sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Kód: 2503223
Kód dod.: 249822
EAN: 8595073018325
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Kód: 2601711
Kód dod.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okúzľujúci gélový vzhľad nechtov počas niekoľkých minút. Vyskúšajte lak essence 19 FLIRT ALERT a dop
Essence lak na nechty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Kód: 2601696
Kód dod.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná krása a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 05 SUGAR BLUSH a dopraj
-1%Zľava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Důbrava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
1.73 EUR
1.74 EUR
247.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Zastavovač krvi slúžiaci na ošetrenie drobného krvácania, najmä po holení. Ošetruje drobné krvácania po holení.
Sinepox s2300 dvousložková základná farba na kov a oceľ, biela + tvrdidlo, 1,18 kg
Stachema
Sinepox s2300 dvousložková základná farba na kov a oceľ, biela + tvrdidlo, 1,18 kg
Kód: 2504913
Kód dod.: 251102
EAN: 8594162724543
 
27.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvosložková epoxidová základná farba s obsahom antikorózneho pigmentu určená pre základné nátery oceľových a iných kovových povrchov.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie, 750 ml
Kód: 2503080
Kód dod.: 246340
EAN: 8595073025675
 
13.26 EUR
17.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 2,5 l
Kód: 2504483
Kód dod.: 246270
EAN: 8591235059670
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2502848
Kód dod.: 246320
EAN: 8595073025590
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na drevo T021 orech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na drevo T021 orech, 750 ml
Kód: 2502845
Kód dod.: 246310
EAN: 8595073025552
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 750 ml
Kód: 2504484
Kód dod.: 246268
EAN: 8591235059663
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2503214
Kód dod.: 246307
EAN: 8595073025545
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge, 4,5 l
Kód: 2504479
Kód dod.: 246278
EAN: 8591235059717
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 750 ml
Kód: 2503068
Kód dod.: 246350
EAN: 8595073025712
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 4,5 l
Kód: 2503003
Kód dod.: 246318
EAN: 8595073026689
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2503039
Kód dod.: 246422
EAN: 8595073025934
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i pre nátery v interiéri.
AKCE
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Kód: 70012
Kód dod.: 862183
EAN: 4005808678099
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nenechajte farbu vyblednúť. Nech pekne žiari! Tužidlo si odpírať nemusíte. Len si zaobstarajte také, ktoré chráni farbené a melírované vlasy - NIVEA Penové tužidlo Color Care & Protect.
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
de Miclén - Pure
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
Kód: 1902316
Kód dod.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
1.96 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre každodenné čistenie a starostlivosť o vaše dieťa a celú rodinu. Čistí, zjemňuje pokožku a príjemne vonia. Dermatologicky testované
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
AKCE
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
2.82 EUR
14.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predĺžte sýtosť vašej farby na dvojnásobok a doprajte svojim farbeným alebo melírovaným vlasom intenzívnu starostlivosť. Vsadíte na kvalitu - NIVEA Ošetrujúci kondicionér Color Care & Protect.
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Kód: 14018
Kód dod.: 885014
EAN: 5900300056101
100%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tomu zubná pasta Signal Cavity Protection pomáha bojovať s prvými neznateľnými známkami zubného kazu a chrániť vaše zuby aj medzi jednotlivými čistiaci.
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Kód: 14029
Kód dod.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie zubnej pasty Signal Daily White Family Care s obsahom bikarbonátu sodného citlivo pomáha znovu objaviť prírodnú belosť zubov vašej rodiny.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.