer, ktorý kombinuje jemný fialovo-ružový odtie
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
AKCE
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
Kód: 2505256
Kód dod.: 401151
EAN: 8591235091458
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 340 šeříkově fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 340 šeříkově fialová, 3,2 kg
Kód: 2504778
Kód dod.: 401539
EAN: 8591235072914
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 200 safari béžová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 200 safari béžová, 3,2 kg
Kód: 2504773
Kód dod.: 401509
EAN: 8591235072815
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien i stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 750 ml
Kód: 2500609
Kód dod.: 249809
EAN: 8595073020304
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 750 ml
Kód: 2500595
Kód dod.: 249243
EAN: 8595073020243
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 2,5 l
Kód: 2500614
Kód dod.: 249985
EAN: 8595073018356
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Kód: 2500598
Kód dod.: 249266
EAN: 8595073020250
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Kód: 2500601
Kód dod.: 249281
EAN: 8595073020267
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Hostagrund K2020 Silikon Thermo 2v1 farba na kov do 400 °C, čierna, 350 g
Hostagrund
Hostagrund K2020 Silikon Thermo 2v1 farba na kov do 400 °C, čierna, 350 g
Kód: 2504709
Kód dod.: 326160
EAN: 8591235071849
 
11.96 EUR
34.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre náter platničiek varičov, kúrenárskych rúr, výfukov, kovových častí krbu, kachlí, slnečných kolektorov a pod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.