sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková batéria, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková batéria, 4 ks
Kód: 51004
Kód dod.: 961013
EAN: 7638900247893
 
2.18 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivé alkalické batérie vhodné pre každodenné použitie.
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Kód: 2500531
Kód dod.: 889034
EAN: 3574661786469
 
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použite ústnu vodu, ktorá pomáha predchádzať zubnému kazu, posilňuje zuby, ničí baktérie a osviežuje dych.
AKCE
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavá pokožka ako na červenom koberci? Stačí zvoliť správnu starostlivosť! Siahnete po jemnom zložení, vďaka ktorému zažiarite vy aj vaša pokožka - NIVEA Pečujúci sprchový gel Care & Diamond.
AKCE
-1%Zľava
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Linteo®
Linteo Baby nechtík lekársky vlhčené ubrousky, 120 ks
Kód: 2205790
Kód dod.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace vlhčené ubrousky Linteo Baby v balení 120 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho.
Energizer Max AAA mikrotužková batéria, 4 ks + 4 ks zadarmo
Energizer®
Energizer Max AAA mikrotužková batéria, 4 ks + 4 ks zadarmo
Kód: 2305520
Kód dod.: 961014
EAN: 7638900438215
 
3.91 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné alkalické batérie s dlhodobým výkonom a s garanciou proti vytečeniu. Vhodná pre prenosnú elektroniku, herné konzoly, ovládače, meteostanice, svietidlá.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
5.22 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Baby Ochranný krém na zadoček so 100 % prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5 a E poskytuje spoľahlivú ochranu a stará sa o jemnú detskú pokožku v plienkovej oblasti. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie bez mikroplastov a parabénov.
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 350 g
Kód: 2507043
Kód dod.: 355516
EAN: 8590892122017
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixácia 4, 400 ml
Wella®
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixácia 4, 400 ml
Kód: 2508652
Kód dod.: 860520
EAN: 4064666594590
 
6.74 EUR
16.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex 2 Days Volume je lak na vlasy so silnou fixáciou, ktorý dodáva účesu dlhotrvajúci objem a pevné držanie až na 24 hodín.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
Kód: 2504798
Kód dod.: 401625
EAN: 8591235073737
 
23.26 EUR
23.27 EUR
5.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Kód: 2601980
Kód dod.: ES585547
EAN: 4059729585547
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom výraznú farbu a profesionálny vzhľad s essence gélovým lakom na nechty č. 14
Essence lak na nechty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Kód: 2601978
Kód dod.: ES585608
EAN: 4059729585608
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 20 PLEASE BERRY ME
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
4.08 EUR
32.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedná sa o lepidlo obzvlášť určené pre ručné a drobné kutilské práce v domácnosti so stromom, lepenkou, papierom… na lepenie týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Kód: 2504477
Kód dod.: 246282
EAN: 8591235059731
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrami a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Kód: 2503134
Kód dod.: 246353
EAN: 8595073026733
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr, 2,5 l
Kód: 2503209
Kód dod.: 246327
EAN: 8595073025620
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 4,5 l
Kód: 2503005
Kód dod.: 246323
EAN: 8595073026696
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Druchema Hydrovosk mořidlo na drevo a podlahy, svetlý dub, 1 l
Detecha®
Druchema Hydrovosk mořidlo na drevo a podlahy, svetlý dub, 1 l
Kód: 2502737
Kód dod.: 331250
EAN: 8594825009031
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrovosk je určený na povrchovú úpravu prírodného dreva v interiéroch. Používa sa na ošetrovanie parketových alebo drevených podláh, na moření obkladov, trámov alebo iných výrobkov zo dreva.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 750 ml
Kód: 2503032
Kód dod.: 246400
EAN: 8595073025842
 
19.09 EUR
25.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená na dlhodobé ochranné farebné transparentné nátery mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéri.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Kód: 2601689
Kód dod.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonalý lesk a upravené nechty počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 01 GLOSS 'N' ROLL a doprajte
Essence lak na nechty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Kód: 2601702
Kód dod.: ES585707
EAN: 4059729585707
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantné a prirodzene upravené nechty počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 30 NUDE TO KNOW a dop
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.